smok62
18.11.06, 18:46
są w Ojczyźnie rachunki, komusza dłoń ich nie przekreśli
ale w obliczu solorza i innych kapusi komunistycznych zjednoczmy się.
Nie pozwólmy by tuba propagandy była w ich agenturalnych rękach. Różnimy się
może poglądami gospodarczymi, różni nas moze stosunek do przeszłosci, ale
razem jesteśmy po stronie prawdy. To my mieliśmy razem racje w czasie
rewolucji Solidarnosci - to tacy jak solorz pomagli komunistycznemu imperium
zła. Wyślijmy demony przeszłosci do piekla i wtedy spierajmy sie o gospodarke
i przyszłość. Nie liczcie na to ,ze solorz was będzie bronił gdy obejmiecie
władzę -on ma jednego pana - postkomunistycznego i tylko jemu słuzy.