Dodaj do ulubionych

"Prawnicy" z PiS -kompromitacja jak zwykle

25.02.08, 12:38
Twierdza,ze cudza tworczosc nalezy do wszystkich i mozna z nia robic
co sie chce bez pytania go o zdanie.
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4959867.html
Obserwuj wątek
    • mmikki Bolszewicy 25.02.08, 12:39
      Bolszewicy twierdzili to samo i tak samo
      • pies_na_czarnych Pistowarzysze czesto tak sie tlumacza. 25.02.08, 12:46
        Juz to gdzies bylo, "jezeli nie zaplacilismy to zaplacimy" :o))
        "Trzeba uiścić odpowiednie opłaty na konto ZAiKS-u i to mam nadzieję
        zostało zrobione, lub zostanie zrobione" - mówił Zieliński.
        • hrabia.mileyski Czuć z daleka hipokryzją 25.02.08, 12:51
          Zapewne zmienia wam sie pogląd, gdy ściągacie nielegalnie pliki z Internetu.
          Poogladajcie swoje dyski.
          • mmikki Re: Czuć z daleka hipokryzją 25.02.08, 12:52
            racja, z daleka czuć pisem
            • marouder.eu Ja w Mileyskim wyczuwam uczestnika zjazdu partii:) 25.02.08, 12:54
              ...partii PiS a wczesniej moze i PZPR.
          • scoutek Re: Czuć z daleka hipokryzją 25.02.08, 12:54
            hrabia.mileyski napisał:

            > Zapewne zmienia wam sie pogląd, gdy ściągacie nielegalnie pliki z Internetu.
            > Poogladajcie swoje dyski.

            nie nazywam sie prawo i sprawiedliwosc, tylko scoutek
            nie kradne
            nie kopiuje
            nie sciagam
            i publicznie nie odtwarzam

            ale nic to nie ma do PUBLICZNEGO odtwarzania utworu i potem wicia sie jak
            piskorz przy tlumaczeniach
            to juz kolejna wersja wyjasnien partii zw. prawem i sprawiedliwoscia
          • cet3 jestes takim "prawnikiem" jak ci z PiS 25.02.08, 13:06
            Prywatnie mozesz sobie sluchac czego chcesz. Przestepstwo zaczyna
            sie wtedy gdy korzystasz z cudzej tworczosci dla zarobienia
            pieniedzy lub dla osiagniecia korzysci propagandowych bez pytania o
            zgode autorow i wykonawcow.
            • hrabia.mileyski Jak rozmawiać z neandertalczykami? 25.02.08, 13:10
              Nie ma tu prostej recepty.
              Neandertalczyk nie pojmie, że nie odnosze się w treści do tego i tylko tego
              przypadku.
              Chodzi o normę, czy tez zasadę ogólną, panowie tak bardzo szanujący prawo.
              • inna57 Re: To fakt 25.02.08, 13:21
                Trudno australopitekowi porozumieć się z istotami na wyższym stopniu
                rozwoju. Prawo autorskie jest tak jasne i jednoznaczne że nie ma
                żadnego wytłumaczenia dla przestępstwa jakiego dopuścił się pis. Mam
                na codzień doczynienia z prawem autorskim i znam je doskonale. Dla
                mnie niedopuszczalne jest nawet na własny użytek kopiowanie i
                odtwarzanie cudzej twórczości.
                Prawo jest po to aby go przestrzegać, nawet jeśli jest to twoim
                zdaniem głupie prawo i niewygodne dla twoich ulubieńców.
              • woda.woda W kwestii normy. 25.02.08, 13:22
                > Chodzi o normę,

                Nie wolno wykorzystywać cudzej twórczości bez zgody twórcy dla
                celów partyjnych.

                Czy tu cos jest dla ciebie niejasne?

              • scoutek Re: Jak rozmawiać z neandertalczykami? 25.02.08, 13:33
                hrabia.mileyski napisał:

                > Nie ma tu prostej recepty.
                > Neandertalczyk nie pojmie, że nie odnosze się w treści do tego i tylko tego
                > przypadku.
                > Chodzi o normę, czy tez zasadę ogólną, panowie tak bardzo szanujący prawo.

                czyli co? przemawiasz do dzialaczy partii zw. Prawem i Spawiedliwoscia?
              • cet3 chamstwo,bezprawie i tupet-oto caly PiS 25.02.08, 13:34
      • cet3 maja szczescie,ze Polska to wciaz eksPRL 25.02.08, 12:48
        Za taki numer w USA czy w zachodniej Europie dostaliby grzywne
        ruinujaca na zawsze te zlodziejska partyjke.
    • polnamyszka Re: "Prawnicy" z PiS -kompromitacja jak zwykle 25.02.08, 13:35
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=76184041
      • kolor Re: "Prawnicy" z PiS -kompromitacja jak zwykle 25.02.08, 13:39
        A czego sie spodziewac po PISowskich prawnikach?

        Jeden 14 lat konczyl prawo, drugi ledwo, ledwo zdal egzamin
        prokuratorski i jeszcze na dokladke zmienial Izbe.
    • 440417mz Re: "Prawnicy" z PiS -kompromitacja jak zwykle 25.02.08, 13:49
      A ;prawnicy;Platformy to się dopiero POpisali w sprawie postawienia Macierewicza
      przed TS.Toć to gimnazjalista nawet by nie popełnił takiej wpadki.A burmistrz
      Chlebowski,szef klubu PO nie przeczytał jeszcze Konstytucji.
      • kolor Re: "Prawnicy" z PiS -kompromitacja jak zwykle 25.02.08, 13:52
        Jest roznica.
        W przypadku, o ktorym piszesz zaczelo sie i skonczylo na gadkach.
        Nie zostalo wszczete formalnie postepowanie, ktore by zostalo przez
        Sad rozwalone w orzeczeniu.
        Natomiast w przypadku PIS doszlo do zlamania prawa o prawach
        autorskich.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka