przemyslaw.rokicki
15.10.07, 12:13
Jestem z Pana dumny Panie Premierze
Tylko człowiek tak inteligentny jak Premier Kaczyński
POTRAFI
1. majac wiedze o podsluchiwaniu ponad 115 politykow zarzucac opozycji
zbrodnie na demokracji
2. wpisac na liste wybrocza osobe twierdzacą ze Oswiecim nie byl obozem
zaglady jednoczenie zarzucajac Kwasniewskiego chodzenie pijanym po grobach
pomordowanych Polakow
3. mianujac nie mniej niz 20 osob z przeszloscia w pzpzr na najwyzsze
stanowiska jednoczesnie potepiac osoby bedace kiedys w tej partii
4. usilowac wprowadzic koniec bezplatnych studiow, koniec bezpłatnej opieki
zdrowotnej, zlikwidować niezawisłego rzecznika praw obywatelskich, zlikwidowac
zakaz dyskryminacji politycznej-jakiejkolwiek zresztą- (konstytucja IV rp)
jednoczesnie głosząc wszem i wobec nauki o Polsce solidarnej.
5. mając na sumieniu wypowiedzenie słow do działacza opozycji <trzymajac przy
tym bron w ręku> "dla mnie Ciebie zabić to jak splunąć", jednoczesnie gloszac
walke z przestepczoscia!
JESTEM DUMNY Z TAKIEGO PREMIERA
Premier Kaczynski jest nalepszym Premierem od czasow Premiera Gomułki!
www.ZbigniewZiobro.ORG -> 'Wiarygoddnosc Jarka K."