IP: *.grey.com.pl 24.05.01, 13:49
Wlasnie policzylem, ile zaplacilbym za swoja komorke, gdybym mial inne taryfy. I co? I wyszlo mi, ze zaplacilbym
mniej wiecej tyle samo, niezaleznie, od tego, wedlug ktorej taryfy liczylem. O co tu chodzi?
Obserwuj wątek
    • Gość: ethanol Re: ERA GSM IP: *.coh.org 25.05.01, 02:28
      Jak nie wiesz o co chodzi to prawdopodobnie chodzi o pieniadze
      • Gość: . Re: ERA GSM IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.01, 08:55
        ERA TO KURWY I ZŁODZIEJE TAK SAMO IDEA!
    • Gość: Levy Re: ERA GSM IP: *.*.*.* 25.05.01, 10:39
      Jak wiadomo tylko nieliczna część społeczeństwa potrafi zrozumieć dokładnie
      trochę trudniejszy tekst. Reszta po jego przeczytaniu działa pochopnie na
      podstawie paru wychwyconych z kontekstu zdań.
      I o to chodzi - firmy tak zawile redagują swoje oferty, żeby nikomu nie chciało
      się ich czytać do końca i żeby każdy, właśnie na podstawie tych kilku
      najbardziej wyeksponowanych zdań ("Kredyt 0%!!!", "Tańsze rozmowy do 3
      wybranych numerów!!!", "Najtańszy abonament!!!" - ale dokładne szczegóły
      dopisane drobnym druczkiem), miał wrażenie, że wybrał najlepszą ofertę i
      najlepiej na tym wychodzi. Bo komu, poza nielicznymi, chciałoby się z
      kalkulatorem w ręku wszystko sprawdzać?
      Firmy nie robią nam żadnych prezentów, one zawsze tak kalkulują aby wyjść na
      swoje i jeszcze mieć zysk.
      • Gość: GSM Re: ERA GSM IP: *.chello.pl 26.05.01, 11:51
        Gość portalu: Levy napisał(a):

        > Jak wiadomo tylko nieliczna część społeczeństwa potrafi zrozumieć dokładnie
        > trochę trudniejszy tekst. Reszta po jego przeczytaniu działa pochopnie na
        > podstawie paru wychwyconych z kontekstu zdań.
        > I o to chodzi - firmy tak zawile redagują swoje oferty, żeby nikomu nie chciało
        >
        > się ich czytać do końca i żeby każdy, właśnie na podstawie tych kilku
        > najbardziej wyeksponowanych zdań ("Kredyt 0%!!!", "Tańsze rozmowy do 3
        > wybranych numerów!!!", "Najtańszy abonament!!!" - ale dokładne szczegóły
        > dopisane drobnym druczkiem), miał wrażenie, że wybrał najlepszą ofertę i
        > najlepiej na tym wychodzi. Bo komu, poza nielicznymi, chciałoby się z
        > kalkulatorem w ręku wszystko sprawdzać?
        > Firmy nie robią nam żadnych prezentów, one zawsze tak kalkulują aby wyjść na
        > swoje i jeszcze mieć zysk.

        Oto właśnie chodzi. Warto tutaj dodać, że często w tych ofertach są
        niedomówienia, czyli mówienie prawdy - ale nie do końca. Tam tkwią największe
        elementy oszustwa.
        Myślę, że im krótszy regulamin-zasady korzystania, tym mniej złodziejska firma!
        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka