24.01.02, 06:30
Rozmawialem wczoraj ze znajomym anestezjologiem,o tym "procederze" wszyscy ,(a
zwlaszcza zwiazani z udzielaniem pierwszej pomocy)w sluzbie zdrowia dobrze
wiedzieli od 8 - 9 lat.Opowiadal o przypadkach wstrzymywania wyjazdu karetek do
tzw.ciezkich stanow lub reanimacji ,o wysylaniu zwyklych karetek a nie
reanimacyjnych ( w zwyklej jest lekarz i sanitariusz w reanimacyjnej zwykle 4
osoby-dwoje wezmie wiecej niz czworo),celowym rozsylaniu karetek z jednej
stacji pogotowia po calym terenie ,wlacznie z tzw. falszywymi wezwaniami
aby "znajomy" zespol mogl dobrac sie do skory.
Uczestnicy takiego postepowania to:
1.dyspozytorzy pogotowia
2.lekarze pogotowia
3.policja
4.ksieza - tez !!!!!!!
5.i oczywiscie zaklady pogrzebowe.
Ci z decydentow sluzby zdrowia ,ktorzy mowia,ze nic o tym nie wiedzieli;klamia
albo sa durniami i mysla ,ze wszelki kit ktory wtykaja, prostaczkowie przyjma.
Obserwuj wątek
    • Gość: tajer Re: IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 24.01.02, 09:03
      tajer napisał(a):

      > Rozmawialem wczoraj ze znajomym anestezjologiem,o tym "procederze" wszyscy ,(a
      > zwlaszcza zwiazani z udzielaniem pierwszej pomocy)w sluzbie zdrowia dobrze
      > wiedzieli od 8 - 9 lat.Opowiadal o przypadkach wstrzymywania wyjazdu karetek do
      >
      > tzw.ciezkich stanow lub reanimacji ,o wysylaniu zwyklych karetek a nie
      > reanimacyjnych ( w zwyklej jest lekarz i sanitariusz w reanimacyjnej zwykle 4
      > osoby-dwoje wezmie wiecej niz czworo),celowym rozsylaniu karetek z jednej
      > stacji pogotowia po calym terenie ,wlacznie z tzw. falszywymi wezwaniami
      > aby "znajomy" zespol mogl dobrac sie do skory.
      > Uczestnicy takiego postepowania to:
      > 1.dyspozytorzy pogotowia
      > 2.lekarze pogotowia
      > 3.policja
      > 4.ksieza - tez !!!!!!!
      > 5.i oczywiscie zaklady pogrzebowe.
      > Ci z decydentow sluzby zdrowia ,ktorzy mowia,ze nic o tym nie wiedzieli;klamia
      > albo sa durniami i mysla ,ze wszelki kit ktory wtykaja, prostaczkowie przyjma.

    • Gość: sama Re: strach IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 24.01.02, 09:38
      Reportaż w Gazecie przeczytałam wczoraj dopiero w nocy,choć cały dzień
      słuchałam o tej makabrze w radiu. I czytając coraz bardziej się bałam..Bałam
      się śmierci i tego, że moje ciało stanie się "skórą". A mam dopiero 20 lat i
      powinnam się z pełną ufnością wobec ludzi cieszyć życiem.
      Nie ma słów na wynaturzenie, na zło w czystej postaci. I skąd brać wiarę w
      ludzi?
      • Gość: harry To gorzej niż zezwierzęcenie!!! IP: *.net.autocom.pl 24.01.02, 10:42
        Jak można za pieniądze zaniechać udzielenia komuś pomocy i doprowadzieć do jego
        śmierci?!!?!?!
        Ludzie to się przecież w głowie nie mieści !!! Nawet zwierzęta jeśli zabijają
        to tylko kierując się chęcią przeżycia.
        A jak słyszę o podawaniu tego pavulonu leku to się włos na głowie jeży ze
        strachu.
        Te stworzenia człekokształtne odpowiedzialne za ten proceder powinny być
        ukarane w jak najsurowszy sposób. Kara śmierci to dla nich za mało!!!

        To nie były morderstwa to przecież zbrodnia przeciw ludzkości!!!!
        • Gość: brzytwa Re: To gorzej niż zezwierzęcenie!!! IP: *.pcz.czest.pl 24.01.02, 10:46
          Gość portalu: harry napisał(a):

          > Kara śmierci to dla nich za mało!!!
          > To nie były morderstwa to przecież zbrodnia przeciw ludzkości!!!!

          Niestety postempaki zlikwidowaly kare smierci i nie mozna jej orzec
          nawet za ludobojstwo. A w tym przypadku przydal by sie jakis maly
          zastrzyk z pavulonu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka