nowytor.nowytor8 26.09.07, 13:25 w następnych wyborach. To się Donek całkiem załamie, nie Donek tylko Marcinkiewicz. Bo się zsikam ze śmiechu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nowytor.nowytor8 Czy Donek już na zawsze będzie tylko pomocnikiem? 26.09.07, 13:35 Odpowiedz Link Zgłoś