Dodaj do ulubionych

Opanujcie się z tym krytykowaniem Kazi Szczuki

23.03.06, 20:53
Długo się wstrzymywałem.
Nie powiem żem zupełnie bezstronny w tej sprawie, albowiem jestem jest jej
cichym wielbicielem , czego dałem wyraz w dość starym wątku.
Natomiast mimo jej ciętego języka, i rzeczywiście dość radykalnego
światopoglądu w pewnych sprawach, nie sądzę żeby jej można przypisać było
szczery zamiar oczernienia niepełnosprawnej dziewczyny pełnej religijnego
zapału.
Niemniej wydaje się potrzebne takie podkreślenie przez Kazię ( wybacz
poufałość ) że nie miała zamiaru naigrywać się - być może z naiwnej (nie nam
oceniać wewnętrzne napięcie religijne bliźnich)- ale zawsze tchnącej
szczerością postawy.
Takie wypowiedzi obserwuję.
I co najgorsze może być , to to że jedni łapią pretekst do karania stacji TV,
a inne lewicoidalne typy- artefakty marksizmu leninizmu - Gadzinowski,
Senyszyn, łapią wiatr w swoje zafajdane niedobrą intencją żagle.
Ja myślę że Kazia dostała pewną lekcję ,że nie wszystko jest takie jak się na
pozór wydaje, choć rozumiem intencję prowokatora Wojewódzkiego.
Przypomnijcie sobie Alicję Reslich-Modlińską i jej niefortunne konstatacje
braku fryzur telewizyjnych dziennikarzy.
Niby intencje nie były złe, ale było przykro.
Dlatego nie rozdmuchujcie tego , a Kazię proszę aby spotkała się z Madzią.
Wbrew doradcom i wbrew stereotypom.
Nie potrzeba nam ranienia ludzi, którzy starają się żyć po swojemu nie
krzywdząc innych,
tak jak Madzia , tak jak Kazia.
Obserwuj wątek
    • entefuhrer Re: potrzebne takie podkreślenie przez Kazię 23.03.06, 20:57
      Kazia "podkreślała" - i to wiele razy.


      Ale ewoluujesz pozytywnie ;-)
      • pawka.morozow Re: potrzebne takie podkreślenie przez Kazię 23.03.06, 21:08
        nie wyjeżdżaj mi tu z ewolucją
        :)))
        nawet KK jej nie odrzuca
        ty mi lepiej przytocz te wypowiedzi Kazi.
        Można się sprzeczać, ale nie ponieżej J A K I E G O K O L W I E K poziomu
        ( to cytat z Kwacha),
        uważam że rzeczywiście powinna się spotkać z Madzią.
        To nam wszystkim pomoże, a dziewczyny powinny się przecież wspierać
        • entefuhrer Re: lepiej przytocz te wypowiedzi Kazi 23.03.06, 21:17
          Nie przytoczę, bo ich nie kolekcjonuję, a nie chce mi się szukać (jak chcesz,
          to sam sobie znajdź - bo to, że były to Ci gwarantuję); oglądałem zresztą
          inkryminowany program i wiedziałem od początku jak dęta jest cała ta historia...
          • pawka.morozow widzisz!? a Kaczory nie powiedzą 23.03.06, 21:23
            że im się nie chce,stąd uważam że to błąd polskiej młodej inteligencji.
            Pewne brakoróbstwo w postaci wielu niedokończonych spraw , nieraz w naprawdę
            świetnych pomysłach.
            Osobiście uważam że inteligentny człowiek ( taki nie musi być przecież
            wykształconym profesorem) nigdy nie chce nawet w kpinie posunąć się do
            poniżenia.
            Natomiat osobiście jestem pewien ,że wielu łapie wiatr w swoje zafajdane złą
            intencją żagle.
            i to jest niedobre,to co tak nas naprawdę dzieli,nie wizja zmian Polski,ale
            głupie prowokatorskie sztuczki.
            Bo wizja jak wizja, zawsze w wyborach w demokracji się zmienia,ale uprzedzenia
            po dokuczaniu mogą być długoterminowe,i komuś to potrzebne.
          • i-love-2-ski Re: lepiej przytocz te wypowiedzi Kazi 23.03.06, 21:28
            entefuhrer napisał:

            > Nie przytoczę, bo ich nie kolekcjonuję, a nie chce mi się szukać (jak chcesz,
            > to sam sobie znajdź - bo to, że były to Ci gwarantuję); oglądałem zresztą
            > inkryminowany program i wiedziałem od początku jak dęta jest cała ta historia..
            > .

            tu maly cytat. mysle,ze ta kazia powinna przeprosic oficjalnie za to,ze nie
            znajac osoby z niej sie nabijala. jesli juz ta kazia taka strasznie madra jest
            i cieta wiadomo na kogo,to powinna sie chyba najpierw upewnic,ze nie obraza
            osoby uposledzonej. pare dni temu byla w GW wzmianka na temat zydowskiej rodziny
            liliputow ,ktorzy przezyli Oswiecim. zaloze sie,ze ta nasza mila kazia z nich by
            sie nie nabijala,nawet wtedy kiedy ich wogole nie zna,nie wiesz dlaczego?
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=39016189&a=39053681
            • pawka.morozow Re: lepiej przytocz te wypowiedzi Kazi 23.03.06, 21:34
              i w twoim poście jest jakaś postawa, jakaś opinia ,jakaś prawda.
              Dlatego uważam że powinny się spotkać.
              Czyż tego w pewnym poziomie dyskursu Forum i Polska tego nie potrzebuje?
              • i-love-2-ski Re: lepiej przytocz te wypowiedzi Kazi 23.03.06, 21:39
                pawka.morozow napisała:

                > i w twoim poście jest jakaś postawa, jakaś opinia ,jakaś prawda.
                > Dlatego uważam że powinny się spotkać.
                > Czyż tego w pewnym poziomie dyskursu Forum i Polska tego nie potrzebuje?

                oczywiscie,ze moga sie spotkac,nie ma w tym nic zlego. to co jest zle to juz sie
                zdarzylo,a moim zdaniem w cywilizowanym panstwie nigdy zdarzyc sie cos takiego
                nie powinno,bo to niedopuszczalne.kazia powinna zabiegac o to,aby pokrzywdzona
                osobe przeprosic i to publicznie. ludzie jak widac sa tylko ludzmi,ale moim
                zdaniem pewne rzeczy nie powinny nigdy miec miejsca,od tego mamy rozum aby go
                uzywac. problem z wieloma polega na tym,ze wydaje im sie,ze granica
                przyzwoitosci jest plynna i zalezy tylko od stopnia ich bezczelnosci,a te ciagle
                testuja.
                • james_bond007 Re: lepiej przytocz te wypowiedzi Kazi 23.03.06, 22:35
                  Przprasam, wyjasnij zielonemu - pokrzywdzoną czym?
            • james_bond007 Re: lepiej przytocz te wypowiedzi Kazi 23.03.06, 22:34
              To niepełnosprawnych nie mozna krytykować?
              To nie mam juz np. prawa powiedzieć, że ten poseł, co na wózku inwalidzkim
              jeździ, wygadywał w sejmie straszne głupoty???
              • kundel_bury Re: lepiej przytocz te wypowiedzi Kazi 23.03.06, 22:37
                masz prawo tak powiedzieć, ale robienie sobie jaj z tego, że jeździ na wózku
                jest niedopuszczalne
                • james_bond007 Re: lepiej przytocz te wypowiedzi Kazi 23.03.06, 22:41
                  A Szczuka gdzieś słowem wspomniała o niepełnosprawności Buczkówny? O ile
                  pamiętam, sparodiowała to, co ona wygaduje...

                  ale robienie sobie jaj z tego, że jeździ na wózku
                  > jest niedopuszczalne

                  Poza tym z tym się też nie zgadzam. Popieram Monty Pythona - nie ma tabu.
        • xx23 Re: potrzebne takie podkreślenie przez Kazię 23.03.06, 21:45
          Z ewolucja to nic tak pewnego.

          Przeczytaj MichaelaCremo "Dewolucja czlowieka" i "Zakazana archeologie" ,
          wedyjska alternatywa dla teorii darwina
          ----------------------------------------------

          Kim jest człowiek?

          Myślące małpy czy upadłe anioły?
          • www.nasznocnik.pl Re: Myślące małpy czy upadłe anioły? 23.03.06, 22:10
            Biorąc pod uwagę to forum to raczej - upadłe małpy ;-)
            • i-love-2-ski Re: Myślące małpy czy upadłe anioły? 23.03.06, 22:18
              www.nasznocnik.pl napisał:

              > Biorąc pod uwagę to forum to raczej - upadłe małpy ;-)

              biorac pod uwage twoj nick,to raczej malpy w nocniku:)
              • trouble_maker Nocnik jest teraz zajęty - aktualnie trzyma w nim 23.03.06, 22:43
                ...rękę Pan Prezes ;-D
    • frank_drebin Hmmm wszyscy juz opanowani wszystko powiedziano 23.03.06, 21:42
      jednak chyba zalozyciel watku przeczy sam sobie jesli pisze, ze dajcie spokoj a
      sam ja odgrzewa.
      • frau_blada Koneser odgrzewanych koteltow? 23.03.06, 21:43

    • pawka.morozow do franka z odrzewaniem 23.03.06, 21:51
      przecież tu nie chodzi o epatowanie, ale o wyjaśnienie
      nie możemy zostać
      z 2 skrajnymi postawami :
      Kazia głupia feministka naigrywa się z niepełnosprawnej religijnej Madzi
      i Madzia głupi otumaniony młody człowiek wykorzystywany przez RM
      polska inteligencja powinna byc gotowa na zareagowanie na problem w dyskursie o
      pewnym poziomie
      • i-love-2-ski Re: do franka z odrzewaniem 23.03.06, 22:06
        pawka.morozow napisała:

        > przecież tu nie chodzi o epatowanie, ale o wyjaśnienie
        > nie możemy zostać
        > z 2 skrajnymi postawami :
        > Kazia głupia feministka naigrywa się z niepełnosprawnej religijnej Madzi
        > i Madzia głupi otumaniony młody człowiek wykorzystywany przez RM
        > polska inteligencja powinna byc gotowa na zareagowanie na problem w dyskursie o
        >
        > pewnym poziomie

        a dlaczego nazywasz niepelnosprawna dziewczyne,ktora sie modli w RM-otumanionym
        czlowiekiem. chyba cos twoj poziom zaczyna szwankowac.
      • ab_extra Widzisz, jest taki problem z tą inteligencją 23.03.06, 22:18
        że jak usłyszałem z definicji przytoczonej chyba przez Żakowskiego, że
        inteligent to osoba, która czyta GW, Politykę i Tygodnik Powszechny :)))

        polska inteligencja powinna byc gotowa na zareagowanie na problem w dyskursie o
        >
        > pewnym poziomie
        • kundel_bury Re: Widzisz, jest taki problem z tą inteligencją 23.03.06, 22:38
          a przekrój? nie wspomniał o przekroju?!
      • frank_drebin Re: do franka z odrzewaniem 23.03.06, 22:40
        Nie udawaj ostatniego naiwnego. Jak sadzisz co by sie dzialo, gdyby np. w RM
        ktos parodiowal osobe niepelnosprawna ? Jesli nie wiesz to ja Ci napisze.
        Czolowka w GW, Polityce, Przegladzie, TVN, POlsacie. TVP na razie nie wie po
        ktorej stronie sie ustawic wiec moze bylby to dopiero drugi material w
        dzienniku .....
        I to by bylo tyle o dyskursie ;)
        • frank_drebin Zapomnialem dodac parodiowal nawet nie wiedzac ze 23.03.06, 22:42
          osoba parodiowana jest niepelnosprawna.
          frank_drebin napisał:

          > Nie udawaj ostatniego naiwnego. Jak sadzisz co by sie dzialo, gdyby np. w RM
          > ktos parodiowal osobe niepelnosprawna ? Jesli nie wiesz to ja Ci napisze.
          > Czolowka w GW, Polityce, Przegladzie, TVN, POlsacie. TVP na razie nie wie po
          > ktorej stronie sie ustawic wiec moze bylby to dopiero drugi material w
          > dzienniku .....
          > I to by bylo tyle o dyskursie ;)
    • pawka.morozow frank! 23.03.06, 23:35
      jeśli tacy są niektórzy dyżurni dyskursanci, to checesz mi wmówić ,że wszyscy
      oponenenci mogą być wrzuceni do jednego worka?
      a komuż to zależy na tym??
      komu..ż
      • frank_drebin Re: frank! 23.03.06, 23:37
        Tacy, czyli jacy ?
        • pawka.morozow Re: frank! 23.03.06, 23:42
          bez liku ich tych z niewykształconym fałdowaniem
          np gorby
          • frank_drebin Re: frank! 23.03.06, 23:47
            Chwile mowmy o ludziach, ktorzy maja cos do powiedzenia. Niektorzy tylko maja
            nadczynnosc watkow ;) Nowa jednostka chorobowa ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka