baltazar.pompka 03.03.05, 12:04 Chyba tylko naiwni moga uwazać, że Żydzi. A jesli nie oni to kto? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
margala Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:06 no chyba rząd, prezydent i parlament... Odpowiedz Link Zgłoś
antyzdrajca Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:40 Wszyscy oni już dawno są sprzedani. To są wszysko byli aparatczycy i agenci. Ludzie jak dlugo jeszcze dacie sie mamic otworzcie oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
budulec Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:43 Koleś, idź do psychiatry, podejrzewasz już nawet samego siebie! Odpowiedz Link Zgłoś
antyzdrajca Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:48 Do psychiatry to wrogów reżimu się wysyłało za sowietów Widze że w tzw.wolnej Polsce jest nielepiej Odpowiedz Link Zgłoś
szpieg.z.krainy.dreszczowcow Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 13:35 A juz ktos Ciebie wysłał? Pewnie lekarz rodzinny dał Tobie skierowanie i od tej pory wszystkich leakrzy uwazasz za tajnych współpracowników prezydenta i tej sitwy. Odpowiedz Link Zgłoś
margala Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:45 antyzdrajca napisał: > Wszyscy oni już dawno są sprzedani. To są wszysko byli aparatczycy i agenci. > Ludzie jak dlugo jeszcze dacie sie mamic otworzcie oczy. kto ich sprzedał, za ile i komu? Odpowiedz Link Zgłoś
szpieg.z.krainy.dreszczowcow Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 13:37 No sprzedał i tyle. Czy to ważne komu i za ile? wazne ze paranoik może sie wykrzyczeć. Moze to jego terapia, która ma pomagać w osiagnięciu normalności? Odpowiedz Link Zgłoś
antyzdrajca Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 16:48 Na szczęście nie tylko ja to dostrzegam. Dostrzega to wielu wybitnych polityków prawicy jak Roman Giertych, Jarosław Kaczyński jak Jan Maria Rokita. Dostrzegają autorytety naukowe jak profesor Jadwiga Staniszkis. A teraz na szczęście dostrzega to cały Naród i prawda zwycięży. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:42 Polską rządzi BSE, dzięki pracy administratora niejakiego Belki. Odpowiedz Link Zgłoś
budulec Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:44 Lepszy taki administrator niż premier w rodzaju Rokity, Kaczyńskiego lub Giertycha. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:50 No pewnie co tam głupie 13 mln euro , kogo to obchodzi poza konsumentami mięsa wołowego ! Na pewno budulec mięska wołowego nie jada i ma to gdzieś ! Odpowiedz Link Zgłoś
indris Od 350 lat... 03.03.05, 12:54 ...Polską rządzi KTO INNY, niż oficjalne władze. Kilkuletnia przerwa nastapila w II RP, w latach 1918 - 1926. Potem wiadomo było, że o wszystkim decyduje Piłsudski, chociaż formalnie był premierem bardzo krótko. W PRL - wiadomo. W III RP jest jakieś "towarzystwo", które ma znacznie wiecej do powiedzenia niż rząd, prezydent i parlament. Inaczej premierem byłby do tej pory Leszek Miller, którego formalnie nic nie mogło zmusić do odejścia. Odpowiedz Link Zgłoś
szpieg.z.krainy.dreszczowcow Re: Od 350 lat... 03.03.05, 13:40 W PRL - wiadomo. W > III RP jest jakieś "towarzystwo", które ma znacznie wiecej do powiedzenia niż > rząd, prezydent i parlament. Inaczej premierem byłby do tej pory Leszek Miller, 1. Miller odszedł bo był juz tak skompromitowany, ze chyba nikt już bardziej byc nie mógł. 2. W polsce nadal rzadzi rzad a parlament stanowi prawo. jednak to "towarzystwo" ma taki wpływ ponieważ taka jest natura Polaka - czyli jak najwiecej ukraść. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt GŁUPIE PYTANIE 03.03.05, 12:53 Wiadomo, FUNDACJA BATOREGO. Dziś Belka, wyraźnie to pokazał. Odpowiedz Link Zgłoś
antyzdrajca Re: GŁUPIE PYTANIE 03.03.05, 12:54 Ten kto ma pieniądze a pieniądze ma z grabieży majątku narodowego. Odpowiedz Link Zgłoś
budulec Re: GŁUPIE PYTANIE 03.03.05, 13:00 Na pewno są tacy, którzy nieźle nakradli, ale przecież nie wszyscy, może nawet większość nie. Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Re: Kto rzadzi Polska? Ci którzy rządzą światem :) 03.03.05, 13:39 Kto rządzi światem Po latach rozmysliwan, niemal u schylku zycia, dokonalem niezmiernie glebokiego odkrycia. Moje wielkie odkrycie raz na zawsze, niezbicie rozwiazuje odwieczna zagadke, mianowicie, rozstrzyga nieomylnie, ustala niezachwianie ostateczna odpowiedz na ciekawe pytanie, co dreczy nas od wiekow i wciaz wraca od nowa: kto rzadzi swiatem? jaka mafia anonimowa? Nie wierzcie w bajki. Nie ma zadnego synhedrionu sekretnych wladcow. nie ma zadnych "medrcow syjonu". Wiec to bajka. i bujda, ze "swiatem rzadza kobiety" i nieprawda, ze swiatem rzadza zydzi - niestety. Nie my, t.j. nie oni. nie zydzi i nie masoni, nie mormoni, nie kwakrzy nie fabrykanci broni. Nie junkrzy, nie sztabowi wojskowi kondotierzy, nie monopole, kartele, bankierzy ni bukmakierzy, Nie zwiazki zawodowe, nie "standard oil", nie watykan, nie internacjonalka kalwinow czy anglikan, nie miedzynarodowka komuny, czy "kapitalu" - Ktos inny. kto? - pytacie. zaraz, ludzie, pomalu. Gotowiscie na wszystko? Ha, dobrze, jam tez gotow. Sluchajcie: swiatem rzadzi wielka zmowa idiotow. Swiatem rzadzi sekretna pomiedzynarodowka agresywnego durnia i nadetego polglowka. Trade union grafomanow, tajna loza becwalow, klub cwiercinteligentow, konfederacja cymbalow, aeropag jelopow, jalowych namaszczencow, pompatycznych wazniakow, indyczych napuszencow. To oni, sprzymierzeni w powszechnym zwiazku, ktory rozstrzyga o powodzeniu teatru, literatury. Gramofonowej plyty, filmu, obrazu, symfonii. to oni decyduja o kulturze, to oni. Przydzielaja posady stypendia, nagrody, szanse, ordery, renumeracje, bonusy i awanse. Samym instynktem glupoty odnajduja sie wzajem. Rozumieja sie wspolnym jezykiem i obyczajem. I haslem, ktore wola z ochota razna i racza: kretyni wszystkich krajow laczcie sie! wiec sie lacza. Przeciw wszelkim ambicjom, przeciw wszystkim talentom, przeciwko swoim wrogom, przeciw nam - inteligentom. To oni - pan general, co dzis rozumie bezwiednie, jak dzis w cuglach, szach mach, wygrac wszystkie wojny poprzednie. To cenzor, ktory skresla wszystkie madre kawaly, tak, aby w rekopisie same glupie zostaly. To krytyk, co belkoce, chociaz nikt go nie slucha i czepia sie cudzego piora, jak wesz kozucha. Ekonomista, ktory kosztem ogolnej nedzy uzdrowi "wymiane dewiz" i "pokrycie pieniedzy". To polityk, maz stanu dyplomata, co wkopie niewinnych ludzi w azji, w afryce i w europie w tak trudne sytuacje, w tak krete labirynty, w tak polityczne kanty i dyplomatyczne finty, ze z nich jedyne wyjscie na swiat i swiatlo Boze - przez wojne, ktorej nikt nie chce, przez morze krwi i morze lecz. - oni nas trzymaja w ryzach, za twarz i pod batem. to ONI - i to jest wlasnie ta mafia, co rzadzi swiatem. A jaka na nich rada? Bo czuje moi mili, ze z dziecieca ufnoscia pytacie mnie w tej chwili, musze prawde powiedziec, wbrew ufnosci dzieciecej: niestety, nas jest za malo. Durniow jest znacznie wiecej. My skloceni, wiec slabi. durnie zgodni, wiec silni. my sie czesto mylimy. durnie sa nieomylni. My sceptycy, zblakani na ziemi i na niebie - a ONI tak aroganccy i tacy pewni siebie i tacy energiczni ze serce z trwogi mdleje. Ach, nie znam zadnej rady. Mam tylko jedna nadzieje. Zyje tylko ta drobna otucha i nadzieja ze my umiemy smiac sie. A durnie nie umieja. Kto wie... moze po wiekach, kto wie... moze w oddali, to jedno przed durniami obroni nas i ocali. Tym smiechem was zaslonie i do serca przygarne. I moze nie pojdziemy ze wszystkim na he... < Marian Hemar Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Kto rzadzi Polska? Ci którzy rządzą światem : 03.03.05, 15:36 Głupie pytanie kto rządzi ? jasnie oświecony administrator niejaki Belka Odpowiedz Link Zgłoś
eres2 Odkrył to Marian Hemar 03.03.05, 15:42 Marian Hemar Moje wielkie odkrycie Po latach rozmyśliwań, Niemal u schyłku życia, Dokonałem niezmiernie Głębokiego odkrycia. Moje wielkie odkrycie Raz na zawsze, niezbicie Rozwiązuje odwieczną Zagadkę, mianowicie, Rozstrzyga nieomylnie, Ustala niezachwianie Ostateczną odpowiedź Na ciekawe pytanie, Co dręczy nas od wieków I wciąż wraca od nowa: KTO RZĄDZI ŚWIATEM? Jaka Mafia anonimowa? Nie wierzcie w bajki. Nie ma Żadnego Synhedrionu Sekretnych władców. Nie ma Żadnych "Mędrców Syjonu". Więc to bajka. I bujda, Że "światem rządzą kobiety" I nieprawda, że światem Rządzą Żydzi - niestety. Nie my, tj. nie oni. Nie Żydzi i nie masoni, Nie mormoni, nie kwakrzy Nie fabrykanci broni. Nie junkrzy, nie sztabowi Wojskowi kondotierzy, Nie monopole, kartele, Bankierzy ni bukmakierzy, Nie związki zawodowe, Nie "Standard Oil", nie Watykan, Nie internacjonałka Kalwinów czy anglikan, Nie międzynarodówka Komuny, czy "kapitału" - Ktoś inny. Kto? - pytacie. Zaraz, ludzie, pomału. Gotowiście na wszystko? Ha, dobrze, jam też gotów. Słuchajcie: światem rządzi Wielka zmowa idiotów. Światem rządzi sekretna Pomiędzynarodówka Agresywnego durnia I nadętego pólgłówka. Trade union grafomanów, Tajna loża bęcwałów, Klub ćwiercinteligentów, Konfederacja cymbałów, Aeropag jełopów, Jałowych namaszczeńców, Pompatycznych ważniaków, Indyczych napuszeńców. To oni, sprzymierzeni W powszechnym związku, który Rozstrzyga o powodzeniu Teatru, literatury. Gramofonowej płyty, Filmy, obrazu, symfonii. To oni decydują O kulturze, To oni. Przydzielają posady Stypendia, nagrody, szanse, Ordery, renumeracje, Bonusy i awanse. Samym instynktem głupoty Odnajdują się wzajem. Rozumieją się wspólnym Językiem i obyczajem. I hasłem, które woła Z ochotą raźną i rączą: KRETYNI WSZYSTKICH KRAJÓW LĄCZCIE SIĘ! Więc się łączą. Przeciw wszelkim ambicjom, Przeciw wszystkim talentom, Przeciwko swoim wrogom, Przeciw nam - inteligentom. To oni - pan generał, Co dziś rozumie bezwiednie, Jak dziś w cuglach, szach mach, wygrać Wszystkie wojny poprzednie. To cenzor, ktory skreśla Wszystkie mądre kawały, Tak, aby w rękopisie Same głupie zostały. To krytyk, co bełkoce, Chociaż nikt go nie słucha I czepia się cudzego Pióra, jak wesz kożucha. Ekonomista, który Kosztem ogólnej nędzy Uzdrowi "wymianę dewiz" I "pokrycie pieniędzy". To polityk, mąż stanu Dyplomata, co wkopie Niewinnych ludzi w Azji, W Afryce i w Europie W tak trudne sytuacje, W tak kręte labirynty, W tak polityczne kanty I dyplomatyczne finty, Że z nich jedyne wyjście Na świat i światło Boże - Przez wojnę, której nikt nie chce, Przez morze krwi i morze Łez. - Oni nas trzymają W ryzach, za twarz i pod batem. To ONI - i to jest właśnie Ta mafia, co rządzi światem. * * * A jaka na nich rada? Bo czuję moi mili, Że z dziecięcą ufnością Pytacie mnie w tej chwili, Muszę prawdę powiedzieć, Wbrew ufności dziecięcej: Niestety, nas jest za mało. Durniów jest znacznie więcej. My skłóceni, więc słabi. Durnie zgodni, więc silni. My się często mylimy. Durnie są nieomylni. My sceptycy, zbłąkani Na ziemi i na niebie - A ONI tak aroganccy I tacy pewni siebie I tacy energiczni Że serce z trwogi mdleje. Ach, nie znam żadnej rady. Mam tylko jedną nadzieję. Żyję tylko tą drobną Otuchą i nadzieją Że my umiemy śmiać się. A durnie nie umieją. Kto wie... może po wiekach, Kto wie... może w oddali, To jedno przed durniami Obroni nas i ocali. Tym śmiechem was zasłonię I do serca przygarnę. I może nie pójdziemy Ze wszystkim na hemarne... Odpowiedz Link Zgłoś
panzenek Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 19:23 W Polsce tak naprawdę nikt nie rządzi. Nikt nie ma długofalowego programu. Perspektywa kadencji to już dla naszych polityków wieczność. Odpowiedz Link Zgłoś