goldenwomen04 20.04.09, 11:07 co innego smakować trunki a co innego być uzaleznionym czyli nałogowcem.Widac naszym politykom trunki smakują bo często ich używają .Pytanie tylko dlaczego za nasze pieniadze?I to jest już PROBLEM. :))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obraza.uczuc.religijnych Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:13 No właśnie ja odróżniam smakosz-Palikota od nałogowca-LKaca. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:14 Poprawka: LeczKaca. Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen04 zapamietaj: na mądrej głowie włosy ............... 20.04.09, 11:17 obraza.uczuc.religijnych napisał: > No właśnie ja odróżniam smakosz-Palikota od nałogowca-LKaca. się trzymają !!! he he he Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:15 goldenwomen04 napisała: > co innego smakować trunki a co innego być uzaleznionym czyli > nałogowcem.Widac naszym politykom trunki smakują bo często ich > używają .Pytanie tylko dlaczego za nasze pieniadze? I to jest > już PROBLEM. :))))))))))))))) A prezydent to smakosz i potrzebuje tej baterii buteleczek do smakowania ? A małpka w czerwonym ? Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen04 Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:18 awuk napisał: > goldenwomen04 napisała: > > > co innego smakować trunki a co innego być uzaleznionym czyli > > nałogowcem.Widac naszym politykom trunki smakują bo często ich > > używają .Pytanie tylko dlaczego za nasze pieniadze? I to jest > > już PROBLEM. :))))))))))))))) > > > A prezydent to smakosz i potrzebuje tej baterii buteleczek do > smakowania ? A małpka w czerwonym ? Kwachu walił naokragło i jakoś ci to nie przeszkadzało? Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:24 goldenwomen04 napisała: [...] > Kwachu walił naokragło i jakoś ci to nie przeszkadzało? [...] Różnica polega na tym, że Kwach upijał się na wesoło. Po wódce był szarmancki i towarzyski. LechKacz natomiast jest arogancki i agresywny. Siły zbrojne w łapach takiego plus do tego Szczygło z przekrwionymi ślipkami to pewne kłopoty. Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen04 Kwachu to nałóg udajesz czy rżniesz głupa? 20.04.09, 11:27 l.george.l napisał: > goldenwomen04 napisała: > > [...] > > Kwachu walił naokragło i jakoś ci to nie przeszkadzało? > [...] > > Różnica polega na tym, że Kwach upijał się na wesoło. Po wódce był szarmancki i > towarzyski. LechKacz natomiast jest arogancki i agresywny. Siły zbrojne w łapac > h > takiego plus do tego Szczygło z przekrwionymi ślipkami to pewne kłopoty. Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 12:18 goldenwomen04 napisała: > Kwachu walił naokragło i jakoś ci to nie przeszkadzało ? Skąd wiesz ? Czy to znaczy że oboje cierpia na wirusa filipińskiego a ci złośliwcy z PO czepijaja sie tylko Kaczyńskiego ? Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:22 goldenwomen04 napisała: > co innego smakować trunki a co innego być uzaleznionym czyli > nałogowcem.Widac naszym politykom trunki smakują bo często ich > używają .Pytanie tylko dlaczego za nasze pieniadze?I to jest > już PROBLEM. :))))))))))))))) jakoś nie sądzę, żeby to było za wasze, ruskie pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen04 [...] 20.04.09, 11:28 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Łojeeezu. Gołde dołączyła 20.04.09, 11:22 do Jakubiaków, Szczygłów-Śmigłów-Cateringów, Bielanów etc. - interpretatorów trunkowych gustów kurdupla permanentnie nietrzeźwego. SMAKOSZ!!!!! Ludzieeeeee - trzymajcie mnie za gołde. Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen04 kto nie pije ten......donosi :) 20.04.09, 11:29 prawieemeryt napisał: Ludzieeeeee - trzymajcie mnie za prawieemeryta !!!! ty jak widac juz swoje wypiles tudziez chlac nie mozesz i terz innym zazdrościsz Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen04 "terAz" miało być 20.04.09, 11:30 goldenwomen04 napisała: > prawieemeryt napisał: > > Ludzieeeeee - trzymajcie mnie za prawieemeryta !!!! ty jak widac > juz swoje wypiles tudziez chlac nie mozesz i terAz innym zazdrościsz Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt [...] 20.04.09, 11:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Wałęsa zaproponował zmanę nazwy "małpki" 20.04.09, 12:54 na "kaczuszki". Chyba sie przyjmie. Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 14:31 Smakosz nie pije alkoholu z plastikowej małpki. Smakosz nie będzie smakował Johnny Walker Red and Martell VS. Chyba, że jest smakoszem szmerku w głowie. Albo właśnie tydzień temu przestał pić sołtysówkę i czerwony jaś to dla niego szczyt wykwintności. Odpowiedz Link Zgłoś