Dodaj do ulubionych

Ale Gowin dał do pieca: Marcinkiewicz prezydentem

26.09.07, 13:25
w następnych wyborach.
To się Donek całkiem załamie, nie Donek tylko Marcinkiewicz.
Bo się zsikam ze śmiechu...
Obserwuj wątek
    • nowytor.nowytor8 Czy Donek już na zawsze będzie tylko pomocnikiem? 26.09.07, 13:35

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka