Gość: waŁBRZYSZANKA
IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl
19.10.02, 16:01
mieszkam w walbrzychu i wiem jaka jest sytuacja tych ludzi
godzinami pracuja bez wytchnienia narazajac wlasne zycie aby
zapewnic i tak strasznie marne utrzymaqnie dla rodziny
wegiel z biedaszybow nie jest dobrej jakosci
niewielu go kupuje a jednak ci ludzie nadal pracuja
to tragiczna sytuacja
podziwiam heroizm tych "gornikow"
poniewaz panstwo nie zapewnia im ani pracy ani pomocy probuja
radzic sobie sami
ile jeszcze ludzi ma zginac nim ktos zaoferuje im
bezpieczniejsza prace
mysle ze bardzo wielu