Dodaj do ulubionych

Kukliński i Pinior

17.06.06, 11:30
Oboje walczyli za nasz kraj poza jego granicami.Napewno nie można porównywać
ich obu ale coś w tym jest.
Obserwuj wątek
    • venus99 Re: Kukliński i Pinior 17.06.06, 11:31
      kukliński walczył?
      z kim i o co?
      sprzedawczyk i zdrajca.
      • andrzej.sawa [...] 17.06.06, 12:04
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • venus99 Re: Kukliński i Pinior 17.06.06, 12:07
          ależ śmiało!poplecznicy kuklińskiego są powszechnie znani z elegancji i
          szacunku dla kobiet.nie jestem politykiem.jest to moja opinia o osobie która
          okazała się być sprzedawczykiem,zdrajcą.
          zresztą fakt,że mit kulkińskiego usiłuje stworzyć niejaki Szaniawski - moralne
          zero,wystawia najlepsze świadectwo osobie kulkińskiego.
          • jaa_ga Szaniawskiemu w końcu ktoś się dobierze do d... 17.06.06, 12:09
            mam nadzieję.
            To rzadka szuja i kombinator
          • andrzej.sawa [...] 17.06.06, 16:04
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • humbak Re: Kukliński i Pinior 17.06.06, 16:07
        Być może zdrajce, ale naszczęście nie narodu, a państwa.
    • lisekrudy Re: Kukliński i Pinior 17.06.06, 12:55
      oh357 napisał:

      > Oboje walczyli

      A który z nich był kobietą, skoro piszesz "oboje"?

      L.
      • dewot007 Re: Kukliński i Pinior 17.06.06, 13:07
        lisekrudy napisał:

        > oh357 napisał:
        > Oboje walczyli
        > A który z nich był kobietą, skoro piszesz "oboje"?

        Skoro piszesz "był", to tylko Kukliński.
    • pauline_kaczanow Re: Kukliński i Pinior 17.06.06, 15:56
      Oj...rzeklabym nawet,ze duzo w tym jest.
      Jednak osoby zwiazane z nieslawna brygada tygrysa wciaz pelnia wazne funkcje w
      Polsce...
    • humbak Re: Kukliński i Pinior 17.06.06, 16:07
      Za nasz kraj? Bzdet.
      • demokrata.prl Sprzedawczykiem i zdrajcą jest towarzysz Wolski. 17.06.06, 16:10
        • dewot007 Re: Sprzedawczykiem i zdrajcą jest towarzysz Wols 17.06.06, 16:56
          demokrato - nie nadążasz.
          To inny temat.
          • pauline_kaczanow Re: Sprzedawczykiem i zdrajcą jest towarzysz Wols 17.06.06, 21:31
            Watek demokrato pomyliles....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka