Dodaj do ulubionych

Z cyklu Kaczkom po lapkach

11.05.07, 19:58
Trybunal Konstytucyjny w bezwzgledny sposob rozprawil sie z bolszewicka wizja
panstwa. Autorytarne zapedy Kaczek podjete w imie nie tyle interesu
narodowego, co w imie ich proznosci oraz obsesyjnej potrzeby kontroli zostaly
zahamowane.
Wszystkim, ktorzy tak jak ja, nie watpili, ze liberalne panstwo prawa ma
dostateczne srodki obrony przed oszolomstwem winszuje wiary i wyczucia.
PiSiorom nie wspolczuje.

PS> Okazalo sie raz jeszcze, jak ubogie w specjalistow jest zaplecze prawne
PiSiora, okazalo sie, ze towarzystwo zebrane pod znakiem Zbigniew Ziobro i
tow. Kryze to tylko nic nie znaczacy prawniczy plebs.
Obserwuj wątek
    • polska.europa.swiat Lwow 11.05.07, 19:59
      Lwów chce usunąć postsowieckie pomniki


      zyt, ITAR TASS


      Rada Miejska Lwowa podjęła większością głosów uchwałę o usunięciu
      postsowieckich pomników.


      Listę niepożądanych pomników sporządzi powołana w tym celu komisja
      nadzwyczajna. Akcję tę rosyjska agencja ITAR TASS określa jako "barbarzyńską",
      a władze Lwowa nazywa "raczej nacjonalistycznymi".
      Na liście do likwidacji znajdzie się prawdopodobnie Pomnik Żołnierzy
      Wyzwolicieli, tradycyjne miejsce spotkań weteranów wojny w dniu 9 maja.


      -----------------------
      Wolność wypowiedzi i swoboda wyrażania swoich poglądów jest zagwarantowana art.
      54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej
      • marouder Na FS z ta informacja zapraszam/nt 11.05.07, 20:00

    • marouder Cus nie slychac "uroczego kwa kwa" na forum:)/nt 11.05.07, 20:02

      • latryna.latryna Kecaw chyba dziś jeszcze bardziej... 11.05.07, 20:03
        ...zasmucony ;-D
        • marouder Pije chlopina ze zgryzoty, jak myslisz?/nt 11.05.07, 20:04

          • manny_ramirez To malo ma wspolnego z liberalnym prawem 11.05.07, 20:09
            Mendy chronia mendy.
            • marouder Kto jest menda panie Manny?/nt 11.05.07, 20:12

              • manny_ramirez Zastanow sie sam 11.05.07, 20:21
                republikanin.salon24.pl/14574,index.html
                • marouder Uwazam, ze sklad Trybunalu Konstytucyjnego 11.05.07, 20:26
                  ...jest w tej chwili poza dyskusja.
                  Pod wzgledem formalno-prawnym nie masz im nic do wyrzucenia.
                  Jesli zas chcesz merytorycznej dyskusji nad uwalona wlasnie ustawa, to bedziesz
                  musial zaczekac do czasu ukazania sie w sieci dokumentow, np. stenogramu z
                  dzisiejszego dnia rozprawy.
                  • manny_ramirez Re: Uwazam, ze sklad Trybunalu Konstytucyjnego 11.05.07, 20:43
                    Mam.

                    Uwalenie katalogu agentow gdy uznano inne za konstytucjne odczytane moze byc
                    tylko w jeden sposob.

                    Ciekaw jestem uzasadnienia. Przypuszczam ze bedzie kwiatkiem prawniczej
                    ekwilibrystyki.

                    ALe w jednym masz racje. Kaczki rozciagajac niepotrzebnie, i niekonstytucyjnie,
                    lustracje na sektor prywatny otwarly mozliwosc na uwalanie przy okazji zapisow
                    najbardziej istotnych.
    • pulchna.lapka.w.pulpit Re: Kaczkom po lapkach 11.05.07, 20:27
      No, no - ręce precz od łapek! :-)
      • marouder Bez obawy. Rozchodzi sie o krzywe kacze lapieta/nt 11.05.07, 20:38

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka