Dodaj do ulubionych

Reklama Marsa

17.10.04, 19:34
O ludzie, głupszej reklamy w telewizji od dawna nie bylo! Ta dziewczyna jest
dobijajaca, zwlaszcza kiedy zaczyna wydobywac z siebie dzwieki uncertain
Patrzec i sluchac nie moge, kiedy tylko zaczyna sie, desperacko rzucam sie w
strone pilota i jak napredzej zmieniam kanał.
Obserwuj wątek
    • mock Re: Reklama Marsa 23.10.04, 00:18
      no fakt tekst "Jest dobrze. Nooo to dobrze" na początku mnie strasznie raził
      swoją głupotą, ale teraz autentycznie mnie bawi takim przyjemnym, beztroskim
      luzem, który się za nim kryje. Dlatego nawet go czasem używam. A dziewczyna jest
      niezła, dokładnie w tej konwencji kompletnego braku zmartwień.
      Także bez przesady, jest dobrze (no to dobrze.. wink))
          • darwina Re: Reklama Marsa 03.12.04, 12:26
            Jakoś zupełnie nie przemawia do mnie, że "może być jeszcze lepiej"gdy zjem
            marsa. Dziewczyna po zjedzeniu batona jest bardziej żywa niż przed, ok, ale co
            z tego?
            Reklama kinder bueno to najlepsza reklama batona jaką widziałam bo:
            -idealnie obala stereotyp (a nie łatwo je obalić), że kindery są tylko dla
            dzieci - poprzez swoją zmysłowość, sexapil.
            -ta reklama w moim odczuciu świetnie przedstawia zmysłową przyjemność jaką
            niesie ze sobą zjedzenie tego batona, aż chce się go zjeść. kiczowate obrazy
            ukazują się jak we śnie, bez związku ze sobą, taki odlot...super!
            Najlepszy dowód - choć od 2 m-cy nie tknęłam słodyczy gdyż karmię piersią, ta
            reklama spowodowała, że...kupiłam sobie w sklepie kinder bueno i zjadłam go. Na
            szczęście mojej dzidzi nic się nie stało (widać akurat na czekoladę nie ma
            alergii). Ale świadczy to o skuteczności reklamy a to jest chyba najważniejsze.
            -po trzecie muzyczka - rewelacyjna, podśpiewuję ją sobie a gdy leci reklama
            robię głośniej.Nawet szukam jej skacząc po kanałach. Nawet moja mama, która nie
            przepada za reklamami uwielbia patrzeć na tę reklamę.
            Reklama powinna taka być: przyciągać uwagę, fascynować a przede wszystkim
            skłaniać do zakupu.
      • mlasku Re: Reklama Marsa 02.01.05, 07:12
        hmm, może i byłoby wporządku, gdyby to była "kolezanka z sąsiedztwa", ale ten
        spot kreuje raczej postać, która nie chciałbym mieć nic wspólnego, a już
        napewno nie sięgne po tego samego batona...
    • pieskuba Beznadziejna 19.12.04, 15:50
      a szczególnie "super głębinowy tuuuunel smakowy!", który Cię wciągnie. Taki
      ohydny, klajstrowaty baton, brrrr... I jeszcze trzeba się tak drzeć po jego
      zjedzeniu, esencja durnoty.

pieskuba
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka