10.12.08, 20:44
kto ma się temu poddać?
były premier?
a może pytanko
czy jesteś orientacji homoseksualnej?
Obserwuj wątek
    • wanda43 Re: Wariograf 10.12.08, 20:51
      wariograf szlag by trafił już po 3 pytaniu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka