Dodaj do ulubionych

Matki samotne dilerkami w Łodzi

24.11.05, 13:55
W Łodzi zatrzymano kilka młodych kobiet rozprowadzających narkotyki.
Okazało się,że są to matki samotnie wychowujące dzieci i w ten sposób
"dorabiały" sobie. Chyba za wcześnie urodziły.Teraz dostałyby becikowe i nie
byłoby problemu:)
Obserwuj wątek
    • idiotyzmy-kacze Re: Matki samotne dilerkami w Łodzi 24.11.05, 14:05
      A wystarczyłoby zalegalizować wszystkie narkotyki i problem smotnych matek - dilerek rozwiązałby się samoistnie. Problem mafii narkotykowej również.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka