Dodaj do ulubionych

PiS jedyną nadzieją Polaków

11.07.08, 23:10
Jesteście młodzi, niedouczeni i łatwo dajecie się manipulować propagandzistom
rudego pudla. Wydaje wam się, że PO jest wszystkim, o czym marzyliście. Nie
wiecie albo nie chcecie wiedzieć, że to banda aferzystów i złodziei
publicznych pieniędzy. Kręcenie lodów to ich specjalność. Oszukają was,
wykorzystają, a potem poszukają sobie nowej grupy do wciskania kitu. Nie
dajcie się okłamywać ryżemu pudlowi i jego bandzie!
Obserwuj wątek
    • etta2 Re: PiS jedyną nadzieją Polaków 11.07.08, 23:11
      Hahahahahahahahahahahahhahahahha!!!! Spieprzaj dziadu!
    • masuma Re: PiS TRWAMać ! 11.07.08, 23:21
      Fora ci się pomyliły hunwejbinie :-))))))))))
    • jola_iza Re: Co My wiemy, nie ty nas będziesz 11.07.08, 23:29
      Pisdziactwo chciało służbami ??
      • elwer-pancerfaust44 Re: Co My wiemy, nie ty nas będziesz 11.07.08, 23:49
        Jolka Jolka pamiętasz ....
        • jola_iza Re: Co My wiemy, nie ty nas będziesz 11.07.08, 23:56
          Zdziwisz się , grali na mojej studniówce, pamiętam:) Ale wiem też, że rząd PiS
          obaliły służby bo inne służby chciały zupełnie co innego, szambo.
    • edico Re: PiS jedyną nadzieją Polaków??? :)) 11.07.08, 23:42
      A może Kaczyńskich i ich dworu?
      Ilu to polaków identyfikuje się z tą opcją? :))
      • masuma Wycierają sobie Polską swoje brudne pyski 11.07.08, 23:47
        szuje
        • edico Re: Wycierają sobie Polską swoje brudne pyski 11.07.08, 23:59
          Towarzystwo wzajemnej adoracji
          pl.youtube.com/watch?v=TUYDPKsUxyc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka