Dodaj do ulubionych

Nowym rzecznikiem rządu będzie

14.11.07, 16:42
Według mnie Katarzyna Kolęda – Zaleska lub Tomasz Lis
Obserwuj wątek
    • off_nick Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:00
      Raczej Lis,ma ogromne zasługi za "sondaże" w programie "Co z tą
      Polską",zapłata się należy;-)

      gilbertt >
      • gilbertt Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:09
        Myślałem też nad D. Wielowieyską , P. Wrońskim i W. Kuczyńskim – ale
        ten ostatni to raczej za stary już jest
    • yoma Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:04
      "Kolęda-Zaleska"?
      • gilbertt Kolenda :) 14.11.07, 17:13
        przepraszam
    • wraczek Lis jest już nieformalnym rzecznikiem rządu. 14.11.07, 17:12
      Tuba propagandowa PO.
      • stan.borys Rzecznikiem PiS: tow. Nelly Edmundowicz Arnold 14.11.07, 17:15
        I ch... !
      • gilbertt Re: Lis jest już nieformalnym rzecznikiem rządu. 14.11.07, 17:15
        W takim razie może nastąpi formalizacja stosunków propagandowych
        • wraczek Nie sądzę by Lis przestał udawać i wprost pokazał 14.11.07, 17:17
          o co mu chodzi.
          • wraczek Może być też kolejna tuba PO, Żakowski. 14.11.07, 17:22
            Ale też by się musiał ujawnić.
            • gilbertt Re: Może być też kolejna tuba PO, Żakowski. 14.11.07, 17:26
              Żakowski, Paradowska bardziej nadawaliby się na rzeczników rządu
              LIDowego
              • wraczek Re: Może być też kolejna tuba PO, Żakowski. 14.11.07, 17:27
                No coś Ty!? Żakowski ostatnio nawet wycofanie się z obniżenia
                składki rentowej nazwał prospołecznym.
      • off_nick Ale może być formalnym n/t 14.11.07, 17:18
        Ma wszak wiele fanek i fanów i o niebo jest lepszy od Dziedziczaka,
        który tubą nie był,niestety;-)


        wraczek >
    • crotalus1 Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:17
      Moim zdaniem Semka, albo Karnowski.
      • gilbertt Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:20
        > Moim zdaniem Semka, albo Karnowski.



        Wątpię aby panowie zachcieli porzucić obiektywizm na rzecz rządowej
        kariery
        • crotalus1 Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:21
          Porzucić można coś co się ma.
          • gilbertt Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:24
            To twoja subiektywna ocena. Pozwól, że ja pozostanę przy swojej –
            chyba mi wolno?
            • crotalus1 Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 17:28
              Już niedługo... My tu z PO i PSL zrobimy wam państwo totalitarne :-)
    • bryt.bryt moje typy 14.11.07, 17:48
      Pienkowska, Pochanke
    • trzymilionowy.post Elvis Presley 14.11.07, 17:54
      ;)
    • zenonbombalina69 Re: Nowym rzecznikiem rządu będzie 14.11.07, 21:11
      Ja proponuje na rzecznika rządu Stanisława Anioła(Alternatywy 4) on pochodził
      z PułTuska...
    • gilbertt Hanka Lisówna też nie będzie rzecznikiem n/t 15.11.07, 15:36

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka