cet3 25.02.08, 12:38 Twierdza,ze cudza tworczosc nalezy do wszystkich i mozna z nia robic co sie chce bez pytania go o zdanie. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4959867.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pies_na_czarnych Pistowarzysze czesto tak sie tlumacza. 25.02.08, 12:46 Juz to gdzies bylo, "jezeli nie zaplacilismy to zaplacimy" :o)) "Trzeba uiścić odpowiednie opłaty na konto ZAiKS-u i to mam nadzieję zostało zrobione, lub zostanie zrobione" - mówił Zieliński. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Czuć z daleka hipokryzją 25.02.08, 12:51 Zapewne zmienia wam sie pogląd, gdy ściągacie nielegalnie pliki z Internetu. Poogladajcie swoje dyski. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Ja w Mileyskim wyczuwam uczestnika zjazdu partii:) 25.02.08, 12:54 ...partii PiS a wczesniej moze i PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Czuć z daleka hipokryzją 25.02.08, 12:54 hrabia.mileyski napisał: > Zapewne zmienia wam sie pogląd, gdy ściągacie nielegalnie pliki z Internetu. > Poogladajcie swoje dyski. nie nazywam sie prawo i sprawiedliwosc, tylko scoutek nie kradne nie kopiuje nie sciagam i publicznie nie odtwarzam ale nic to nie ma do PUBLICZNEGO odtwarzania utworu i potem wicia sie jak piskorz przy tlumaczeniach to juz kolejna wersja wyjasnien partii zw. prawem i sprawiedliwoscia Odpowiedz Link Zgłoś
cet3 jestes takim "prawnikiem" jak ci z PiS 25.02.08, 13:06 Prywatnie mozesz sobie sluchac czego chcesz. Przestepstwo zaczyna sie wtedy gdy korzystasz z cudzej tworczosci dla zarobienia pieniedzy lub dla osiagniecia korzysci propagandowych bez pytania o zgode autorow i wykonawcow. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Jak rozmawiać z neandertalczykami? 25.02.08, 13:10 Nie ma tu prostej recepty. Neandertalczyk nie pojmie, że nie odnosze się w treści do tego i tylko tego przypadku. Chodzi o normę, czy tez zasadę ogólną, panowie tak bardzo szanujący prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
inna57 Re: To fakt 25.02.08, 13:21 Trudno australopitekowi porozumieć się z istotami na wyższym stopniu rozwoju. Prawo autorskie jest tak jasne i jednoznaczne że nie ma żadnego wytłumaczenia dla przestępstwa jakiego dopuścił się pis. Mam na codzień doczynienia z prawem autorskim i znam je doskonale. Dla mnie niedopuszczalne jest nawet na własny użytek kopiowanie i odtwarzanie cudzej twórczości. Prawo jest po to aby go przestrzegać, nawet jeśli jest to twoim zdaniem głupie prawo i niewygodne dla twoich ulubieńców. Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda W kwestii normy. 25.02.08, 13:22 > Chodzi o normę, Nie wolno wykorzystywać cudzej twórczości bez zgody twórcy dla celów partyjnych. Czy tu cos jest dla ciebie niejasne? Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Jak rozmawiać z neandertalczykami? 25.02.08, 13:33 hrabia.mileyski napisał: > Nie ma tu prostej recepty. > Neandertalczyk nie pojmie, że nie odnosze się w treści do tego i tylko tego > przypadku. > Chodzi o normę, czy tez zasadę ogólną, panowie tak bardzo szanujący prawo. czyli co? przemawiasz do dzialaczy partii zw. Prawem i Spawiedliwoscia? Odpowiedz Link Zgłoś
cet3 maja szczescie,ze Polska to wciaz eksPRL 25.02.08, 12:48 Za taki numer w USA czy w zachodniej Europie dostaliby grzywne ruinujaca na zawsze te zlodziejska partyjke. Odpowiedz Link Zgłoś
polnamyszka Re: "Prawnicy" z PiS -kompromitacja jak zwykle 25.02.08, 13:35 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=76184041 Odpowiedz Link Zgłoś
kolor Re: "Prawnicy" z PiS -kompromitacja jak zwykle 25.02.08, 13:39 A czego sie spodziewac po PISowskich prawnikach? Jeden 14 lat konczyl prawo, drugi ledwo, ledwo zdal egzamin prokuratorski i jeszcze na dokladke zmienial Izbe. Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: "Prawnicy" z PiS -kompromitacja jak zwykle 25.02.08, 13:49 A ;prawnicy;Platformy to się dopiero POpisali w sprawie postawienia Macierewicza przed TS.Toć to gimnazjalista nawet by nie popełnił takiej wpadki.A burmistrz Chlebowski,szef klubu PO nie przeczytał jeszcze Konstytucji. Odpowiedz Link Zgłoś
kolor Re: "Prawnicy" z PiS -kompromitacja jak zwykle 25.02.08, 13:52 Jest roznica. W przypadku, o ktorym piszesz zaczelo sie i skonczylo na gadkach. Nie zostalo wszczete formalnie postepowanie, ktore by zostalo przez Sad rozwalone w orzeczeniu. Natomiast w przypadku PIS doszlo do zlamania prawa o prawach autorskich. Odpowiedz Link Zgłoś