Gość: Tweed
IP: *.grey.com.pl
24.05.01, 13:49
Wlasnie policzylem, ile zaplacilbym za swoja komorke, gdybym mial inne taryfy. I co? I wyszlo mi, ze zaplacilbym
mniej wiecej tyle samo, niezaleznie, od tego, wedlug ktorej taryfy liczylem. O co tu chodzi?