gilbertt 14.11.07, 16:42 Według mnie Katarzyna Kolęda – Zaleska lub Tomasz Lis Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
off_nick Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:00 Raczej Lis,ma ogromne zasługi za "sondaże" w programie "Co z tą Polską",zapłata się należy;-) gilbertt > Odpowiedz Link Zgłoś
gilbertt Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:09 Myślałem też nad D. Wielowieyską , P. Wrońskim i W. Kuczyńskim – ale ten ostatni to raczej za stary już jest Odpowiedz Link Zgłoś
wraczek Lis jest już nieformalnym rzecznikiem rządu. 14.11.07, 17:12 Tuba propagandowa PO. Odpowiedz Link Zgłoś
stan.borys Rzecznikiem PiS: tow. Nelly Edmundowicz Arnold 14.11.07, 17:15 I ch... ! Odpowiedz Link Zgłoś
gilbertt Re: Lis jest już nieformalnym rzecznikiem rządu. 14.11.07, 17:15 W takim razie może nastąpi formalizacja stosunków propagandowych Odpowiedz Link Zgłoś
wraczek Nie sądzę by Lis przestał udawać i wprost pokazał 14.11.07, 17:17 o co mu chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
wraczek Może być też kolejna tuba PO, Żakowski. 14.11.07, 17:22 Ale też by się musiał ujawnić. Odpowiedz Link Zgłoś
gilbertt Re: Może być też kolejna tuba PO, Żakowski. 14.11.07, 17:26 Żakowski, Paradowska bardziej nadawaliby się na rzeczników rządu LIDowego Odpowiedz Link Zgłoś
wraczek Re: Może być też kolejna tuba PO, Żakowski. 14.11.07, 17:27 No coś Ty!? Żakowski ostatnio nawet wycofanie się z obniżenia składki rentowej nazwał prospołecznym. Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Ale może być formalnym n/t 14.11.07, 17:18 Ma wszak wiele fanek i fanów i o niebo jest lepszy od Dziedziczaka, który tubą nie był,niestety;-) wraczek > Odpowiedz Link Zgłoś
crotalus1 Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:17 Moim zdaniem Semka, albo Karnowski. Odpowiedz Link Zgłoś
gilbertt Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:20 > Moim zdaniem Semka, albo Karnowski. Wątpię aby panowie zachcieli porzucić obiektywizm na rzecz rządowej kariery Odpowiedz Link Zgłoś
crotalus1 Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:21 Porzucić można coś co się ma. Odpowiedz Link Zgłoś
gilbertt Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:24 To twoja subiektywna ocena. Pozwól, że ja pozostanę przy swojej – chyba mi wolno? Odpowiedz Link Zgłoś
crotalus1 Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:28 Już niedługo... My tu z PO i PSL zrobimy wam państwo totalitarne :-) Odpowiedz Link Zgłoś
zenonbombalina69 Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 21:11 Ja proponuje na rzecznika rządu Stanisława Anioła(Alternatywy 4) on pochodził z PułTuska... Odpowiedz Link Zgłoś