Dodaj do ulubionych

do przyjaciól PeOli

18.11.06, 18:46
są w Ojczyźnie rachunki, komusza dłoń ich nie przekreśli
ale w obliczu solorza i innych kapusi komunistycznych zjednoczmy się.
Nie pozwólmy by tuba propagandy była w ich agenturalnych rękach. Różnimy się
może poglądami gospodarczymi, różni nas moze stosunek do przeszłosci, ale
razem jesteśmy po stronie prawdy. To my mieliśmy razem racje w czasie
rewolucji Solidarnosci - to tacy jak solorz pomagli komunistycznemu imperium
zła. Wyślijmy demony przeszłosci do piekla i wtedy spierajmy sie o gospodarke
i przyszłość. Nie liczcie na to ,ze solorz was będzie bronił gdy obejmiecie
władzę -on ma jednego pana - postkomunistycznego i tylko jemu słuzy.
Obserwuj wątek
    • elfhelm Re: do przyjaciól PeOli 18.11.06, 18:47
      > to tacy jak solorz pomagli komunistycznemu imperium
      > zła

      Bardziej od Solorza imperium zła pomagały takie osobliwości jak faworyci 0 -
      Biegalski, Kryże, Okrągła i inni.
      • smok62 solorz zrobił ci towarzyszu wodę z mózgu? 18.11.06, 19:11
        czy moze należysz do tych co mu kazali robić czerwony kisiel we łbach
        • elfhelm smoczyco ależ ty przecież powinnaś kochać Solorza 18.11.06, 22:37
          z twoją mentalnością komunistycznej popłuczyny byłoby to w sam raz
          • durni Spakojno - prikaz jeszczio nie priszoł ;) 19.11.06, 00:21
            .
    • logo.vlad Re: do przyjaciól PeOli 18.11.06, 18:52
      smok62 napisała:

      > Razem weźmy Zaolzie - tym Czechom wierzyć nie można.
    • p.smerf Re: do przyjaciól PeOli 18.11.06, 19:11
      > Nie pozwólmy by tuba propagandy była w ich agenturalnych rękach.

      Wodzu ratuj nas! Sprzedaj wreszcie te swoje akcja Agory i kup Polsat. Osusz to
      bagno własnym smoczym chuchem
    • www.nasznocnik.pl "A kiedy już wspólnie wykończymy wszelkie... 18.11.06, 19:13
      ...lewactwo - zabierzemy się za Was" ;P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka