Dodaj do ulubionych

komu zagraża unia?

28.12.02, 17:35
po wejsciu polski do uni z biegiem lat staniemy się krajem
zamozniejszym ,bardziej tolerancyjnym ,otwartym i pozbawionym
kompleksów .tym samym będzie ubywało elektoratu takim beznadziejnie
zacofanym partiom jak lpr.samoobrona itp.napewno zmniejszy się grono
wielbicieli rydzyka i rm. to jest wydaje mi się, prawdziwy powód zajadłej
oszczerczej i nieprawdziwej kampani ww. przeciw naszemu członkostwu w uni
europejskiej.ludzie przejrzą wreszcie na oczy zobaczą jaka jest prawda o tak
zwanych nawiedzonych obrońcach polski i polskosci.dobrobyt kszałtuje
nietylko zgodnie z powiedzeniem świadomosć, ale pozwala kazdemu nawet
prostemu człowiekowi wznieść sie na wyzyny intelektualne i
humanistyczne.jest to oczywiste zagrozenie dla giertycha ,rydzyka i innych
którzy chcą nas, nasze dzieci i wnuki pozostawic w biedzie i zacofaniu
cywilizacyjnym .sami natomiast będą wiecznie na czele i w luksusie mieć
wpływ na nasze życie podobnie jak robi to rezim łukaszenki na
białorusi.oczywiście zaraz po wejściu niestaniemy się naraz bogaci i nie
znikna wszystkie problemy ale gorzej niż teraz byc nie może, i z biegiem lat
jestem pewien znikną nękające nas obecnie problemy bezrobocia biedy itp.
Obserwuj wątek
    • Gość: ))) Glupim politykom i ciemnemu klerowi IP: *.ipt.aol.com 28.12.02, 17:44
      Tacy ludzie wlasnie, zadni wladzy politycznej i wladzy nad duszami biednych,
      ciemnych ludzi sa przeciwni UE.Nie jest przypadkiem, ze wlasnie wsrod
      politykierow partii walczacych z UE nie ma ludzi posiadajacych nabyta na
      dobrych uczelniach wiedze ekonomiczna. To jacys pseudointelektualisci
      szafujacymi wyciagnietymi ze sztambucha sentymentami nacjonalistycznymi oraz
      religia katolicka rowniez w jej najbardziej prymitywnym wydaniu. Szerszy
      kontakt Polakow ze swiatem oraz przewidywany bardzo znaczny wzrost poziomu
      wyksztalcenia, spowoduja odsuniecie tych ludzi na margines zycia polityczno-
      spolecznego i tego sie antyunijni politykierzy najbardziej boja.
      • Gość: Oszołom z RM Re: Glupim politykom i przemądrzałym eurofanom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.02, 18:23
        Gość portalu: ))) napisał(a):

> Tacy ludzie wlasnie, zadni wladzy politycznej i wladzy nad duszami biednych,
        > ciemnych ludzi sa przeciwni UE.Nie jest przypadkiem, ze wlasnie wsrod
        > politykierow partii walczacych z UE nie ma ludzi posiadajacych nabyta na
        > dobrych uczelniach wiedze ekonomiczna.
        - Jeśli Uniwersytet warszawski jest wg ciebie kiepską uczelnią...rozumiem ze
        powinni to być wg ciebie "fachowcy" z WUMLU? ale ci z WUMLU już rządzili do
        1989 roku!! i masz tego skutki!
        To jacys pseudointelektualisci
        - pewnie! lepsi są ci z WUMLu!!!
        > szafujacymi wyciagnietymi ze sztambucha sentymentami nacjonalistycznymi oraz
        > religia katolicka rowniez w jej najbardziej prymitywnym wydaniu.

Szerszy
        > kontakt Polakow ze swiatem oraz przewidywany bardzo znaczny wzrost poziomu
        > wyksztalcenia, spowoduja odsuniecie tych ludzi na margines zycia polityczno-
        > spolecznego i tego sie antyunijni politykierzy najbardziej boja.

- Ależ Polacy już teraz jeżdżą po świecie i naocznie przekonują sie że świat
        wygląda zupełnie inaczej niż to ukazują nasze czolowe przekaziory takie jak TVP
        TVN GW Polityka czy Wprost..sam byłem na Majorce na Krecie w Portugallii w
        okolicach Fatimy...i wcale tak różowo tam nie wygląda..już widzą że nasze media
        kłamią..jak za PRLu tylko w drugą stronę....skorzystali na UE tylko nieliczni
        politycy przestępcy prostytutki prawnicy lingwisci..a reszta??? wszystkie nasze
        zarzuty potwierdzaja się w praktyce! Hiszpania jest właściwie wyprzedana
        Niemcom (zwłaszcza lazurowe wybrzeże) właściwie wszystko toco jest tam
        warosciowe nie należy do Hiszpanów...(wszystkie grunta na Majorce należą do
        Niemców)..za to tereny nie atrakcyjne jeszcze bardziej sie pogrążyły...są
        rejony o średniej grubo pow 30% stpie bezrobocia!!! ba! nawet jakiś minister
        Finlandii stwierdził że UE nie rozwiązała żadnego palącego Finów
        problemu..wszystko musieli sami zrobić...postawili na wiedzę oraz na
        protekcjonizm gospodarczy...powiedziałbym coś oc mozna by nazwać gospodarczym
        nacjonalizmem...i dobrze na tym wyszlI!!! tegonawet UE nie jest im w stanie
        odebrać!!
        bezkrytycznego uwielbienia dla UE weźcie się do roboty!
      • Gość: Palnick Re: Glupim politykom i ciemnemu klerowi IP: *.stenaline.com 01.01.03, 11:26
        Gość portalu: ))) napisał(a):

> Tacy ludzie wlasnie, zadni wladzy politycznej i wladzy nad duszami biednych,
        > ciemnych ludzi sa przeciwni UE.Nie jest przypadkiem, ze wlasnie wsrod
        > politykierow partii walczacych z UE nie ma ludzi posiadajacych nabyta na
        > dobrych uczelniach wiedze ekonomiczna. To jacys pseudointelektualisci
        > szafujacymi wyciagnietymi ze sztambucha sentymentami nacjonalistycznymi oraz
        > religia katolicka rowniez w jej najbardziej prymitywnym wydaniu. Szerszy
        > kontakt Polakow ze swiatem oraz przewidywany bardzo znaczny wzrost poziomu
        > wyksztalcenia, spowoduja odsuniecie tych ludzi na margines zycia polityczno-
        > spolecznego i tego sie antyunijni politykierzy najbardziej boja.
        ===============
        Zgadzam się.
    • Gość: Oszołom z RM Re: komu zagraża unia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.02, 18:10
      piotr33k2 napisał:

> po wejsciu polski do uni z biegiem lat staniemy się krajem
      > zamozniejszym ,bardziej tolerancyjnym ,otwartym i pozbawionym
      > kompleksów .

- baju, baju...

tym samym będzie ubywało elektoratu takim beznadziejnie
      > zacofanym partiom jak lpr.samoobrona itp.napewno zmniejszy się grono
      > wielbicieli rydzyka i rm. to jest wydaje mi się, prawdziwy powód zajadłej
      > oszczerczej i nieprawdziwej kampani ww. przeciw naszemu członkostwu w uni
      > europejskiej.

- ale heca! spisek!!! świstaki chcą obalić UE!

ludzie przejrzą wreszcie na oczy zobaczą jaka jest prawda

- zobaczą jak nasi "negocatorzy" wykiwali swój naród!! jak szybko pogorszy sie
      nasza sytuacja materialna sczególnie w w pierwszych 10 ciu latach..idąc śladami
      Hiszpanii to najbliższe 10ciolecie mamy "z głowy" a więc mozemy się spodziewać
      nawe 30% bezrobocia w skali kraju!!! (w Hiszpanii w 1996 roku bezrobocie
      oficjalnie sięgało 25-27%!)
      o tak
      > zwanych nawiedzonych obrońcach polski i polskosci.dobrobyt kszałtuje
      > nietylko zgodnie z powiedzeniem świadomosć, ale pozwala kazdemu nawet
      > prostemu człowiekowi wznieść sie na wyzyny intelektualne i
      > humanistyczne.

- czyli oddać starszych rodziców do domu opieki społecznej a na końcu poddać
      ich eutanazji by nie zabierali miejsca młodym i pięknym, czyli też obowiązkowo
      oddać swoje dzieci do adopcji przez pare homoseksualną ..zresztą w wielu
      przypadkach będzie to wymuszone bowiem w Szwecji rodzicom odbiera się prawa
      rodzicielskie nad swymi dziećmi nawet w tedy jeśli na nie tylko trochę
      nakrzyczą..zwrócą uwagę że źle sie zachowują w danej chwili...
      jest to oczywiste zagrozenie dla giertycha ,rydzyka i innych
      > którzy chcą nas, nasze dzieci i wnuki pozostawic w biedzie i zacofaniu
      > cywilizacyjnym .

- Gdyby nie ks Rydzyk to 200 pracownic Tormiesu dosłownie zdechły by z głodu!!!
      (ks Rydzyk wziął je na utrzymanie..niektórym z nich znalazł pracę!) a poza
      tymjak na razie w zacofaniu cywilizacyjne całe segmenty społeczne wpedził tow
      Balcerowicz swoimi genialnymi planami uzdrawiania polskiej gospodarki..garstka
      opływa w luksusy a miliony wręcz żebrzą o kawałek chleba (patrz programy TVP
      Sprawa dla reportera E Jaworowicz i ta cyklinacz audycja na dwójce wsrody
      wieczorem..prowadzi go gość który prowadzi równocześnie zawsze po 21 na
      jedynce..nazwy dwójkowej audycji już nie pamiętam)
      sami natomiast będą wiecznie na czele i w luksusie mieć
      > wpływ na nasze życie podobnie jak robi to rezim łukaszenki na
      > białorusi.
      - do Białorusi a może i do Argentyny prowadzi nas tow Miller (patrz
      przepychanki wokół nowelizacji ustawy o KRRITV)
      oczywiście zaraz po wejściu niestaniemy się naraz bogaci i nie
      > znikna wszystkie problemy ale gorzej niż teraz byc nie może, i z biegiem lat
      > jestem pewien znikną nękające nas obecnie problemy bezrobocia biedy itp.

- Nie może??ależ może!!! Pamiętaj o Argentynie!!! tak właśnie się kończą
      ekonomiczne eksperymenty ludzi pokroju Balcerowicza Belki czy innych
      Kołodków....
      • Gość: Sławek Re: komu zagraża unia? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 01.01.03, 11:35
        Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):

> piotr33k2 napisał:
        >
        > > po wejsciu polski do uni z biegiem lat staniemy się krajem
        > > zamozniejszym ,bardziej tolerancyjnym ,otwartym i pozbawionym
        > > kompleksów .
        >
        > - baju, baju...
        >
        > tym samym będzie ubywało elektoratu takim beznadziejnie
        > > zacofanym partiom jak lpr.samoobrona itp.napewno zmniejszy się grono
        > > wielbicieli rydzyka i rm. to jest wydaje mi się, prawdziwy powód zajadłej
        > > oszczerczej i nieprawdziwej kampani ww. przeciw naszemu członkostwu w uni
        > > europejskiej.
        >
        > - ale heca! spisek!!! świstaki chcą obalić UE!
        >
        > ludzie przejrzą wreszcie na oczy zobaczą jaka jest prawda
        >
        > - zobaczą jak nasi "negocatorzy" wykiwali swój naród!! jak szybko pogorszy
        sie
        > nasza sytuacja materialna sczególnie w w pierwszych 10 ciu latach..idąc
        śladami
        >
        > Hiszpanii to najbliższe 10ciolecie mamy "z głowy" a więc mozemy się
        spodziewać
        > nawe 30% bezrobocia w skali kraju!!! (w Hiszpanii w 1996 roku bezrobocie
        > oficjalnie sięgało 25-27%!)
        > o tak
        > > zwanych nawiedzonych obrońcach polski i polskosci.dobrobyt kszałtuje
        > > nietylko zgodnie z powiedzeniem świadomosć, ale pozwala kazdemu nawet
        > > prostemu człowiekowi wznieść sie na wyzyny intelektualne i
        > > humanistyczne.
        >
        > - czyli oddać starszych rodziców do domu opieki społecznej a na końcu poddać
        > ich eutanazji by nie zabierali miejsca młodym i pięknym, czyli też
        obowiązkowo
        > oddać swoje dzieci do adopcji przez pare homoseksualną ..zresztą w wielu
        > przypadkach będzie to wymuszone bowiem w Szwecji rodzicom odbiera się prawa
        > rodzicielskie nad swymi dziećmi nawet w tedy jeśli na nie tylko trochę
        > nakrzyczą..zwrócą uwagę że źle sie zachowują w danej chwili...
        > jest to oczywiste zagrozenie dla giertycha ,rydzyka i innych
        > > którzy chcą nas, nasze dzieci i wnuki pozostawic w biedzie i zacofaniu
        > > cywilizacyjnym .
        >
        > - Gdyby nie ks Rydzyk to 200 pracownic Tormiesu dosłownie zdechły by z
        głodu!!!
        >
        > (ks Rydzyk wziął je na utrzymanie..niektórym z nich znalazł pracę!) a poza
        > tymjak na razie w zacofaniu cywilizacyjne całe segmenty społeczne wpedził tow
        > Balcerowicz swoimi genialnymi planami uzdrawiania polskiej
        gospodarki..garstka
        > opływa w luksusy a miliony wręcz żebrzą o kawałek chleba (patrz programy TVP
        > Sprawa dla reportera E Jaworowicz i ta cyklinacz audycja na dwójce wsrody
        > wieczorem..prowadzi go gość który prowadzi równocześnie zawsze po 21 na
        > jedynce..nazwy dwójkowej audycji już nie pamiętam)
        > sami natomiast będą wiecznie na czele i w luksusie mieć
        > > wpływ na nasze życie podobnie jak robi to rezim łukaszenki na
        > > białorusi.
        > - do Białorusi a może i do Argentyny prowadzi nas tow Miller (patrz
        > przepychanki wokół nowelizacji ustawy o KRRITV)
        > oczywiście zaraz po wejściu niestaniemy się naraz bogaci i nie
        > > znikna wszystkie problemy ale gorzej niż teraz byc nie może, i z biegiem l
        > at
        > > jestem pewien znikną nękające nas obecnie problemy bezrobocia biedy itp.
        >
        > - Nie może??ależ może!!! Pamiętaj o Argentynie!!! tak właśnie się kończą
        > ekonomiczne eksperymenty ludzi pokroju Balcerowicza Belki czy innych
        > Kołodków....

Lecz się~!
    • Gość: pollak Re: komu zagraża unia? IP: *.jgora.dialog.net.pl 28.12.02, 19:59
      piotr33k2 napisał:

> po wejsciu polski do uni z biegiem lat staniemy się krajem
      > zamozniejszym ,

Być może...

> bardziej tolerancyjnym

Dla pedałów oczywiście...

> ,otwartym i pozbawionym
      > kompleksów

Na pewno przestaną je mieć pedały...

> .tym samym będzie ubywało elektoratu takim beznadziejnie
      > zacofanym partiom jak lpr.samoobrona itp.napewno zmniejszy się grono
      > wielbicieli rydzyka i rm. to jest wydaje mi się, prawdziwy powód zajadłej
      > oszczerczej i nieprawdziwej kampani ww. przeciw naszemu członkostwu w uni
      > europejskiej.ludzie przejrzą wreszcie na oczy zobaczą jaka jest prawda o tak
      > zwanych nawiedzonych obrońcach polski i polskosci.dobrobyt kszałtuje
      > nietylko zgodnie z powiedzeniem świadomosć, ale pozwala kazdemu nawet
      > prostemu człowiekowi wznieść sie na wyzyny intelektualne i
      > humanistyczne.jest to oczywiste zagrozenie dla giertycha ,rydzyka i innych
      > którzy chcą nas, nasze dzieci i wnuki pozostawic w biedzie i zacofaniu
      > cywilizacyjnym .

Skoro takiś ucywilizowany (a może nie??) to stawiaj znaki interpunkcyjne we właściwy sposób (nie mam na myśli poprawności pisowni polskiej i o brak wielkich liter u takiego światowca z elit, rozumiejącego wspaniałość totalitarnej UE się nie czepiam).

sami natomiast będą wiecznie na czele i w luksusie mieć
      > wpływ na nasze życie podobnie jak robi to rezim łukaszenki na
      > białorusi.

Znowu ten 'bzik' na punkcie Białorusi. Czy każdy eurofan ma na jej punkcie pi....olca? To już jest nudne.

oczywiście zaraz po wejściu niestaniemy się naraz bogaci i nie
      > znikna wszystkie problemy ale gorzej niż teraz byc nie może

Zawsze może być gorzej.

, i z biegiem lat
      > jestem pewien znikną nękające nas obecnie problemy bezrobocia biedy itp.

... bo zawód dziwki lepszy niż żaden...
      • piotr33k2 Re: komu zagraża unia? 29.12.02, 12:03
        polacck czy jak ci tam ,niezapomonaj ze piszemy w internecie a nie na klasówce
        z języka polskiego, liczy się treść merytoryczna której ci zręszta kompletnie
        brakuje ,twoje gadki typu pedały ,dziwki itp. swiadczą o twoim
        prymitywiżmie ,wogóle dziwię się czemu takie gburowate prostaki
        nacjonalistyczno-klerykalne wiecznie siedzą i zabierają głos na portalu tak
        znienawidzonej gazety wyborczej,ja na przykład nigdy nie byłem i nie bedę na
        stronach rm.
        • Gość: pollak Re: komu zagraża unia? IP: *.jgora.dialog.net.pl 29.12.02, 13:35
          piotr33k2 napisał:

> polacck czy jak ci tam ,niezapomonaj ze piszemy w internecie a nie na klasówce
          > z języka polskiego,

Toteż nauczyłbyś się poprawnie pisać na klawiaturze komputerowej europejski oszołomie.

> liczy się treść merytoryczna której ci zręszta kompletnie
          > brakuje ,twoje gadki typu pedały ,dziwki itp. swiadczą o twoim
          > prymitywiżmie

Świadczą o prymitywiźmie spedalonej UE.

,wogóle dziwię się czemu takie gburowate prostaki
          > nacjonalistyczno-klerykalne wiecznie siedzą i zabierają głos na portalu tak
          > znienawidzonej gazety wyborczej,ja na przykład nigdy nie byłem i nie bedę na
          > stronach rm.

A co mnie obchodzi gdzie nie byłeś. Pozatym co mnie obchodzi RM? Napisałeś parę pierdół (chociaż w pewnej części podzielam Twoją obawę przed np. lepperowcami). Jednak poza ględzeniem 'nie mamy alternatywy' i straszeniem Białorusią argumentów brak.
      • hkreuz Mnie nie 29.12.02, 12:40
        Od 81 roku mieszkam w E tzw. zachodniej, z komuną ani z tzw. przez Was czarnymi
        nie miałem nigdy nic wspólnego i powiem Wam, że wypisujecie takie bzdury na
        temat UE, że litość bierze nad Waszą głupotą. Pewnym jest bowiem to, że po
        przystąpieniu to 99,99% eurofanów będzie szczęśliwych jak im przypadnie tu
        tylko buty czyścić, albo też śmieci zbierać. Nie wszczyscy załapią się
        oczywiście do tak dobrej fuchy, na innych czekają burdele męskie i żeńskie, a
        zwłaszcza dla waszych dzieci, nie będą musieli po te uciechy daleko jeździć.
        Pozostali będą robić to samo, ale na terenach polski służąc za kurwy rasie
        panów. Czy chcecie czy nie, już żeście głupcy do tego doprowadzili, dalsze
        będzie tylko skutkiem dotychczasowych Waszych działań. Razicie na tym forum
        wrodzoną głupotą i mentalnością niewolników, a dokładnie wschodnich
        niewolników, zwanymi tutaj "slawonami", to taka mentalność słowianina-
        niewolnika. Będziecie mieli tylko to na co żeście zasłużyli, taka bowiem jest
        prawdziwa sprawiedliwość tego świata.
        • Gość: Oszołom z RM Re: Mnie nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.02, 13:43
          hkreuz napisał:

> Od 81 roku mieszkam w E tzw. zachodniej, z komuną ani z tzw. przez Was
          czarnymi
          >
          > nie miałem nigdy nic wspólnego i powiem Wam, że wypisujecie takie bzdury na
          > temat UE, że litość bierze nad Waszą głupotą. Pewnym jest bowiem to, że po
          > przystąpieniu to 99,99% eurofanów będzie szczęśliwych jak im przypadnie tu
          > tylko buty czyścić, albo też śmieci zbierać. Nie wszczyscy załapią się
          > oczywiście do tak dobrej fuchy, na innych czekają burdele męskie i żeńskie, a
          > zwłaszcza dla waszych dzieci, nie będą musieli po te uciechy daleko jeździć.
          > Pozostali będą robić to samo, ale na terenach polski służąc za kurwy rasie
          > panów. Czy chcecie czy nie, już żeście głupcy do tego doprowadzili, dalsze
          > będzie tylko skutkiem dotychczasowych Waszych działań. Razicie na tym forum
          > wrodzoną głupotą i mentalnością niewolników, a dokładnie wschodnich
          > niewolników, zwanymi tutaj "slawonami", to taka mentalność słowianina-
          > niewolnika. Będziecie mieli tylko to na co żeście zasłużyli, taka bowiem jest
          > prawdziwa sprawiedliwość tego świata.

- wielu eurofanów mówi że woli czyścić buty Niemców czy zbierać śmieci tam niż
          być w Polsce bezrobotnym...zobacz Heniu jak nisko żeśmy upadli w
          kraju...dobrze zrobiłeś że zwiałeś..powiedz mi jak ty tam w ytrzymnujesz w tej
          UE i czy nigdy nie miałeś zamiaru przenieść sie do USA?? Widzisz ci eurofani u
          nas żyją złudzeniami że w UE przyjmą nas z otwartymi ramionami...tymczasem to
          gzik prawad...ja też parę lat pracowałem w Niemczech i wiem jak oni nie lubią
          kiedy Polak zajmuje wyższe stanowisko niż Niemiec ..dla nich to upokorzenie a
          dla naszych eurofanów normalka...znają swoje miejsce w szeregu..
      • piotr33k2 Re: komu zagraża unia? 29.12.02, 16:07
        kompletnie nic żeście z tego nie pojeli co napisałem,jak ktoś myśli że polska
        gdy nie wejdzie do uni będzie się normalnie rozwijać i wszystko będzie
        cacy ,to wierzy w cuda i gruszki na wierzbie ,dopiero będziecie niemcom buty
        czyścić za pare groszy podobnie jak się dzieje teraz.chodzi o to żeby powoli
        bo powoli ale zmniejszać ten dystans oczywiście będąc w uni ,bo inaczej się
        nieda ,niema szans ,nie jesteśmy ani norwegią ani szwajcarią .jeżeli chodzi o
        tego ostatniego gościa co się tak podnieca że 10 lat mieszka w uni ,to
        chciałbym mu powiedzieć że ja od 20 lat mam taką pracę i jestem przynajmniej
        10 dni w miesiącu na zachodzie ,konkretnie właśnie w niemczech i chociażby dla
        tego żeby dzieci i wnuki tego gościa nie musiały robić tego samego i poniżać
        się tak jak on polska musi być w uni i będzie !.
        • hkreuz Re: komu zagraża unia? 29.12.02, 16:39
          piotr33k2 napisał:

> kompletnie nic żeście z tego nie pojeli co napisałem,jak ktoś myśli że polska
          > gdy nie wejdzie do uni będzie się normalnie rozwijać i wszystko będzie
          > cacy ,to wierzy w cuda i gruszki na wierzbie ,dopiero będziecie niemcom buty
          > czyścić za pare groszy podobnie jak się dzieje teraz.

Nie ma gorszego upodlenia jak utrata włsnego domu, własnej ziemi, własnej
          ojczyzny. Dopóki zdrajcy nie pozbyli się wszystkiego istnieje możliwość budowy
          własnego domu na własnej ziemi we własnym kraju.

> chodzi o to żeby powoli bo powoli ale zmniejszać ten dystans oczywiście będąc
          w uni ,bo inaczej się nieda ,niema szans ,nie jesteśmy ani norwegią ani
          szwajcarią .

Oczywiście, że Polska nie jest Szwajcarią ani też Norwegią. Polska ma znacznie
          lepsze od nich położenie geograficzne co przy mądrych polskich rządach powinno
          dać polakom dobrobyt, ale z całą pewnością nie będzie dobrobytu po likwidacji
          państwa polskiego.

> jeżeli chodzi o tego ostatniego gościa co się tak podnieca że 10 lat mieszka
          w uni ,to chciałbym mu powiedzieć że ja od 20 lat mam taką pracę i jestem
          przynajmniej 10 dni w miesiącu na zachodzie ,konkretnie właśnie w niemczech i
          chociażby dla tego żeby dzieci i wnuki tego gościa nie musiały robić tego
          samego i poniżać się tak jak on polska musi być w uni i będzie !

Skąd przyszło Ci do głowy, że ja się podniecam i poniżam.
          Grupa - mniej więcej 1 na 100 będzie mieć dobrze, ale reszta tj. 99. Płakać się
          chce nad ich losem. Czy tylko dla własnej michy mam okłamywac te 99%. Przecież
          to podłe drogi panie i wszędzie nazywa się zdradą.

40 milionowy naród w centrum europy może i powinien istnieć samodzielnie - co
          nie oznacza zamkniętych granic. Dlaczego to musi być lokajem Moskwy albo
          Berlina, a nie partnerem jednego i drugiego. Brać przykład z dumnych
          Szwajcarów, czy tam żyje się gorzej jak w EU.
            • Gość: Oszołom z RM Re: komu zagraża unia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.02, 19:01
              Jak wiadomo poza politykami kryminalistami i paniani lekkich obyczajów na UE
              zyskają jeszcze co nie co informatycy i lingwiści...i to koniec a cała reszta
              dostanie w czape...jednego czego sie obawiam to naszych polityków którzy tak
              ślepo prowadzą nas do UE i jak widać ustąpili jej we wszystkim..UE wszystko to
              co chciała to uzyskała...czas najwyżsy pomyśleć o NAFTA..Turcaj już
              zapowiedziała że jeśli teraz starania o członkostwo w UE nic nie dadzą to
              składają akces do NAFTA ..USA na to jak na lato..Turcja graniczy z Irakiem a to
              ma strategiczne znaczenie...My też moglibyśmy być w NAFTA...wolny handel na
              uczciwych zasadach bez zbędnej biurokracji która towarzyszy UE
              • piotr33k2 Re: komu zagraża unia? 29.12.02, 19:27
                puknij sie w czoło z tą twoja naftą ,nasłuchałes sie głupot od pacanów i
                dewotów z lpr. i plecierz bzdury,turcja niema szans wejść do uni bo wysoką
                kilkudziesiętną inflację od wielu lat ,poza tym nie lezy w europie ale
                zapewniam cię że jagby mogła toby weszła na jakichkolwiek warunkach ,w
                przeciwienstwie do niektórych polaków nie są tacy głupi aby niewykorzystać
                takiej cywilizacyjnej szansy.polska gdy nie zostanie członkiem uni bedzie
                otoczona ze wszystkich stron państwami uni oprócz oczywiście białorusi ze
                swoim wodzem z kołchozu.obowiązywać będą wizy ,nawet dorobić na saksach nie
                będzie gdzie, z czasem dochód i przeciętne wynagrodzenie spadnie do tych na
                ukrainie i białorusi ,litwini ,słowacy ,czesi będą uchodzic w naszych oczach
                za przedstawicieli lepszego zamożniejszego świata ,ciekawe co wtedy powie wasz
                przywódca giertych ,otumanił was aby zyskac elektorat i mieć władzę ,a tak
                naprawde też uwaza że inaczej być niemoże ,chyba że naprawde jest
                idiotą ,porównywanie się do szwajcarii świadczy o kompletnym braku
                elementarnej wiedzy ekonomicznej i gospodarczej i dowodzi że szkoda z wami
                czasu na jakiekolwiek dyskusje ,żegnam.
                • hkreuz Re: komu zagraża unia? 30.12.02, 09:21
                  piotr33k2 napisał:

porównywanie się do szwajcarii świadczy o kompletnym braku
                  > elementarnej wiedzy ekonomicznej i gospodarczej i dowodzi że szkoda z wami
                  > czasu na jakiekolwiek dyskusje ,żegnam.

Jak się nie miało nic do powiedzenia i żadnej wiedzy (w szwajcarii są wybory
                  bezpośrednie, a nie takie jak w podbitych krajach m.in. i w Polsce pośrednie w
                  celu uniemożliwienia wyłonienia prawdziwego przywództwa), to trzeba było nie
                  zaczynać wątku.

Henryk Kreuz
                  • piotr33k2 Re: komu zagraża unia? 30.12.02, 16:52
                    w polsce są wybory bezpośrednie na prezydenta ,na wójtów ,burmistrzów i do
                    parlamentu .jak człowieku jak nie masz nic do powiedzenia oprócz
                    nacjonalistyczno-populistycznego bełkotu o utracie niepodległosci to idż do
                    koscioła i leż krzyżem a nie zabieraj głosu bo się ośmieszasz.
                    • Gość: Pr.Oszołom z RM Re: komu zagraża unia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.02, 17:29
                      piotr33k2 napisał:

> w polsce są wybory bezpośrednie na prezydenta ,na wójtów ,burmistrzów i do
                      > parlamentu .jak człowieku jak nie masz nic do powiedzenia oprócz
                      > nacjonalistyczno-populistycznego bełkotu o utracie niepodległosci to idż do
                      > koscioła i leż krzyżem a nie zabieraj głosu bo się ośmieszasz.

- typowa chamska odzywka zarozumiałego eurotaliba..kto nie z wami ten przeciw
                      wam...kto nie podziela waszych "mądrości" ten głupeek dewot itd..wymyśl cos
                      nowego bo te epitety są stare jak świat mocno wyświechtane ..i coraz mniej osób
                      na nie sie łapie...lepiej powiedz nam wszystkim ile dostajesz za te
                      eurooszałamianie Polaków?? czyżby Rywinowe Lwiątko??? a tak poza tym powiedz mi
                      jedno..dlaczego Izrael nie przystąpił do UE??? zaraz mi powiesz ze Izrael leży
                      w Azji ..ale w wyborach miss czy rozgrywkach sportowych Izrael nalezy do
                      europejskich federacji...nie mniej w sprawach gospodarczych i politycznych
                      trzyma się z daleka...dlaczego? Tylko bez wyzwisk...ale czy ty w ogóle umiesz
                      kulturalnie rozmawiać bez etykietowania (nawiasem mówiąc łamiesz reguły
                      politycznej poprawności..po jaką cholerę żeście je ustanowili? chyba tylko po
                      to by lewactwo zyskało status politycznej św krowy!)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka