bebe3
24.11.05, 13:55
W Łodzi zatrzymano kilka młodych kobiet rozprowadzających narkotyki.
Okazało się,że są to matki samotnie wychowujące dzieci i w ten sposób
"dorabiały" sobie. Chyba za wcześnie urodziły.Teraz dostałyby becikowe i nie
byłoby problemu:)