dystans4
02.07.09, 12:06
Zalew wypowiedzi, z których nie zawsze daje się wycisnąć jakiś sens, jeszcze rzadziej wnosi coś do naszego stanu wiedzy czy rozumienia tematu, skłania do powstrzymywania się od zakładania wątku bez szczególnej potrzeby.
Zachowanie posłanki Marzeny Wróbel w Komisji Sprawiedliwości wywołały burzę kontrowersji – nie potrafię wytłumaczyć go niczym innym, jak tylko zamierzonym działaniem skierowanym na destrukcję pracy Komisji, oraz wolą zdobycia popularności za cenę degradacji państwa.
I nawet najbardziej pobieżne zapoznanie się z wypowiedziami, stylem reakcji posłanki Wróbel pozwala ocenić jej zachowanie tak jak w tytule wątku.
To jest powolne, po kawałeczku, niszczenie państwa.
Myślę, że nie należy przechodzić nad tym ot tak, do porządku.
--
Pozdrowienia
buldog.