Dodaj do ulubionych

Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców

20.04.09, 11:07
co innego smakować trunki a co innego być uzaleznionym czyli
nałogowcem.Widac naszym politykom trunki smakują bo często ich
używają .Pytanie tylko dlaczego za nasze pieniadze?I to jest
już PROBLEM. :)))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • obraza.uczuc.religijnych Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:13
      No właśnie ja odróżniam smakosz-Palikota od nałogowca-LKaca.
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:14
        Poprawka: LeczKaca.
      • goldenwomen04 zapamietaj: na mądrej głowie włosy ............... 20.04.09, 11:17
        obraza.uczuc.religijnych napisał:

        > No właśnie ja odróżniam smakosz-Palikota od nałogowca-LKaca.


        się trzymają !!! he he he
    • awuk Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:15
      goldenwomen04 napisała:

      > co innego smakować trunki a co innego być uzaleznionym czyli
      > nałogowcem.Widac naszym politykom trunki smakują bo często ich
      > używają .Pytanie tylko dlaczego za nasze pieniadze? I to jest
      > już PROBLEM. :)))))))))))))))


      A prezydent to smakosz i potrzebuje tej baterii buteleczek do
      smakowania ? A małpka w czerwonym ?
      • goldenwomen04 Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:18
        awuk napisał:

        > goldenwomen04 napisała:
        >
        > > co innego smakować trunki a co innego być uzaleznionym czyli
        > > nałogowcem.Widac naszym politykom trunki smakują bo często ich
        > > używają .Pytanie tylko dlaczego za nasze pieniadze? I to jest
        > > już PROBLEM. :)))))))))))))))
        >
        >
        > A prezydent to smakosz i potrzebuje tej baterii buteleczek do
        > smakowania ? A małpka w czerwonym ?



        Kwachu walił naokragło i jakoś ci to nie przeszkadzało?
        • l.george.l Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:24
          goldenwomen04 napisała:

          [...]
          > Kwachu walił naokragło i jakoś ci to nie przeszkadzało?
          [...]

          Różnica polega na tym, że Kwach upijał się na wesoło. Po wódce był szarmancki i
          towarzyski. LechKacz natomiast jest arogancki i agresywny. Siły zbrojne w łapach
          takiego plus do tego Szczygło z przekrwionymi ślipkami to pewne kłopoty.
          • goldenwomen04 Kwachu to nałóg udajesz czy rżniesz głupa? 20.04.09, 11:27
            l.george.l napisał:

            > goldenwomen04 napisała:
            >
            > [...]
            > > Kwachu walił naokragło i jakoś ci to nie przeszkadzało?
            > [...]
            >
            > Różnica polega na tym, że Kwach upijał się na wesoło. Po wódce był
            szarmancki i
            > towarzyski. LechKacz natomiast jest arogancki i agresywny. Siły
            zbrojne w łapac
            > h
            > takiego plus do tego Szczygło z przekrwionymi ślipkami to pewne
            kłopoty.
        • awuk Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 12:18
          goldenwomen04 napisała:

          > Kwachu walił naokragło i jakoś ci to nie przeszkadzało ?


          Skąd wiesz ? Czy to znaczy że oboje cierpia na wirusa
          filipińskiego a ci złośliwcy z PO czepijaja sie tylko Kaczyńskiego ?
    • ayran Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 11:22
      goldenwomen04 napisała:

      > co innego smakować trunki a co innego być uzaleznionym
      czyli
      > nałogowcem.Widac naszym politykom trunki smakują bo często ich
      > używają .Pytanie tylko dlaczego za nasze pieniadze?I to
      jest
      > już PROBLEM. :)))))))))))))))


      jakoś nie sądzę, żeby to było za wasze, ruskie pieniądze.
      • goldenwomen04 [...] 20.04.09, 11:28
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • prawieemeryt Łojeeezu. Gołde dołączyła 20.04.09, 11:22
      do Jakubiaków, Szczygłów-Śmigłów-Cateringów, Bielanów etc. -
      interpretatorów trunkowych gustów kurdupla permanentnie
      nietrzeźwego. SMAKOSZ!!!!! Ludzieeeeee - trzymajcie mnie za gołde.
      • goldenwomen04 kto nie pije ten......donosi :) 20.04.09, 11:29
        prawieemeryt napisał:

        Ludzieeeeee - trzymajcie mnie za prawieemeryta !!!! ty jak widac
        juz swoje wypiles tudziez chlac nie mozesz i terz innym zazdrościsz
        • goldenwomen04 "terAz" miało być 20.04.09, 11:30
          goldenwomen04 napisała:

          > prawieemeryt napisał:
          >
          > Ludzieeeeee - trzymajcie mnie za prawieemeryta !!!! ty jak widac
          > juz swoje wypiles tudziez chlac nie mozesz i terAz innym
          zazdrościsz
        • prawieemeryt [...] 20.04.09, 11:34
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • awuk Wałęsa zaproponował zmanę nazwy "małpki" 20.04.09, 12:54
      na "kaczuszki". Chyba sie przyjmie.
    • man_sapiens Re: Nie odrózniacie smakoszów od nałogowców 20.04.09, 14:31
      Smakosz nie pije alkoholu z plastikowej małpki. Smakosz nie będzie smakował
      Johnny Walker Red and Martell VS. Chyba, że jest smakoszem szmerku w głowie.
      Albo właśnie tydzień temu przestał pić sołtysówkę i czerwony jaś to dla niego
      szczyt wykwintności.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka