Dodaj do ulubionych

Warcholstwo

02.07.09, 12:06
Zalew wypowiedzi, z których nie zawsze daje się wycisnąć jakiś sens, jeszcze rzadziej wnosi coś do naszego stanu wiedzy czy rozumienia tematu, skłania do powstrzymywania się od zakładania wątku bez szczególnej potrzeby.

Zachowanie posłanki Marzeny Wróbel w Komisji Sprawiedliwości wywołały burzę kontrowersji – nie potrafię wytłumaczyć go niczym innym, jak tylko zamierzonym działaniem skierowanym na destrukcję pracy Komisji, oraz wolą zdobycia popularności za cenę degradacji państwa.
I nawet najbardziej pobieżne zapoznanie się z wypowiedziami, stylem reakcji posłanki Wróbel pozwala ocenić jej zachowanie tak jak w tytule wątku.
To jest powolne, po kawałeczku, niszczenie państwa.
Myślę, że nie należy przechodzić nad tym ot tak, do porządku.
--
Pozdrowienia

buldog.
Obserwuj wątek
    • wujaszek_joe Re: Warcholstwo 02.07.09, 12:33
      nie pierwsza ona, nie ostatnia. Wydaje mi się że poziom obniżyła poprzednia
      kadencja sejmu, obecna szoruje sobie po wypracowanym wówczas dnie.
      Najgorsza jest powszechna niemoc, prace komisji skończą się nieprędko i na niczym
      • awuk Re: Warcholstwo 02.07.09, 13:10
        wujaszek_joe napisał:

        > nie pierwsza ona, nie ostatnia. Wydaje mi się że poziom obniżyła
        poprzednia
        > kadencja sejmu, obecna szoruje sobie po wypracowanym wówczas dnie.
        > Najgorsza jest powszechna niemoc, prace komisji skończą się
        nieprędko i na niczym


        Szermierz w pierwszym starciu zawsze przegra z menelem wywijąjacym
        maczugą. Dopiero czas i wyborcy moga to zmienic. Tak było z Lepperem
        i jego bandą. Tak będzie (mam nadzieję), teraz
    • boblebowsky Re: Warcholstwo 02.07.09, 12:40
      PISdulstwo już dawno swoją politykę do poziomu mułu sprowadziło i usilnie
      próbuje teraz wszystkich do tego poziomu ściągnąć czego świetnym przykładem są
      działania członków komisji, których jedynym zadaniem jest jej kompromitacja.
      Pani Wróbel zdaje się coś takiego wprost powiedziała w przypływie szczerości.
      • awuk Re: Warcholstwo 02.07.09, 13:16
        boblebowsky napisał:

        > PISdulstwo już dawno swoją politykę do poziomu mułu sprowadziło i
        usilnie
        > próbuje teraz wszystkich do tego poziomu ściągnąć czego świetnym
        przykładem są
        > działania członków komisji, których jedynym zadaniem jest jej
        kompromitacja.
        > Pani Wróbel zdaje się coś takiego wprost powiedziała w przypływie
        szczerości.


        Zgadza się. Mnie zawsze dziwiło i dziwi przypisywanie Kaczyńskiemu
        nadzwyczajnych zdolnosci i umiejetnosci politycznych. To jest
        działalność po trupach do celu. Do tego sa potrzebne takie kreatury
        jak ta rozhisteryzowana ropucha czy cyniczne kłamliwe typki w
        Rodzaju Kurskiego czy Mularczyka.
    • chateau Re: Warcholstwo 02.07.09, 13:19
      Kolejny dowód na to, że śledcze komisje sejmowe o kant rzyci rozbić.
      Tzn. mają one sens pod warunkiem, że wszystkie uczestniczące strony mają jakiś
      minimalny poziom, a to jak widać jest założenie błędne i tworzy w rezultacie
      fikcję. Powaga i uprawnienia sądu są potrzebne :/
      • jack_sparrow_pl Re: Warcholstwo 02.07.09, 13:40
        za to Karpiniuk dał POpis klasy
        • chateau Re: Warcholstwo 02.07.09, 13:43
          A u was Murzynów biją :P
        • wos9 Dzisiaj, zgodnie ze złożoną obietnicą, z anielską 02.07.09, 13:53
          cierpliwością znosił zaczepki i próby zrobienia z posiedzenia
          komisji magla.
          Pi...ce mogą więc jedynie triumfować, że uniemożliwili
          komisji pracę.
          A Engelking ewidentnie powtarza drogę Ziobry, który przez 8
          miesięcy nie podpisał protokołu. Ten zwleka już od posiedzenia z 21
          kwietnia.

          jack_sparrow_pl napisał:

          > za to Karpiniuk dał POpis klasy
      • dottore.zabanowany Re: Warcholstwo 02.07.09, 17:18
        chateau napisał:

        > Tzn. mają one sens pod warunkiem, że wszystkie
        > uczestniczące strony mają jakiś minimalny poziom,

        Nie.
        maja tylko w tedy gdy oskarżonym jest Michnik i Gazeta Wyborcza.
        przecież tak było z aferą Rywina.

        Członkowie tej Komisji, byli z partii które zablokowały Michnikowi kupno TV
        POlsat, a na komisji oskarzali go ze miał czelność chcieć Polsat kupić.
    • zapijaczony-ryj Jest podręcznikowym przykładem warcholstwa PiS 02.07.09, 14:15
      dystans4 napisał:

      > Zalew wypowiedzi, z których nie zawsze daje się wycisnąć jakiś sens, jeszcze rz
      > adziej wnosi coś do naszego stanu wiedzy czy rozumienia tematu, skłania do pows
      > trzymywania się od zakładania wątku bez szczególnej potrzeby.
      >
      > Zachowanie posłanki Marzeny Wróbel w Komisji Sprawiedliwości wywołały burzę kon
      > trowersji – nie potrafię wytłumaczyć go niczym innym, jak tylko zamierzon
      > ym działaniem skierowanym na destrukcję pracy Komisji, oraz wolą zdobycia popul
      > arności za cenę degradacji państwa.
      > I nawet najbardziej pobieżne zapoznanie się z wypowiedziami, stylem reakcji pos
      > łanki Wróbel pozwala ocenić jej zachowanie tak jak w tytule wątku.
      > To jest powolne, po kawałeczku, niszczenie państwa.
      > Myślę, że nie należy przechodzić nad tym ot tak, do porządku.
      > --
      > Pozdrowienia
      >
      > buldog.
    • isa.stern Re: Warcholstwo 02.07.09, 15:51
      należy rozwiązać tę komisję, niech prokuratura zajmie się tą sprawą, sformułuje
      zarzuty i na ławie oskarżonych niech zasiądą winni, takie osoby jak Ziobro czy
      Engelking nie powinni miec nic wspólnego z wymiarem sprawiedliwości...
      a tu o działalności komisji Nałęcz:
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6780806,Komisja_ds__naciskow___Zapasy_w_blocie_i_kisielu_.html
      • chilly podwyższyć poziom matur! 02.07.09, 16:38
        Gdzieś czytałem, ze Pani Poseł ma maturę. Wczoraj jeszcze siw wahałem, ale dziś
        przyłączam się jednak do głosu profesora z Wrocławia, który wzywa do bardzo
        istotnego zaostrzenia kryteriów przyznawania matury.
        • maria-ltd Re: podwyższyć poziom matur! 02.07.09, 17:19
          Bartoszewski już podobno ma
    • buldog2 Re: Warcholstwo 02.07.09, 18:07
      Tym razem pod prawdziwym :), a nie imieniem powszednim :))

      Większość wpisów odnosi się do szczegółów i poszczególnych osób, podczas gdy najważniejsze jest – po to ten wątek – uporczywe trwanie w niszczeniu struktur naszego państwa. To one, struktury przedstawicielskie, komisje sejmowe, są coraz bardziej pogrążane przez brak szacunku dla ludzi i tego co się robić dla kraju przysięgało, dla prawdy. Państwo staje się być dominowane przez hochsztaplerów w Sejmie i hordy pijanych bandytów na ulicach, którzy groźbami wymuszają decyzje przemieniają je w jakiś bardzo tandetny substytut.

      I nie stąd wziął się ten wątek, że dziś odnosi się do PiS-u – wcześniej była Samoobrona, na którą PiS się tak zapatrzył, były i inne kwiatki – ale po to, by postawy niszczące nasze państwo, wrogie nam, poddać ostracyzmowi i z największą determinacją, niemal wszelkimi dostępnymi środkami zwalczać.
      --
      Pozdrowienia

      buldog.
      • taziuta Warcholstwo, dodaj POPiS-owe... 02.07.09, 18:43
        buldog2 napisał:

        > /.../ Państwo staje się być dominowane przez hochsztaplerów w
        > Sejmie /.../

        Państwo zostało popsute przez media, które nadmuchały do
        niebotycznych rozmiarów aferę Rywina, która jak się jej bliżej
        przyjrzeć, jeśli nie pijackim bełkotem, była jedynie zwykłą próbą
        wyłudzenia/wynegocjowania prowizji/wynagrodzenia za lobbing.
        I to za lobbing, do którego nie doszło, więc nie możemy
        na 100% powiedzieć, że była to 'groźba' realna...

        Dzięki tej aferze media rozniosły cywilizowaną formację, jaką było
        SLD i utorowały drogę do władzy populistom, jakimi są tak PiS jak
        i PO. Oczekiwanie odpowiedzialności od populistów to jakieś
        nieporozumienie... :(
      • buldog2 Poprawka 02.07.09, 18:53
        Jest:
        Państwo staje się być dominowane przez hochsztaplerów w Sejmie i hordy pijanych bandytów na ulicach, którzy groźbami wymuszają decyzje przemieniają je w jakiś bardzo tandetny substytut.

        Powinno być:
        Państwo staje się być dominowane przez hochsztaplerów w Sejmie i hordy pijanych bandytów na ulicach, którzy groźbami wymuszają decyzje przemieniające je w jakiś bardzo tandetny substytut [państwa].

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka