Dodaj do ulubionych

Polski taliban w akcji.

IP: *.look.ca 18.11.01, 16:51
Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy domaga się dziennikarskiego kodeksu
etycznego.

Czyli piszcie tylko o prawdzie obiawionej NAM katolickim dziennikarzom. My
wiemy co dobre dla wszystkich i wszystkich uszczesliwimy nasza prawda jedynie
sluszna.
Obserwuj wątek
    • Gość: free Re: Polski taliban w nastepnej akcji IP: *.look.ca 18.11.01, 17:31
      Klub Inteligencji Katolickiej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Radomiu wydał
      oświadczenie, krytykujące reklamy, jakie pojawiły się przed kilkoma dniami na
      ulicach miasta. Hasło "Czy lubisz ten sport?" reklamuje prezerwatywy.



      Członkowie stowarzyszenia z niepokojem zauważyli, że reklamy umieszczono w
      pobliżu radomskich szkół. "W naszym przekonaniu jest to działanie
      antywychowawcze i demoralizujące" - powiedział KAI przewodniczący Klubu Jan
      Rejczak. Zapowiedział również, że zostaną podjęte wszelkie działania prawne,
      aby reklamy te "nie zaśmiecały ulic Radomia i aby nikt więcej nie odważył się
      publicznie demonstrować treści uwłaczających godności i niszczących naturalną
      tęsknotę za miłością i rodziną".

      Oświadczenie KIK-u im. kard. Stefana Wyszyńskiego w tej sprawie trafi do
      prezydenta Radomia i pełnomocnika rządu ds. rodziny.

      Taliban walczy dalej.
      • Gość: jajacek Re: Polski taliban w nastepnej akcji IP: *.kabel.telenet.be 18.11.01, 17:41
        Jesli choc troche poprawi sie byt Polaka szaraka,te wszystkie ruchy
        katooszolomskie skoncza smiercia naturalna .
        • wan Re: Polski taliban w nastepnej akcji 18.11.01, 17:54
          Gość portalu: jajacek napisał(a):

          > Jesli choc troche poprawi sie byt Polaka szaraka,te wszystkie ruchy
          > katooszolomskie skoncza smiercia naturalna .

          a dopoki to sie stanie - więcej takich reklam przed szkołami( i nie tylko), a
          mniej będzie zarażonych HIV i mniej dzieci bez rodziców. No coż czarni tego nie
          poprą - przecie wtedy mniej będzie chrztow, pogrzebow etc... Aby poprawilo sie
          szarym obywatelom opodatkowac pasibrzuchow z kosciolow. Czas skończyc z
          katolickim rozbiorem ziemi polaskiej.
          • Gość: OzRM A wiesz skąd się wziął AIDS? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 18.11.01, 18:56
            Z grzechu! To tragiczny owoc rewolucji seksualnej lat 60-tych XX wieku!
            Oszołom z radia Maryja
        • Gość: Krzys52 Re: Polski taliban w nastepnej akcji IP: *.proxy.aol.com 18.11.01, 17:55
          Gość portalu: jajacek napisał(a):

          > Jesli choc troche poprawi sie byt Polaka szaraka,te wszystkie ruchy
          > katooszolomskie skoncza smiercia naturalna .
          ..
          .......Cześć
          ....Czyżbyś skłaniał się ku opinii, że byt kształtuje świadomość ;?)
          ..Pzdr
          K.P.

          • Gość: jajacek Krzys 52 IP: *.kabel.telenet.be 18.11.01, 20:35
            Tak Krzysiu -byt okresla swiadomosc.
            Wiekszos ludzi prostych miniej wyksztalconych nie zastanawiaja sie nad kulisami
            polityki ,demokracji itp.
            Ich interesoje pelen talez ,jakies dobra materjane ,stabilnosc zatrudnienia .
            Brak tego wpycha tych ludzi w ramina takich skrajnych ruchow politycznych
            podpierajacych sie religja i prostymi receptami na natychmiastowa poprawe bytu.
            Ci ludzie nie analizuja tych programow dla nic istotne sa obietnice poprawy
            stopy zyciowej.

            Pozdrawiam.
            • chaladia Re: Dlaczego tak jest? 18.11.01, 21:17
              Problem Talibanu KK jest taki, że oni orientują się doskonale, iż jest to ich
              ostatnia szansa. Dzisiejsi młodzi, nawet ci bez perspektyw (niewykształceni, z
              PGR-ów) nie będa płacić 50 zł miesięcznie na Radio Maryja. Nawet, gdy osiągną
              wiek emerytalny. Popatrzmy, jaki jest skład wiekowy na przeciętnej mszy w KK. A
              ta ststystyka jest i tak zafałszowana "obowiązkową" obecnością młodzieży
              uczęszczającej na lekcje religii i przymuszanej przez rodziców i dziadków. Gdy
              te zalezności się skończą, przyjdzie odreagowanie.
              Dlatego Taliban KK się spieszy.
              Co urwie w ciagu najbliższych 10 lat, to jego. Potem będzie tylko wycofywanie
              się na z góry upatrzone pozycje. Aż do zamknięcia ostatniego seminarium z braku
              kandydatów...
              • Gość: Kraken Re:O JEZUUUU..... IP: *.ipt.aol.com 18.11.01, 21:31
                Wreszcie jaks rzeczowa dyskusja-czekam na ciag dalszy,ale obawiam sie,ze zaczna
                sie pomyje ze strony "prawdziwych" Polakow
                Wyrazy uznania dla "chaladia"
        • Gość: OzRM Nie licz na to Jajacku jak tak dalej będziecie się IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 18.11.01, 18:55
          rządzić to w następnych wyborach Samoobrona i LPR zgarną min połowę miejsc w
          parlamencie
          Oszołom z radia Maryja
        • Gość: Joanelle Re: Polski taliban w nastepnej akcji IP: *.g1.pl 18.11.01, 22:11
          Gość portalu: jajacek napisał(a):

          > Jesli choc troche poprawi sie byt Polaka szaraka,te wszystkie ruchy
          > katooszolomskie skoncza smiercia naturalna .

          Nie wydaje mi się. W Alabamie źle nie mają, a parę lat temu wszedł tam przepis,
          żeby darwinizm przedstawiać jedynie jako pewną teorię.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka