Dodaj do ulubionych

Julia Pitera

13.10.05, 23:49

jako klakierka wypada idiotycznie
było się zajmować tropieniem aferałow, a nie klaskaniem:)
Obserwuj wątek
    • ratatatam Re: Julia Pitera 13.10.05, 23:50
      no ale jak sie okazalo krysztalowa julka tropila tylko po to by zajac miejsce
      tropionych - a nie dla idei :DDD tak to w zyciu bywa :DDD
    • freemason Re: Julia Pitera 13.10.05, 23:55
      incognitto napisał:

      >
      > jako klakierka wypada idiotycznie
      > było się zajmować tropieniem aferałow, a nie klaskaniem:)

      Oczywiście aferałów z jednej tylko partii, prawda? Bo już przecież nie z PiS
      albo LPR.
      Nie wiem czy wiesz której partii poseł jako jedyny siedzi skazany prawomocnym
      wyrokiem za kratkami? Porozumienia Centrum. A może to tylko wymysły sztabu
      PO? :)
      • incognitto Re: Julia Pitera 14.10.05, 00:02
        freemason napisał:

        > incognitto napisał:
        >
        > >
        > > jako klakierka wypada idiotycznie
        > > było się zajmować tropieniem aferałow, a nie klaskaniem:)
        >
        > Oczywiście aferałów z jednej tylko partii, prawda? Bo już przecież nie z PiS
        > albo LPR.
        > Nie wiem czy wiesz której partii poseł jako jedyny siedzi skazany prawomocnym
        > wyrokiem za kratkami? Porozumienia Centrum. A może to tylko wymysły sztabu
        > PO? :)

        no tak
        jeśli zasłuzyl dobrze, że siedzi we więzieniu, a nie w ...europarlamencie
        :)
        • freemason Re: Julia Pitera 14.10.05, 00:09
          incognitto napisał:
          > no tak
          > jeśli zasłuzyl dobrze, że siedzi we więzieniu, a nie w ...europarlamencie
          > :)

          Zarzuty przeciwko Piskorskiemu i warszawskiej PO są w większości małego kalibru
          (nie porównuj ich do afery Telegrafu, Zalewskiego czy Starachowic), niestety
          rozdmuchane do granic możliowści przez PiS i usłużną prasę - na użytek kampanii
          samorządowej w 2002 roku.

          PO pozbyła się Piskorskiego nie z powodu autentycznego przekonania co do jego
          win (zarzuty są PiSane palcem na wodzie), tylko po to, by nie dodawać amunicji
          Kaczyńskim i LPR. Wiadomo przecież, że jeśli media stawiają politykowi jakieś
          zarzuty to "musi być coś na rzeczy" - jak mawia lud.

          Znakomitym dowodem instrumentalizacji "układu warszawskiego" przez PiS jest
          fakt, że atakowani są przez cały czas ludzie PO, podczas gdy SLD (tworzące
          lokalną koalicję przez 8 lat) jest grzecznie pomijane. Przypadek?
          • control Re: Julia Pitera 14.10.05, 00:49
            freemason napisał:
            > Zarzuty przeciwko Piskorskiemu i warszawskiej PO są w większości małego
            kalibru
            >
            > (nie porównuj ich do afery Telegrafu, Zalewskiego czy Starachowic), niestety
            > rozdmuchane do granic możliowści przez PiS i usłużną prasę - na użytek
            kampanii samorządowej w 2002 roku.

            No faktycznie bardzo małego. Ówczesna prawa ręka Tuska - Piskorski - po krótkim
            okresie pracy "na urzędzie" wylegitymował się kilkumilionowym majatkiem. To ile
            kasy przewaliła cala grupa? Przypomnij sobie o tych domach, w których większość
            mieszkań (na wynajem) "kupili" koledzy itp. Jeżeli to jest mały kaliber, to ja
            przepraszam. Chociaż dla PO to pewnie mało, skoro wysłali Piskorskiego jako
            swojego wybitnego przedstawiciela do Brukseli.

          • porter11 Re: Julia Pitera 14.10.05, 00:57
            > Zarzuty przeciwko Piskorskiemu i warszawskiej PO są w większości małego
            kalibru

            To faktycznie pryszczyk. Przepuszczenie niecałych 200 milionów złotych przez
            firmę radnych PO "Inwestor zastępczy", nijak niemozliwe do wytłumaczenia 5
            milionów złotych o jakie wzbogacił sie Piskorz w czasie swojej niełatwej służby
            publicznej oraz Dembud i mieszkania, którymi ta firma płaciła za przychylność
            ratusza/
            -
            -----------------------------------------
            Kibice piłki nożnej lubują sie w dobrych zespołach, nieważne skąd pochodzą.
            (c) bzyk7
      • asp420 Re: Julia Pitera 14.10.05, 00:02
        Byc moze - nie kwestionuje. Mnie tylko razi jedna rzecz - latwosc z jaka pani Pitera zapomniala o Pawle Piskorskim, ktory w nagrode za przewaly dostal kopa w gore do Brukseli. Ot, taka specyficzna Transparency. Ale za to International!
        • incognitto Re: Julia Pitera 14.10.05, 00:04
          asp420 napisał:

          > Byc moze - nie kwestionuje. Mnie tylko razi jedna rzecz - latwosc z jaka pani
          P
          > itera zapomniala o Pawle Piskorskim, ktory w nagrode za przewaly dostal kopa
          w
          > gore do Brukseli. Ot, taka specyficzna Transparency. Ale za to International!

          alez ona nie zapomnila
          kilka dni temu tlumaczyla, że lepiej niech on tam siedzi, bo nie ma mozliwości
          zrobić czegoś zlego
          to jest dla niego kara..:))
        • echo_o Re: Julia Pitera 14.10.05, 00:05
          Nic dodać, nic ująć ! Sedno sedna. Creme de la creme. Istota istoty.
          100% racji, asp420 (uff, cóż za nick !?)
          :-)
          • asp420 Re: Julia Pitera 14.10.05, 00:34
            Dzieki! Po prostu niektore zachowania mnie mierza, w polityce i poza nia.

            Pani Pitera w ogole osoba o dosyc dziwnej wizji swiata. Dam przyklad - roku 1998 oskarza publicznie kilkoro pracownikow Fundacji Batorego i Central European University (Warsaw College, w pałacu Staszica) o nieczyste interesy. Pare lat pozniej juz nie ma przeciwko nim nic i wspolpracuje z nimi reka w reke. Zastanawiam sie, co sie stalo w miedzyczasie, bo nie ukazaly sie zadne sprostowania, nie doszlo tez do zadnego procesu. Kompletnie nic.

            A moj nick bierze sie ze strony "B" singla Smierci Klinicznej. Byl kiedys taki zespol, jego animatorem byl Dariusz Dusza, ktory pozniej pisal teksty dla Shakin' Dudiego ("Oh, Ziuta", "Zastanow sie co robisz", etc.).
        • amwaw Re: Julia Pitera 14.10.05, 00:09
          Ech..a mi ciągle żal bo kobietę szanowałam...:(
    • alex200 Julia jest nadzieją polskiej demokracji 14.10.05, 01:03
      Tak jak jej imienniczka z ukrainy (sic) Tyle tylko, że w przeciwieństwie do
      niej jest brzydka, niezbyt lotna i nieezbyt bogata.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka