Dodaj do ulubionych

Kto rzadzi Polska?

03.03.05, 12:04
Chyba tylko naiwni moga uwazać, że Żydzi. A jesli nie oni to kto?
Obserwuj wątek
    • margala Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:06
      no chyba rząd, prezydent i parlament...
      • antyzdrajca Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:40
        Wszyscy oni już dawno są sprzedani. To są wszysko byli aparatczycy i agenci.
        Ludzie jak dlugo jeszcze dacie sie mamic otworzcie oczy.
        • budulec Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:43
          Koleś, idź do psychiatry, podejrzewasz już nawet samego siebie!
          • antyzdrajca Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:48
            Do psychiatry to wrogów reżimu się wysyłało za sowietów Widze że w tzw.wolnej
            Polsce jest nielepiej
            • szpieg.z.krainy.dreszczowcow Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 13:35
              A juz ktos Ciebie wysłał? Pewnie lekarz rodzinny dał Tobie skierowanie i od tej
              pory wszystkich leakrzy uwazasz za tajnych współpracowników prezydenta i tej
              sitwy.
        • margala Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:45

          antyzdrajca napisał:

          > Wszyscy oni już dawno są sprzedani. To są wszysko byli aparatczycy i agenci.
          > Ludzie jak dlugo jeszcze dacie sie mamic otworzcie oczy.

          kto ich sprzedał, za ile i komu?
          • szpieg.z.krainy.dreszczowcow Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 13:37
            No sprzedał i tyle. Czy to ważne komu i za ile? wazne ze paranoik może sie
            wykrzyczeć. Moze to jego terapia, która ma pomagać w osiagnięciu normalności?
            • antyzdrajca Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 16:48
              Na szczęście nie tylko ja to dostrzegam. Dostrzega to wielu wybitnych polityków
              prawicy jak Roman Giertych, Jarosław Kaczyński jak Jan Maria Rokita.
              Dostrzegają autorytety naukowe jak profesor Jadwiga Staniszkis. A teraz na
              szczęście dostrzega to cały Naród i prawda zwycięży.
      • 9111951u Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:42
        Polską rządzi BSE, dzięki pracy administratora niejakiego Belki.
        • budulec Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:44
          Lepszy taki administrator niż premier w rodzaju Rokity, Kaczyńskiego lub
          Giertycha.
          • 9111951u Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 12:50
            No pewnie co tam głupie 13 mln euro , kogo to obchodzi poza konsumentami mięsa
            wołowego !
            Na pewno budulec mięska wołowego nie jada i ma to gdzieś !
      • indris Od 350 lat... 03.03.05, 12:54
        ...Polską rządzi KTO INNY, niż oficjalne władze. Kilkuletnia przerwa nastapila
        w II RP, w latach 1918 - 1926. Potem wiadomo było, że o wszystkim decyduje
        Piłsudski, chociaż formalnie był premierem bardzo krótko. W PRL - wiadomo. W
        III RP jest jakieś "towarzystwo", które ma znacznie wiecej do powiedzenia niż
        rząd, prezydent i parlament. Inaczej premierem byłby do tej pory Leszek Miller,
        którego formalnie nic nie mogło zmusić do odejścia.
        • szpieg.z.krainy.dreszczowcow Re: Od 350 lat... 03.03.05, 13:40
          W PRL - wiadomo. W
          > III RP jest jakieś "towarzystwo", które ma znacznie wiecej do powiedzenia niż
          > rząd, prezydent i parlament. Inaczej premierem byłby do tej pory Leszek
          Miller,


          1. Miller odszedł bo był juz tak skompromitowany, ze chyba nikt już bardziej
          byc nie mógł.

          2. W polsce nadal rzadzi rzad a parlament stanowi prawo. jednak
          to "towarzystwo" ma taki wpływ ponieważ taka jest natura Polaka - czyli jak
          najwiecej ukraść.
    • pan.nikt GŁUPIE PYTANIE 03.03.05, 12:53
      Wiadomo, FUNDACJA BATOREGO.
      Dziś Belka, wyraźnie to pokazał.
      • antyzdrajca Re: GŁUPIE PYTANIE 03.03.05, 12:54
        Ten kto ma pieniądze a pieniądze ma z grabieży majątku narodowego.
        • budulec Re: GŁUPIE PYTANIE 03.03.05, 13:00
          Na pewno są tacy, którzy nieźle nakradli, ale przecież nie wszyscy, może nawet
          większość nie.
    • palnick Re: Kto rzadzi Polska? Ci którzy rządzą światem :) 03.03.05, 13:39
      Kto rządzi światem

      Po latach rozmysliwan,
      niemal u schylku zycia,
      dokonalem niezmiernie
      glebokiego odkrycia.

      Moje wielkie odkrycie
      raz na zawsze, niezbicie
      rozwiazuje odwieczna
      zagadke, mianowicie,

      rozstrzyga nieomylnie,
      ustala niezachwianie
      ostateczna odpowiedz
      na ciekawe pytanie,

      co dreczy nas od wiekow
      i wciaz wraca od nowa:
      kto rzadzi swiatem? jaka
      mafia anonimowa?

      Nie wierzcie w bajki. Nie ma
      zadnego synhedrionu
      sekretnych wladcow. nie ma
      zadnych "medrcow syjonu".

      Wiec to bajka. i bujda,
      ze "swiatem rzadza kobiety"
      i nieprawda, ze swiatem
      rzadza zydzi - niestety.

      Nie my, t.j. nie oni.
      nie zydzi i nie masoni,
      nie mormoni, nie kwakrzy
      nie fabrykanci broni.

      Nie junkrzy, nie sztabowi
      wojskowi kondotierzy,
      nie monopole, kartele,
      bankierzy ni bukmakierzy,

      Nie zwiazki zawodowe,
      nie "standard oil", nie watykan,
      nie internacjonalka
      kalwinow czy anglikan,

      nie miedzynarodowka
      komuny, czy "kapitalu" -
      Ktos inny. kto? - pytacie.
      zaraz, ludzie, pomalu.

      Gotowiscie na wszystko?
      Ha, dobrze, jam tez gotow.
      Sluchajcie: swiatem rzadzi
      wielka zmowa idiotow.

      Swiatem rzadzi sekretna
      pomiedzynarodowka
      agresywnego durnia
      i nadetego polglowka.

      Trade union grafomanow,
      tajna loza becwalow,
      klub cwiercinteligentow,
      konfederacja cymbalow,

      aeropag jelopow,
      jalowych namaszczencow,
      pompatycznych wazniakow,
      indyczych napuszencow.

      To oni, sprzymierzeni
      w powszechnym zwiazku, ktory
      rozstrzyga o powodzeniu
      teatru, literatury.

      Gramofonowej plyty,
      filmu, obrazu, symfonii.
      to oni decyduja
      o kulturze, to oni.

      Przydzielaja posady
      stypendia, nagrody, szanse,
      ordery, renumeracje,
      bonusy i awanse.

      Samym instynktem glupoty
      odnajduja sie wzajem.
      Rozumieja sie wspolnym
      jezykiem i obyczajem.

      I haslem, ktore wola
      z ochota razna i racza:
      kretyni wszystkich krajow
      laczcie sie! wiec sie lacza.

      Przeciw wszelkim ambicjom,
      przeciw wszystkim talentom,
      przeciwko swoim wrogom,
      przeciw nam - inteligentom.

      To oni - pan general,
      co dzis rozumie bezwiednie,
      jak dzis w cuglach, szach mach, wygrac
      wszystkie wojny poprzednie.
      To cenzor, ktory skresla
      wszystkie madre kawaly,
      tak, aby w rekopisie
      same glupie zostaly.

      To krytyk, co belkoce,
      chociaz nikt go nie slucha
      i czepia sie cudzego
      piora, jak wesz kozucha.

      Ekonomista, ktory
      kosztem ogolnej nedzy
      uzdrowi "wymiane dewiz"
      i "pokrycie pieniedzy".

      To polityk, maz stanu
      dyplomata, co wkopie
      niewinnych ludzi w azji,
      w afryce i w europie

      w tak trudne sytuacje,
      w tak krete labirynty,
      w tak polityczne kanty
      i dyplomatyczne finty,

      ze z nich jedyne wyjscie
      na swiat i swiatlo Boze -
      przez wojne, ktorej nikt nie chce,
      przez morze krwi i morze

      lecz. - oni nas trzymaja
      w ryzach, za twarz i pod batem.
      to ONI - i to jest wlasnie
      ta mafia, co rzadzi swiatem.

      A jaka na nich rada?
      Bo czuje moi mili,
      ze z dziecieca ufnoscia
      pytacie mnie w tej chwili,

      musze prawde powiedziec,
      wbrew ufnosci dzieciecej:
      niestety, nas jest za malo.
      Durniow jest znacznie wiecej.

      My skloceni, wiec slabi.
      durnie zgodni, wiec silni.
      my sie czesto mylimy.
      durnie sa nieomylni.

      My sceptycy, zblakani
      na ziemi i na niebie -
      a ONI tak aroganccy
      i tacy pewni siebie

      i tacy energiczni
      ze serce z trwogi mdleje.
      Ach, nie znam zadnej rady.
      Mam tylko jedna nadzieje.

      Zyje tylko ta drobna
      otucha i nadzieja
      ze my umiemy smiac sie.
      A durnie nie umieja.

      Kto wie... moze po wiekach,
      kto wie... moze w oddali,
      to jedno przed durniami
      obroni nas i ocali.

      Tym smiechem was zaslonie
      i do serca przygarne.
      I moze nie pojdziemy
      ze wszystkim na he... <

      Marian Hemar
      • 9111951u Re: Kto rzadzi Polska? Ci którzy rządzą światem : 03.03.05, 15:36
        Głupie pytanie kto rządzi ?
        jasnie oświecony administrator niejaki Belka
    • eres2 Odkrył to Marian Hemar 03.03.05, 15:42
      Marian Hemar
      Moje wielkie odkrycie

      Po latach rozmyśliwań,
      Niemal u schyłku życia,
      Dokonałem niezmiernie
      Głębokiego odkrycia.

      Moje wielkie odkrycie
      Raz na zawsze, niezbicie
      Rozwiązuje odwieczną
      Zagadkę, mianowicie,

      Rozstrzyga nieomylnie,
      Ustala niezachwianie
      Ostateczną odpowiedź
      Na ciekawe pytanie,

      Co dręczy nas od wieków
      I wciąż wraca od nowa:
      KTO RZĄDZI ŚWIATEM? Jaka
      Mafia anonimowa?

      Nie wierzcie w bajki. Nie ma
      Żadnego Synhedrionu
      Sekretnych władców. Nie ma
      Żadnych "Mędrców Syjonu".

      Więc to bajka. I bujda,
      Że "światem rządzą kobiety"
      I nieprawda, że światem
      Rządzą Żydzi - niestety.

      Nie my, tj. nie oni.
      Nie Żydzi i nie masoni,
      Nie mormoni, nie kwakrzy
      Nie fabrykanci broni.

      Nie junkrzy, nie sztabowi
      Wojskowi kondotierzy,
      Nie monopole, kartele,
      Bankierzy ni bukmakierzy,

      Nie związki zawodowe,
      Nie "Standard Oil", nie Watykan,
      Nie internacjonałka
      Kalwinów czy anglikan,

      Nie międzynarodówka
      Komuny, czy "kapitału" -
      Ktoś inny. Kto? - pytacie.
      Zaraz, ludzie, pomału.

      Gotowiście na wszystko?
      Ha, dobrze, jam też gotów.
      Słuchajcie: światem rządzi
      Wielka zmowa idiotów.

      Światem rządzi sekretna
      Pomiędzynarodówka
      Agresywnego durnia
      I nadętego pólgłówka.

      Trade union grafomanów,
      Tajna loża bęcwałów,
      Klub ćwiercinteligentów,
      Konfederacja cymbałów,

      Aeropag jełopów,
      Jałowych namaszczeńców,
      Pompatycznych ważniaków,
      Indyczych napuszeńców.

      To oni, sprzymierzeni
      W powszechnym związku, który
      Rozstrzyga o powodzeniu
      Teatru, literatury.

      Gramofonowej płyty,
      Filmy, obrazu, symfonii.
      To oni decydują
      O kulturze, To oni.

      Przydzielają posady
      Stypendia, nagrody, szanse,
      Ordery, renumeracje,
      Bonusy i awanse.

      Samym instynktem głupoty
      Odnajdują się wzajem.
      Rozumieją się wspólnym
      Językiem i obyczajem.

      I hasłem, które woła
      Z ochotą raźną i rączą:
      KRETYNI WSZYSTKICH KRAJÓW
      LĄCZCIE SIĘ! Więc się łączą.

      Przeciw wszelkim ambicjom,
      Przeciw wszystkim talentom,
      Przeciwko swoim wrogom,
      Przeciw nam - inteligentom.

      To oni - pan generał,
      Co dziś rozumie bezwiednie,
      Jak dziś w cuglach, szach mach, wygrać
      Wszystkie wojny poprzednie.

      To cenzor, ktory skreśla
      Wszystkie mądre kawały,
      Tak, aby w rękopisie
      Same głupie zostały.

      To krytyk, co bełkoce,
      Chociaż nikt go nie słucha
      I czepia się cudzego
      Pióra, jak wesz kożucha.

      Ekonomista, który
      Kosztem ogólnej nędzy
      Uzdrowi "wymianę dewiz"
      I "pokrycie pieniędzy".

      To polityk, mąż stanu
      Dyplomata, co wkopie
      Niewinnych ludzi w Azji,
      W Afryce i w Europie

      W tak trudne sytuacje,
      W tak kręte labirynty,
      W tak polityczne kanty
      I dyplomatyczne finty,

      Że z nich jedyne wyjście
      Na świat i światło Boże -
      Przez wojnę, której nikt nie chce,
      Przez morze krwi i morze

      Łez. - Oni nas trzymają
      W ryzach, za twarz i pod batem.
      To ONI - i to jest właśnie
      Ta mafia, co rządzi światem.
      * * *
      A jaka na nich rada?
      Bo czuję moi mili,
      Że z dziecięcą ufnością
      Pytacie mnie w tej chwili,

      Muszę prawdę powiedzieć,
      Wbrew ufności dziecięcej:
      Niestety, nas jest za mało.
      Durniów jest znacznie więcej.

      My skłóceni, więc słabi.
      Durnie zgodni, więc silni.
      My się często mylimy.
      Durnie są nieomylni.

      My sceptycy, zbłąkani
      Na ziemi i na niebie -
      A ONI tak aroganccy
      I tacy pewni siebie

      I tacy energiczni
      Że serce z trwogi mdleje.
      Ach, nie znam żadnej rady.
      Mam tylko jedną nadzieję.

      Żyję tylko tą drobną
      Otuchą i nadzieją
      Że my umiemy śmiać się.
      A durnie nie umieją.

      Kto wie... może po wiekach,
      Kto wie... może w oddali,
      To jedno przed durniami
      Obroni nas i ocali.

      Tym śmiechem was zasłonię
      I do serca przygarnę.
      I może nie pójdziemy
      Ze wszystkim na hemarne...

    • panzenek Re: Kto rzadzi Polska? 03.03.05, 19:23
      W Polsce tak naprawdę nikt nie rządzi. Nikt nie ma długofalowego programu.
      Perspektywa kadencji to już dla naszych polityków wieczność.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka