Dodaj do ulubionych

Zagrozenie dla zycia J. Kaczynskiego

12.01.07, 01:03
www.itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/2215.
obejrzyjcie sobiem film Wiernikowskiej, a potem zestawcie ze soba nastepujace
nazwiska, nazwy i pojecia: Mazur, Skowronski, Szmajdzinski, Komorowski,
Smoktunowicz, Zemek, Niemczyk (ganster), "Slowik", itd. itp. Obejdzyjcie to
osbie dokladnie, posluchajcie, co mowia i osadzcie; dodajcie do tego:
szmaragdy, narkoryki, Stasi, a nawet i lapowki typi "Olechowski", i
zastanowcie sie, dlaczego tak wszyscy uwzieli sie na Kryzego (vide: Zemek i
wyrok fozz-u); mam nadzieje, ze giwi bedzie laskawa, pozwoli film Marii
Wiernikowskiej obejrzec i podyskutowac; chyba, ze.., ale o tym moze pozniej
Obserwuj wątek
    • rydzyk_smigly Zagrożeniem dla życia JK jest jego tusza, 12.01.07, 01:06
      przy otłuszczonym sercu zawał jak w banku.
    • pis_blues Zagrozeniem dla zycia J. Kaczynskiego jest 12.01.07, 01:06
      prawdopodobieństwo nawrotu dyspepsji u L.A. Kaczkowskiego, żabi ogierze;P
    • dr.krisk Re: Zagrozenie dla zycia J. Kaczynskiego 12.01.07, 01:08
      Ja bym jeszcze Klewki i talibów dla kompletności obrazu dorzucił!
      • silesius.monachijski22 A mze "seksafera SO" w GW to nie zaden przypadek?? 12.01.07, 01:11
        zobaczcie film Wiernikowskiej; przeciez kiedys TVP Kwiatkowskiego ja holubila;
        zmienilo sie, kiedy zaczela krecic "Zwariowalam"; a tam pojawiaja sie nazwiska
        dosc ciekawe; hmm, ja tylko pytam; zobaczie jej reportaz; naprawde to nieglupia
        dzinnikarka

        dr.krisk napisał:

        > Ja bym jeszcze Klewki i talibów dla kompletności obrazu dorzucił!
        • woda.woda Pewnie,że nie przypadek 12.01.07, 01:12
          Ty myslisz, że oni te kobiety tak przypadkiem ... ten tego?
          • silesius.monachijski22 Re: Pewnie,że nie przypadek 12.01.07, 01:17
            ja mysle, ze jest malo dowodow, zadnego procesu nie ma, zas Szmajdzinski,
            Smoktunowicz, Olechowski, Mazur, itd., itp., maja sie dobrze; nie jestem
            zafiksowany, ale troche mnie to dziwi; i nie sadze, ze jestem chory, ym
            bardziej, ze reportaz Wiernikowskiej jest porazajhacy;poza tym ten reportaz byl
            cale lata blokowany; odblokowal go Wildstein; dlaczego tak dlugo lezal na polce?

            woda.woda napisała:

            > Ty myslisz, że oni te kobiety tak przypadkiem ... ten tego?
            • rydzyk_smigly Czekał na na awans z podpułkownika. 12.01.07, 01:19
              silesius.monachijski22 napisał:
              dlaczego tak dlugo lezal na polce
              • silesius.monachijski22 Re: Czekał na na awans z podpułkownika. 12.01.07, 01:21
                moze uda sie sciagnac mazura do Polski i przycvisnac Niemczyka; moze byc
                ciekawie, tym bardziej, ze i Michnik na tasmach Gudzowatego mowi o zwiazkach
                dziennikarzy GW ze sluzbami; hmm, ale fajnie sie w Polsce robi; strzez sie
                Kaczynski

                rydzyk_smigly napisała:

                > silesius.monachijski22 napisał:
                > dlaczego tak dlugo lezal na polce
                • rydzyk_smigly Prasą do tłoczenia oleju? 12.01.07, 01:23
                  silesius.monachijski22 napisał:
                  moze uda sie (..) przycvisnac Niemczyka
                  • silesius.monachijski22 Re: Prasą do tłoczenia oleju? 12.01.07, 01:33
                    a kto zabil Popieluszke?? tylko Piotrowski?? i kiedy go wlasciwie zabili? co ma
                    do powiedzenia Kiszcak, "czlowiek honoru"??

                    rydzyk_smigly napisała:

                    > silesius.monachijski22 napisał:
                    > moze uda sie (..) przycvisnac Niemczyka
                • antykagan [...] 12.01.07, 02:14
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • dr.krisk Re: Pewnie,że nie przypadek 12.01.07, 01:21
              silesius.monachijski22 napisał:

              >ze reportaz Wiernikowskiej jest porazajhacy;poza tym ten reportaz byl
              >
              > cale lata blokowany; odblokowal go Wildstein; dlaczego tak dlugo lezal na
              >polce?
              Może był kiepski? Pani Wiernikowska ma hmmm.... oryginalny ogląd świata,
              najwyraźniej zreszta nastającego na jej życie. Najchętniej zginęłaby na jakiejś
              barykadzie, ale teraz budownictwo barykad w zaniku....
              Tak więc nie przejmuj sie tak - w twojej lodówce nikt się nie czai.
              • silesius.monachijski22 Re: Pewnie,że nie przypadek 12.01.07, 01:22
                no to fajnie jest: wydaje mi sie, ze ma bardziej racjonalny oglad swiata, niz
                np.Pani Milewicz

                dr.krisk napisał:

                > silesius.monachijski22 napisał:
                >
                > >ze reportaz Wiernikowskiej jest porazajhacy;poza tym ten reportaz byl
                > >
                > > cale lata blokowany; odblokowal go Wildstein; dlaczego tak dlugo lezal na
                >
                > >polce?
                > Może był kiepski? Pani Wiernikowska ma hmmm.... oryginalny ogląd świata,
                > najwyraźniej zreszta nastającego na jej życie. Najchętniej zginęłaby na
                jakiejś
                >
                > barykadzie, ale teraz budownictwo barykad w zaniku....
                > Tak więc nie przejmuj sie tak - w twojej lodówce nikt się nie czai.
            • woda.woda No masz 12.01.07, 01:21
              > ja mysle, ze jest malo dowodow, zadnego procesu nie ma,

              Na razie stawiane są dopiero zarzuty, chłopcze. Proces niebawem będzie

              Szmajdzinski,
              > Smoktunowicz, Olechowski maja sie dobrze

              A czemu mają czuć się xle? Coś im dolega?
              • silesius.monachijski22 Re: No masz 12.01.07, 01:23
                jestes ich "rzecznikiem", jak urban jaruzela??

                woda.woda napisała:

                > > ja mysle, ze jest malo dowodow, zadnego procesu nie ma,
                >
                > Na razie stawiane są dopiero zarzuty, chłopcze. Proces niebawem będzie
                >
                > Szmajdzinski,
                > > Smoktunowicz, Olechowski maja sie dobrze
                >
                > A czemu mają czuć się xle? Coś im dolega?
                • woda.woda Ładnie ci tłumaczę, chłopcze. Doceń to. 12.01.07, 01:24
                  • silesius.monachijski22 Re: Ładnie ci tłumaczę, chłopcze. Doceń to. 12.01.07, 01:27
                    A reportaz zobaczylkas? i "Konfrontacje" o zabojstwie Papaly?? wtedy moze bysmy
                    rozsadniej pogadali
                    • woda.woda Nie oglądam programów sensacyjbych. 12.01.07, 01:29
                      Nudzą mnie.
                      • silesius.monachijski22 Tyle bylo o abp Wielgusie; a kto zabil Popieluszke 12.01.07, 01:32
                        www.itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/964
                        woda.woda napisała:

                        > Nudzą mnie.
                        • rydzyk_smigly Zgaduję - 12.01.07, 01:33
                          Piotrowski?
                          • silesius.monachijski22 Re: Zgaduję - 12.01.07, 01:35
                            kiszczak i jaruzel; obejrzyj
                            .
                            www.itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/964
                            rydzyk_smigly napisała:

                            > Piotrowski?
                            • woda.woda Osobiście ??? 12.01.07, 01:36
                              • silesius.monachijski22 Re: Osobiście ??? 12.01.07, 01:37
                                www.itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/964.
                                a obejrzec nie laska?
                                • woda.woda Nie, boję się wirusów 12.01.07, 01:42
                              • rydzyk_smigly No pewnie, temi ręcami. 12.01.07, 01:40

                            • peer2 Skoro są mocne dowody, to czego Kiszczak 01.04.07, 07:27
                              i Jaruzel nie siedzą?
                              No chyba, że te dowody to coś nie bardzo...
                  • szpony_wrony Re: Ładnie ci tłumaczę, chłopcze. Doceń to. 12.01.07, 10:26

                    Docent?
            • peer2 Przecież śledztwo w sprawie seksafery się toczy, 01.04.07, 07:26
              a kolejne osoby dostają zarzuty...
        • dr.krisk Re: A mze "seksafera SO" w GW to nie zaden przypa 12.01.07, 01:14
          Oraz masonów. Tak - wyraźnie brakuje tam masonów oraz ich światowego spisku.
          • silesius.monachijski22 Re: A mze "seksafera SO" w GW to nie zaden przypa 12.01.07, 01:18
            nie widziales, a sadzisz; uwazasz, ze Wiernikowska rzeczywiscie zwariowala???
            bo ja nie; posluchaj, co mowi Zemek

            dr.krisk napisał:

            > Oraz masonów. Tak - wyraźnie brakuje tam masonów oraz ich światowego spisku.
            • dr.krisk Tak. 12.01.07, 01:24
              silesius.monachijski22 napisał:

              > nie widziales, a sadzisz; uwazasz, ze Wiernikowska rzeczywiscie zwariowala???
              Czytałem jej dramatyczne reportaże o osobistym wytapianiu smalcu (naprawdę). Ja
              robie to znacznie mniej dramatycznie i nie ryzykuje zyciem.
              Nie pożyczyłbym jej pieniędzy i nie kupiłbym od niej używanego samochodu.
              • silesius.monachijski22 Re: Tak. 12.01.07, 01:28
                aha: lewica lubi "wrozyc z fusow"; bardzo mnie to rozbawilo, przyznaje

                dr.krisk napisał:

                > silesius.monachijski22 napisał:
                >
                > > nie widziales, a sadzisz; uwazasz, ze Wiernikowska rzeczywiscie zwariowal
                > a???
                > Czytałem jej dramatyczne reportaże o osobistym wytapianiu smalcu (naprawdę).
                Ja
                >
                > robie to znacznie mniej dramatycznie i nie ryzykuje zyciem.
                > Nie pożyczyłbym jej pieniędzy i nie kupiłbym od niej używanego samochodu.
                • dr.krisk Re: Tak. 12.01.07, 01:35
                  No cóż - jak masz czas na takie "sensacje", to pozostaje tylko zazdrościć.
                  Skończy się to tak jak zawsze - mania prześladowczą. Widzeniem drugiegi i
                  trzeciego dna tam, gdzie płytkie bajoro.

                  P.S. A Szeremietiew to wyjatkowy kanciarz i szuja. Miałem okazję rozmawiać z
                  przedsiębiorcami lokalnymi co go kiedyś podejmowali.....
                  • silesius.monachijski22 Re: Tak. 12.01.07, 01:39
                    "przedsiebiorcy" pokroju kulcyka, kuny, zagla i slawomira wiatra (ordynacka);
                    zgadlem??

                    dr.krisk napisał:

                    > No cóż - jak masz czas na takie "sensacje", to pozostaje tylko zazdrościć.
                    > Skończy się to tak jak zawsze - mania prześladowczą. Widzeniem drugiegi i
                    > trzeciego dna tam, gdzie płytkie bajoro.
                    >
                    > P.S. A Szeremietiew to wyjatkowy kanciarz i szuja. Miałem okazję rozmawiać z
                    > przedsiębiorcami lokalnymi co go kiedyś podejmowali.....
                    • dr.krisk Jak zwykle - nie. 12.01.07, 01:42
                      silesius.monachijski22 napisał:

                      > "przedsiebiorcy" pokroju kulcyka, kuny, zagla i slawomira wiatra (ordynacka);
                      > zgadlem??
                      Jak zwykle - nie zgadłeś. Najwyraźniej juz ją masz.
                      Tę manię prześladowczą.
                      Udaj się po pomoc.
                      • silesius.monachijski22 Re: Jak zwykle - nie. 12.01.07, 01:44
                        no coz: kulczyk tez jest "doktorem"

                        dr.krisk napisał:

                        > silesius.monachijski22 napisał:
                        >
                        > > "przedsiebiorcy" pokroju kulcyka, kuny, zagla i slawomira wiatra (ordynac
                        > ka);
                        > > zgadlem??
                        > Jak zwykle - nie zgadłeś. Najwyraźniej juz ją masz.
                        > Tę manię prześladowczą.
                        > Udaj się po pomoc.
                        • dr.krisk O! 12.01.07, 01:46
                          silesius.monachijski22 napisał:

                          > no coz: kulczyk tez jest "doktorem"
                          Ja raczej myślałem o weterynarzu. Powinien wystarczyć na twoją przypadlośc.
                          • silesius.monachijski22 Re: O! 12.01.07, 01:53
                            zrobiles doktorat na wuml-u??

                            dr.krisk napisał:

                            > silesius.monachijski22 napisał:
                            >
                            > > no coz: kulczyk tez jest "doktorem"
                            > Ja raczej myślałem o weterynarzu. Powinien wystarczyć na twoją przypadlośc.
                      • antykagan [...] 12.01.07, 02:18
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • rydzyk_smigly Oczywiście,że przypadek. Gdyby Łyżwa i Lepper 12.01.07, 01:42
              używali prezerwatyw nie byłoby problemu.
    • don.kichote [...] 12.01.07, 01:12
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • silesius.monachijski22 Re: Zagrozenie dla zycia J. Kaczynskiego 12.01.07, 01:19
        chachacha: to chyba najpiewr "wyzarl" Wiernikowskiej, do czasui tego
        reportazu "ulubienicy" TVP Kwiatkowskiego; tyle przypadkow

        don.kichote napisał:

        > A ja sil'owi wierzę!
        > Ten rak, nieźle mu już to miejsce, gdzie normalni ludzie mają mózg - wyżarł!
        > Szkoda chłopa.
        • silesius.monachijski22 A moze obejrzeliscie film o czlowieku, ktory byl n 12.01.07, 01:26
          a liscie najbogatszych Polakow, a wczesniej pracowal dla Stasi??? i handel
          bronia; i dlaczego Komorowski "uziemnil" Szeremietiewa, ktory probowal rozgryzc
          nielegalny handel bronia?? (przypominam, ze Komorowski byl szefem MON, a
          Szeremietiew - siedzial dluzej niz Michnik - wiceszefem)?

          silesius.monachijski22 napisał:

          > chachacha: to chyba najpiewr "wyzarl" Wiernikowskiej, do czasui tego
          > reportazu "ulubienicy" TVP Kwiatkowskiego; tyle przypadkow
          >
          > don.kichote napisał:
          >
          > > A ja sil'owi wierzę!
          > > Ten rak, nieźle mu już to miejsce, gdzie normalni ludzie mają mózg - wyża
          > rł!
          > > Szkoda chłopa.
          • rydzyk_smigly "O człowieku, który 12.01.07, 01:29
            się kulom nie kłaniał" to była książka, nie film. Nic nie pisali o Stasi i
            Szeremietiewie, a już o Komorowskim to ni hu hu.
            • silesius.monachijski22 Re: "O człowieku, który 12.01.07, 01:34
              o Smoktunowiczu tez nie, nieprawdaz??? gratuluje "dobrego samopoczucia";
              narazie zegnam

              rydzyk_smigly napisała:

              > się kulom nie kłaniał" to była książka, nie film. Nic nie pisali o Stasi i
              > Szeremietiewie, a już o Komorowskim to ni hu hu.
              • silesius.monachijski22 Ponoc Pietruszka kierowal nagonka na Wielgusa 12.01.07, 01:37
                "przypadek" oczywiscie;

                silesius.monachijski22 napisał:

                > o Smoktunowiczu tez nie, nieprawdaz??? gratuluje "dobrego samopoczucia";
                > narazie zegnam
                >
                > rydzyk_smigly napisała:
                >
                > > się kulom nie kłaniał" to była książka, nie film. Nic nie pisali o Stasi
                > i
                > > Szeremietiewie, a już o Komorowskim to ni hu hu.
                • mmikki Re: Ponoc Pietruszka kierowal nagonka na Wielgusa 12.01.07, 01:39
                  Jarosław zlecił mu to prywatnie, czy zatrudnił go w CBA albo może u Macierewicza?
                  • silesius.monachijski22 Re: Ponoc Pietruszka kierowal nagonka na Wielgusa 12.01.07, 01:42
                    wiedzialem, ze taka wypowiedz padnie; chcialem ja sprowokowac; zmarly
                    Pietruszka nakazal "scigac" Wielgusa w prl-u

                    mmikki napisał:

                    > Jarosław zlecił mu to prywatnie, czy zatrudnił go w CBA albo może u
                    Macierewicz
                    > a?
              • rydzyk_smigly O Smoktunowiczu, obecnym senatorze RP? 12.01.07, 01:39
                W książce " O człowieku, który się kulom nie kłaniał" nie ma o nim ani
                przecinka.

                silesius.monachijski22 napisał:

                > o Smoktunowiczu tez nie, nieprawdaz??? gratuluje "dobrego samopoczucia";
                > narazie zegnam
                • silesius.monachijski22 Re: O Smoktunowiczu, obecnym senatorze RP? 12.01.07, 01:43
                  a zobacz sobie reportaz Wiernikowskiej; b. ciekawy

                  rydzyk_smigly napisała:

                  > W książce " O człowieku, który się kulom nie kłaniał" nie ma o nim ani
                  > przecinka.
                  >
                  > silesius.monachijski22 napisał:
                  >
                  > > o Smoktunowiczu tez nie, nieprawdaz??? gratuluje "dobrego samopoczucia";
                  > > narazie zegnam
                  >
            • mmikki Re: "O człowieku, który 12.01.07, 01:41
              ten co sie kulom nie kłniał to co za jeden? w bilard nie grał? w kregle?
              • silesius.monachijski22 Re: "O człowieku, który 12.01.07, 01:45
                a moze w gry hazardowe, jak Jaskiernia???

                mmikki napisał:

                > ten co sie kulom nie kłniał to co za jeden? w bilard nie grał? w kregle?
              • rydzyk_smigly Link 12.01.07, 01:45
                www.swistak.pl/aukcje/1635387,O-CZLOWIEKU-KTORY-SIE-KULOM-NIE-KLANIAL-Broniewska.html


                mmikki napisał:

                > ten co sie kulom nie kłniał to co za jeden? w bilard nie grał? w kregle?
                • silesius.monachijski22 Re: Link 12.01.07, 01:55
                  obslugujesz "jednorekiego bandyte" u Jaskierni?? uwazaj, pewien Hiszpan
                  przyplacil to zyciem

                  rydzyk_smigly napisała:

                  > www.swistak.pl/aukcje/1635387,O-CZLOWIEKU-KTORY-SIE-KULOM-NIE-KLANIAL-Broniewska.html
                  >
                  >
                  > mmikki napisał:
                  >
                  > > ten co sie kulom nie kłniał to co za jeden? w bilard nie grał? w kregle?
                  >
                  >
          • woda.woda Dla której Stasi? 12.01.07, 01:44
            pracowal dla Stasi???
            • mmikki Re: Dla której Stasi? 12.01.07, 01:47
              pewnie chodzi o Gierkową
              • woda.woda Re: Dla której Stasi? 12.01.07, 01:47
                Tak właśnie pomyślałam.
            • rydzyk_smigly Gierkowej? 12.01.07, 01:47

              • woda.woda ; ) 12.01.07, 01:48
            • silesius.monachijski22 Re: Dla której Stasi? 12.01.07, 01:47
              Rudolf Skowronski, bogaty Polak, przyjaciel SLD i PO?? pracowal dla nrd-owskiej
              Stasi; sprawdzilem, bo w Niemczech mamy dostep do akt Stasi za sprawa komisji
              Gaucka: to byl agent nrd-owskiej Stasi;

              woda.woda napisała:

              > pracowal dla Stasi???
              • woda.woda Ten Skowroński od Klewek i talibów? 12.01.07, 01:49
                • silesius.monachijski22 "Przyjaciel" Mazura, Smoktunowicza, Olechowskiego 12.01.07, 01:56
                  i Jaskiernii;
                  • rydzyk_smigly Idź już spać, nie zapomnij o szlafmycy aby 12.01.07, 02:02
                    uzwojenie nie ostygło.
                    • silesius.monachijski22 Re: Idź już spać, nie zapomnij o szlafmycy aby 12.01.07, 02:04
                      ach, jaki ten Herszman - czlowiek kwacha byl "obrotny"; lewicowa mafia; i
                      widacji (obronca kulczyk) na tym zarabial; no... super
                      .
                      www.itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/2372
                      rydzyk_smigly napisała:

                      > uzwojenie nie ostygło.
                      >
              • rydzyk_smigly Aaaa, ten od talibów z Klewek! 12.01.07, 01:52
                Andrzej Lepper: Nie chcą się wypowiadać, to znaczy coś jest na rzeczy. Ile w
                tym jest prawdy to ja nie wiem. Ja zostałem kiedyś posądzony o to, że jestem
                obłąkanym człowiekiem, że powiedziałem, że Talibowie lądowali w Klewkach, a pan
                Rudolf Skowroński zeznał to w Sądzie, że tak było. Ale to nie było związane z
                CIA chyba. Ja nie wiem. Pan Rudolf Skowroński zginął, nie ma go. Dziwne rzeczy
                dzieją się w Polsce.
                • silesius.monachijski22 Lewicowa mafia Herszmana chce zniszczyc Kaczora 12.01.07, 02:02
                  www.itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/2372.
                  wiadomo dlaczego

                  rydzyk_smigly napisała:

                  > Andrzej Lepper: Nie chcą się wypowiadać, to znaczy coś jest na rzeczy. Ile w
                  > tym jest prawdy to ja nie wiem. Ja zostałem kiedyś posądzony o to, że jestem
                  > obłąkanym człowiekiem, że powiedziałem, że Talibowie lądowali w Klewkach, a
                  pan
                  >
                  > Rudolf Skowroński zeznał to w Sądzie, że tak było. Ale to nie było związane z
                  > CIA chyba. Ja nie wiem. Pan Rudolf Skowroński zginął, nie ma go. Dziwne
                  rzeczy
                  > dzieją się w Polsce.
                  >
                  >
    • banme1 [...] 12.01.07, 03:28
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • mmikki próżnośc Sakiewicza skompromitowała prezydenta 12.01.07, 09:38
        i jak teraz iśc w zaparte, że btracia nie kazali Macierewiczowi dostarczyć do GP
        archiwów WSI na temat Wielgusa? że kaczory nie zaplanowały akcji, a Sakiewicz -
        po raz kolejny - był ich posłuszymu narzędziem? że współdziałali i koordynowali
        akcje, a prezydent musiał podzielić sie z redaktorkiem radością zwycięstwa? a
        może dzwonił po to, buy powstrzymać jakąś publikacje w GP, uderzającą w kościół,
        która juz nie była potrzebna?
    • silesius.monachijski22 Okragly stol, cenzura, GW i Giwi-we wlasniej spraw 12.01.07, 10:57
      Na zadnym z watkow i w zadnym z postow, nikogo wczoraj wieczorem nie obrazilem
      (w przeciwienstwie do calej tej czeladki lewicowych ulubiencow GiWi, ciagle
      zmieniakjacych nicki, i bluzgajacych na inaczej myslacych przy uzyciu
      wulgaryzmow), a Giwi mnie zabanowala do 8 rano; no coz: Klewki staja sie coraz
      bardziej rzeczywistoscia na forum GW
    • venus99 Re: Zagrozenie dla zycia J. Kaczynskiego 12.01.07, 11:03
      dla mojego zycia zagrożeniem jest kaczor,jego brat i cała ich kamaryla.i to
      jest dopiero grożne.
      • silesius.monachijski22 Re: Zagrozenie dla zycia J. Kaczynskiego 12.01.07, 11:21
        ty pewnie sam dla siebie stajesz sie grozny; zglos sie koniecznie do dobrego
        psychoterapeuty, np. Samsona

        venus99 napisał:

        > dla mojego zycia zagrożeniem jest kaczor,jego brat i cała ich kamaryla.i to
        > jest dopiero grożne.
        >
        • antypisiorek Najważniejsze to rozpocząć sezon polowań na kaczki 12.01.07, 11:27
          i to od razu skutecznie, dla myśliwego medal!!!!
        • venus99 Re: Zagrozenie dla zycia J. Kaczynskiego 12.01.07, 11:54
          nie wystarczy ci,że kaczorek sie schronił pod opieke BORu?ale może Samson tez
          mu sie przyda.
    • my.seksi.vii.liceum Jezusie Nazarenski! Zagrozenie dla zycia Pana 01.04.07, 01:35
      Premiera Jaroslawa Kaczynskiego?

      silesius.monachijski22, bracie to nie moze byc?
      Kto smial podniesc reke na Pierwszego z Najwiekszych Przywodcow IV
      Rzeczypospolitej!!
      • my.sex.vii.liceum Jezusie Nazarenski! Zagrozenie dla zycia Pana 01.04.07, 01:40
        Premiera Jaroslawa Kaczynskiego?

        silesius.monachijski22, bracie to nie moze byc?
        Kto smial podniesc reke na Pierwszego z Najwiekszych Przywodcow IV
        Rzeczypospolitej!!
        • ave.duce Re: Jezusie Nazarenski! ZGROZA !!! !!! !!! 01.04.07, 06:50
          my.sex.vii.liceum napisał:

          > Zagrozenie dla zycia Pana

          > Premiera Jaroslawa Kaczynskiego?
          >
          > silesius.monachijski22, bracie to nie moze byc?
          > Kto smial podniesc reke na Pierwszego z Najwiekszych Przywodcow IV
          > Rzeczypospolitej!!
          >

          Tę rękę, co to, itd. > uciąć do iMMentu! Razem z łbem! W duchu "Pro Life"!

          ;)
    • sawa.com Oczywiście, że dla beneficjentów III RP Rząd 01.04.07, 07:23
      Jarosława Kaczyńskiego jest zagrożeniem. Powiązania figur politycznych i to z
      najwyższej półki z pajeczyną mafijnych interesów jest widoczna gołym okiem
      przez średnio rozgarnietego obywatela. Pani Wiernikowska wcale nie zwariowała i
      to co pokazała to też nawet nie jest czubkiem góry lodowej. Nie chce mi sie juz
      pisać i zadawać pytanie, skąd politycy z pierwszych stron gazet brali
      pieniądze, gigantyczne pieniądze na kampanie wyborcze? III RP ma swoją czarną
      historię i swoich bohaterów.

      Nie dziwi mnie więc ta histeria i to krzatanie się wokól tego, żeby PiS i
      Kaczyńskich przedstawić w jak najgorszym świetle. obrzucić ich błotem,
      obrzydzić, wdeptać w ziemie.
      • peer2 No właśnie! Skąd PiS i Kaczyńscvy wzięli 01.04.07, 07:29
        pieniądze na kampanię wyborczą.
        Przestańmy w końcu udawać, że Kaczyńskich w życiu politycznym III RP nie było.
        To przecież nie są ludzie znikąd.
        • sawa.com Re: No właśnie! Skąd PiS i Kaczyńscvy wzięli 01.04.07, 07:38
          peer2 napisał:

          > pieniądze na kampanię wyborczą.
          > Przestańmy w końcu udawać, że Kaczyńskich w życiu politycznym III RP nie
          było.
          > To przecież nie są ludzie znikąd.

          Historia PiSu jest czysta jak błekitne bezhmurne niebo. Nie wiem kto podsunął
          Buzkowi pomysł zaangażowania Lecha jako ministra sprawiedliwości. W każdym bądź
          razie Lech został owym ministrem. Na stanowisku MSW policją zarządzał inny
          uczciwy i madry polityk Biernacki i tym dwóm udalo sie dobrać mafii do skóry.
          To z koleii bardzo sie podobalo obywatelom, zaś na tej popularności zbudowano
          PIS tzn. Jarosław zbudował PiS itd itd...

          A skąd wziął pieniądze Kwaśniewski w 1995 r na opłacenie światowego specjalisty
          od pijaru? Tak miedzy innymi wydatkami.
          • peer2 No to skąd te pieniądze PiSu na kampanię? 01.04.07, 07:40
            Od Buzka?
            Proszę o konkrety, a nie banały o "błękitnym bezchmurnym niebie"....
            • sawa.com Re: No to skąd te pieniądze PiSu na kampanię? 01.04.07, 07:49
              peer2 napisał:

              > Od Buzka?
              > Proszę o konkrety, a nie banały o "błękitnym bezchmurnym niebie"....

              Konkrety znajdziesz u skarbnika PiS - ja nawet na nich nie głosowałam. Są jak
              na mój gust zbyt konserwatywni i Jarosław ma ciągoty centralistyczne.
              Umów się na wywiad ze skarbnikiem PiSu i wszystkiego się dowiesz. W ich
              interesie jest byc transparentnym.

              Ja natomiast obserwowałam powstanie PiS i nie mam zastrzeżeń co do pochodzenia
              ich pieniędzy.
              • peer2 Re: No to skąd te pieniądze PiSu na kampanię? 01.04.07, 07:58
                A ja mam zastrzeżenia, natomiast nie mam zastrzeżeń co do pieniędzy SLD(
                szczegóły znajdziesz u ich skarbnika), chociaż na nich nie głosowałem.
                I jak się podoba taka merytoryczna dyskusja?
                • sawa.com Re: No to skąd te pieniądze PiSu na kampanię? 01.04.07, 08:16
                  peer2 napisał:

                  > A ja mam zastrzeżenia, natomiast nie mam zastrzeżeń co do pieniędzy SLD(
                  > szczegóły znajdziesz u ich skarbnika), chociaż na nich nie głosowałem.
                  > I jak się podoba taka merytoryczna dyskusja?

                  No cóż. Forum to wymiana opinii poglądów etc. Nie jest to dyskusja ekspertów od
                  księgowości.

                  Ciekawe... w nagraniu Oleksego też jest passus o ekwilibrystyce w księgowaniu
                  pieniędzy kampanijnych:))) Ale to nie "galopujące suchoty" które niszczyły
                  naszą politykę w pierwszej połowie lat 90 tych, tylko niewinne przeziębienie,
                  transfer kuchennymi drzwiami forsy na kampanie Borowskiego.
                  • peer2 Re: No to skąd te pieniądze PiSu na kampanię? 01.04.07, 08:28
                    Sprawa Telegrafu i Srebrnej? Przypadek kolegi Zalewskiego?
                    Ktoś to jeszcze pamięta?
                    • sawa.com Re: No to skąd te pieniądze PiSu na kampanię? 01.04.07, 08:39
                      peer2 napisał:

                      > Sprawa Telegrafu i Srebrnej? Przypadek kolegi Zalewskiego?
                      > Ktoś to jeszcze pamięta?

                      Przyznam sie, ze nigdy nie potrafiłam zrozumieć tej... czy tych spraw. Bo
                      Srebrna to w ogole dopiero sie gdzieś niedawno pojawiła. Myslę, ze to były
                      jakieś gry operacyjne wokół Porozumienia Centrum. PC miało świetny program jak
                      na ówczesne czasy... i rosło jak na drożdżach w różnych nawet zapomnianych
                      zakątkach kraju. Myslę, że spędzało sen z oczu wielu ludziom dawnej
                      nomenklatury. Nie tak miało być wg nich.
                      • sawa.com Wokół naszych polityków krzątały się także 01.04.07, 08:45
                        obce słuzby specjalne... i obca agentura.
                      • peer2 Re: No to skąd te pieniądze PiSu na kampanię? 01.04.07, 08:59
                        Jak są podejrzenia wobec innych partii, to wiadomo, że to łobuzy; jak wokół
                        PiSu, to PiS jest święty, tylko obca agentura miesza....
                        • sawa.com Re: No to skąd te pieniądze PiSu na kampanię? 01.04.07, 09:15
                          peer2 napisał:

                          > Jak są podejrzenia wobec innych partii, to wiadomo, że to łobuzy; jak wokół
                          > PiSu, to PiS jest święty, tylko obca agentura miesza....

                          Tego nie powiedziałam. PiS ma koalicjantów o bardzo watpliwej reputacji.
                          Niektóre posunięcia liderów partii koalicyjnych sprawiają wrażenie obcej
                          inspiracji.
                          • sawa.com By nie szukac daleko. "Gorącym kartoflem" jest 01.04.07, 09:20
                            wrzucenie na forum debaty publicznej zmian do konstytucji. Znamienne jest, ze
                            gorącym orędownikiem zmian jest o. Rydzyk.
                            Komu może zależeć, żeby Polacy się żarli?! Żadnym siłom wewnętrznym.
          • sawa.com Chmury, czarne chmury... 01.04.07, 07:45
            pisze sie oczywiście przez "ch". W poprzednim poście, gdzieś mi "c" uciekło z
            pod palca.

            Historyk opisujacy dzieje III RP, powinien sie zainteresować własnie kampaniami
            wyborczymi. Źródeł ich finansowania powinien skorelować z następującymi po nich
            prywatyzacjami. Ciekawy byłby katalog sprzedanych nieruchomości także tych z
            Agencji Własności Rolnych...
            Być może komisja bankowa rozpocznie spisywanie historii prywatyzacji od banków.
            Być może to własnie bedzie prawdziwa historia III RP.
            • dzimbim Re: Chmury, czarne chmury... 01.04.07, 09:34
              Wszystko jeszcze przed nami.Wkrótce swoje akta dot.Polaków przekaże Instytut
              Gaucka i więcej dowiemy się.Tzw akta Stazi sa uporządkowane i b.czytelne.
              • allutka Re: Chmury, czarne chmury... 01.04.07, 11:33
                sawa.com napisała:

                > pisze sie oczywiście przez "ch". W poprzednim poście, gdzieś mi "c" uciekło
                z pod palca.

                a spod czego uciekło "s"?:)))
                • feministka_inaczej Re: Chmury, czarne chmury... 01.04.07, 12:28
                  sawa.com napisała:

                  > pisze sie oczywiście przez "ch". W poprzednim poście, gdzieś mi "c" uciek
                  > ło z pod palca.

                  > a spod czego uciekło "s"?:)))

                  z Pod moCHerowego bereta moRZe lÓp Hyba;)
                  • sawa.com Re: Chmury, czarne chmury... 01.04.07, 15:28
                    feministka_inaczej napisała:

                    > sawa.com napisała:
                    >
                    > > pisze sie oczywiście przez "ch". W poprzednim poście, gdzieś mi "c" ucie
                    > k
                    > > ło z pod palca.
                    >
                    > > a spod czego uciekło "s"?:)))
                    >
                    > z Pod moCHerowego bereta moRZe lÓp Hyba;)

                    Ales mi dopiekła, aż berecik przesunął mi sie na bakier. Ten moCHerowy.
    • maria-anna Re: Zagrozenie dla zycia J. Kaczynskiego 01.04.07, 13:31
      Z tymi obawami i lękami to chyba przesada:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka