Dodaj do ulubionych

Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stoczniach?

22.07.09, 09:30
Niby kupili, ale nie zapłacili w terminie a teraz KE twierdzi że stocznia w
Gdańsku nie musi zwracać dotacji i może dalej budować statki.
O co w tym wszystkim chodzi?
Obserwuj wątek
    • wos9 Re: Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stoczn 22.07.09, 09:32
      alfa.alfa11 napisał:

      > Niby kupili, ale nie zapłacili w terminie a teraz KE twierdzi że
      stocznia w
      > Gdańsku nie musi zwracać dotacji i może dalej budować statki.
      > O co w tym wszystkim chodzi?

      Zapytaj gołdę. Ona na pewno wie!
      • alfa.alfa11 Re: Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stoczn 22.07.09, 09:35
        wos9 napisała:

        > alfa.alfa11 napisał:
        >
        > > Niby kupili, ale nie zapłacili w terminie a teraz KE twierdzi że
        > stocznia w
        > > Gdańsku nie musi zwracać dotacji i może dalej budować statki.
        > > O co w tym wszystkim chodzi?
        >
        > Zapytaj gołdę. Ona na pewno wie!

        A ty wszystkowiedzący nie wiesz?
        • wos9 A kiedy ja napisAłam, że wiem wszystko? 22.07.09, 09:53
          alfa.alfa11 napisał:

          > wos9 napisała:
          >
          > > alfa.alfa11 napisał:
          > >
          > > > Niby kupili, ale nie zapłacili w terminie a teraz KE twierdzi
          że
          > > stocznia w
          > > > Gdańsku nie musi zwracać dotacji i może dalej budować statki.
          > > > O co w tym wszystkim chodzi?
          > >
          > > Zapytaj gołdę. Ona na pewno wie!
          >
          > A ty wszystkowiedzący nie wiesz?
    • pies_na_czarnych.o Re: Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stoczn 22.07.09, 09:32
      Kto wedlug ciebie kupil stocznie gdanska? zNOWU GLUPOTY PISZESZ!
    • nowytor.nowytor8 W Stoczni Marynarki Wojennej 22.07.09, 09:41
      1300 stoczniowców od 2 miesięcy nie otrzymuje pensji i zdaje się, że przyjadą do ministra Grada, bo stocznia jest własnością Skarbu Państwa i pewnie coś tam powiedzą.
      Ciekawe czy kupcy się do nich przyłączą, w razie co?
      • alfa.alfa Re: W Stoczni Marynarki Wojennej 22.07.09, 09:43
        nowytor.nowytor8 napisał:

        > 1300 stoczniowców od 2 miesięcy nie otrzymuje pensji i zdaje się, że przyjadą d
        > o ministra Grada, bo stocznia jest własnością Skarbu Państwa i pewnie coś tam p
        > owiedzą.
        > Ciekawe czy kupcy się do nich przyłączą, w razie co?

        W ostateczności mogą iść do Misiaka na przyuczenie do nowego zawodu
    • rydzyk_smigly SMS z centrali niezbyt czytelny? 22.07.09, 09:42
      Właśnie rząd Tuska załatwił w UE to,że Stocznia Gdańska, sprzedana za
      rządów Kaczyńskiego Ukraińcom nie musi zwracać 734 mln zł pomocy
      publicznej, którą otrzymała z budżetu po wejściu PL do UE.
      Odesemesuj to do centrali.
      www.rp.pl/artykul/338309.html
      • alfa.alfa Re: SMS z centrali niezbyt czytelny? 22.07.09, 09:47
        rydzyk_smigly napisał:

        > Właśnie rząd Tuska załatwił w UE to,że Stocznia Gdańska, sprzedana za
        > rządów Kaczyńskiego Ukraińcom nie musi zwracać 734 mln zł pomocy
        > publicznej, którą otrzymała z budżetu po wejściu PL do UE.
        > Odesemesuj to do centrali.
        > www.rp.pl/artykul/338309.html

        A co z pozostałymi?
        • pies_na_czarnych.o Re: SMS z centrali niezbyt czytelny? 22.07.09, 09:51
          > A co z pozostałymi?

          ??? Tymi ze Stoczni Marynarki Wojennej? :p
        • goldenwomeen dalej nie wiedzą komu sprzedali :)))))))))))) 22.07.09, 09:54
          albo.........celowo to ukrywaja przed Polakami że stocznie jednak
          kupił Mosad.
          • goldenwomeen kupił? raczej dostał w prezencie. 22.07.09, 09:55
            goldenwomeen napisała:

            > albo.........celowo to ukrywaja przed Polakami że stocznie jednak
            > kupił Mosad.
          • wos9 Re: dalej nie wiedzą komu sprzedali :)))))))))))) 22.07.09, 09:55
            goldenwomeen napisała:

            > albo.........celowo to ukrywaja przed Polakami że stocznie jednak
            > kupił Mosad.

            A jeśli nawet, to CO?
            • goldenwomeen to dlaczego ZA DARMO je dostał? :))))))))) 22.07.09, 09:58
              wos9 napisała:

              > goldenwomeen napisała:
              >
              > > albo.........celowo to ukrywaja przed Polakami że stocznie
              jednak
              > > kupił Mosad.
              >
              > A jeśli nawet, to CO?
              • wos9 Kupił za tyle, ile były warte. 22.07.09, 10:07
                goldenwomeen napisała:

                > wos9 napisała:
                >
                > > goldenwomeen napisała:
                > >
                > > > albo.........celowo to ukrywaja przed Polakami że stocznie
                > jednak
                > > > kupił Mosad.
                > >
                > > A jeśli nawet, to CO?
                • goldenwomeen same tereny warte sa miliardów zl!!!! 22.07.09, 10:11
                  więcej płaci PZPN za transfer piłkarza :)
              • rydzyk_smigly Te, gołde, dalczego FSO na Żeraniu pisiorstwo 22.07.09, 10:10
                oddało Ukraińcom za 100 zł. To więcej czy mniej niż 370 mln za złom w
                Szczecinie i Gdyni?
                • goldenwomeen spytaj "pisiorstwa" :P 22.07.09, 10:12
                  rydzyk_smigly napisał:

                  > oddało Ukraińcom za 100 zł. To więcej czy mniej niż 370 mln za
                  złom w
                  > Szczecinie i Gdyni?
                  >
                • alfa.alfa DostałemSMSa z centali 22.07.09, 10:25

                  "
                  Stocznia Gdańska zamknie pochylnie
                  asz, PAP
                  2007-08-21, ostatnia aktualizacja 2007-08-21 00:00

                  Stocznia Gdańska zgodziła się na żądania Komisji Europejskiej i rozważa
                  zamknięcie wszystkich pochylni w ciągu trzech lat"
                  • goldenwomeen wokól stoczni śmierdzi 22.07.09, 10:39
                    Dlatego jest to temat TABU.
                    • pies_na_czarnych.o Re: wokól stoczni śmierdzi 22.07.09, 10:42
                      goldenwomeen napisała:

                      > Dlatego jest to temat TABU.

                      Twoje KGB wie co robi.
                      • goldenwomeen Re: wokól stoczni śmierdzi 22.07.09, 10:43
                        "Moj" wie a co robi twoj Mosad?
                        • pies_na_czarnych.o Re: wokól stoczni śmierdzi 22.07.09, 10:45
                          goldenwomeen napisała:

                          > "Moj" wie a co robi twoj Mosad?

                          MOSSAD pisze sie przez dwa "S". :(((((((
                          • alfa.alfa11 Re: wokól stoczni śmierdzi 22.07.09, 20:28
                            pies_na_czarnych.o napisał:

                            > goldenwomeen napisała:
                            >
                            > > "Moj" wie a co robi twoj Mosad?
                            >
                            > MOSSAD pisze sie przez dwa "S". :(((((((
                            >
                            >
                            >
                            A Tussk pisze się przez dwa SS
                    • alfa.alfa11 Re: wokól stoczni śmierdzi 22.07.09, 10:43
                      goldenwomeen napisała:

                      > Dlatego jest to temat TABU.

                      Po zarżnięciu rybołówstwa przyszedł czas na stocznie.
          • pies_na_czarnych.o Re: dalej nie wiedzą komu sprzedali :)))))))))))) 22.07.09, 09:55
            goldenwomeen napisała:

            > albo.........celowo to ukrywaja przed Polakami że stocznie jednak
            > kupił Mosad.

            Twoje KGB wie wiec o co chodzi. :pppp
            • goldenwomeen a twoje rżnie głupa czy jest głupie? 22.07.09, 09:59
              pies_na_czarnych.o napisał:

              > goldenwomeen napisała:
              >
              > > albo.........celowo to ukrywaja przed Polakami że stocznie
              jednak
              > > kupił Mosad.
              >
              > Twoje KGB wie wiec o co chodzi. :pppp
              >
              >
              >
              >
              >
          • alfa.alfa Re: dalej nie wiedzą komu sprzedali :)))))))))))) 22.07.09, 09:55
            goldenwomeen napisała:

            > albo.........celowo to ukrywaja przed Polakami że stocznie jednak
            > kupił Mosad.

            Jak można mówić o kupnie jeżeli nie zapłacili
            • goldenwomeen i to dlatego jest temat TABU na Fk :))))))))))))) 22.07.09, 10:00
              alfa.alfa napisał:

              > goldenwomeen napisała:
              >
              > > albo.........celowo to ukrywaja przed Polakami że stocznie
              jednak
              > > kupił Mosad.
              >
              > Jak można mówić o kupnie jeżeli nie zapłacili




              I nie tylko na FK!!!!!!!!! dostali stocznie za darmo w ramach
              restytucji mienia żydowskiego.ZA plecami Polaków.
              • pies_na_czarnych.o Re: i to dlatego jest temat TABU na Fk :))))))))) 22.07.09, 10:03
                Nie boj zaby Golda. Twoje KGB trzyma lape na pulsie.
                • goldenwomeen a twoj Mosad milczy ? 22.07.09, 10:10
                  pies_na_czarnych.o napisał:

                  > Nie boj zaby Golda. Twoje KGB trzyma lape na pulsie.



                  >
                  >
                  >
                  • pies_na_czarnych.o Re: a twoj Mosad milczy ? 22.07.09, 10:44
                    Dlaczego milczy? Przeciez twoje KGB mowi, ze kupil stocznie od kolegow
                    Kaczynskich. Kaczynscy nie na darmo z Ukraincami razem kombinuja.
                  • alfa.alfa A ta zadyma w KDT to nie krycie afery 22.07.09, 11:26
                    stoczniowej?
                    • pies_na_czarnych.o Re: A ta zadyma w KDT to nie krycie afery 22.07.09, 11:31
                      alfa.alfa napisał:

                      > stoczniowej?

                      a w Ameryce Murzynow bijOM.
                      • alfa.alfa Re: A ta zadyma w KDT to nie krycie afery 22.07.09, 11:33
                        pies_na_czarnych.o napisał:

                        > alfa.alfa napisał:
                        >
                        > > stoczniowej?
                        >
                        > a w Ameryce Murzynow bijOM.
                        >
                        >
                        >
                        A pies_na_czarnych.o szczy codziennie do zalewu
                        • pies_na_czarnych.o Re: A ta zadyma w KDT to nie krycie afery 22.07.09, 11:52
                          alfa.alfa napisał:

                          > pies_na_czarnych.o napisał:
                          >
                          > > alfa.alfa napisał:
                          > >
                          > > > stoczniowej?
                          > >
                          > > a w Ameryce Murzynow bijOM.
                          > >
                          > >
                          > >
                          > A pies_na_czarnych.o szczy codziennie do zalewu
                          >

                          Od czasu kiedy wiem, ze pijesz wode z zalewu szczam tam razem z moim
                          psem dwa razy dziennie. :p

                          > A pies_na_czarnych.o szczy

                          "szczy" to po wolsku jest?
                          • alfa.alfa11 Re: A ta zadyma w KDT to nie krycie afery 22.07.09, 16:32

                            > Od czasu kiedy wiem, ze pijesz wode z zalewu szczam tam razem z moim
                            > psem dwa razy dziennie. :p
                            >
                            > > A pies_na_czarnych.o szczy
                            >
                            > "szczy" to po wolsku jest?
                            >
                            >
                            >
                            >
                            Proponuję wcześniej wypić piwo, będziesz mógł cztery razy
    • l.o.r.t.e.a Chodzi właśnie o to by nikt nie nadążał. 22.07.09, 12:17
      By paru Madoffów spokojnie mogło kręcić lody.
      • pies_na_czarnych.o Re: Chodzi właśnie o to by nikt nie nadążał. 22.07.09, 14:15
        l.o.r.t.e.a napisał:

        > By paru Madoffów spokojnie mogło kręcić lody.

        :o)))))))))))))
        www.tvn24.pl/-1,1610985.1,0,1,komisja-europejska-mowi-tak-gdanskiej-stoczni,wiadomosc.html
        • alfa.alfa Re: Chodzi właśnie o to by nikt nie nadążał. 22.07.09, 16:48
          pies_na_czarnych.o napisał:

          > l.o.r.t.e.a napisał:
          >
          > > By paru Madoffów spokojnie mogło kręcić lody.
          >
          > :o)))))))))))))
          > www.tvn24.pl/-1,1610985.1,0,1,komisja-europejska-mowi-tak-gdanskiej-stoczni,wiadomosc.html
          >
          >
          >
          >
          Żeby za dwa lata zamkną wszystkie pochylnie?
      • alfa.alfa11 Re: Chodzi właśnie o to by nikt nie nadążał. 22.07.09, 16:30
        l.o.r.t.e.a napisał:

        > By paru Madoffów spokojnie mogło kręcić lody.

        Bez komisji śledczej się nie obejdzie
      • goldenwomeen w największym skrócie o to chodzi. 22.07.09, 16:50
        l.o.r.t.e.a napisał:

        > By paru Madoffów spokojnie mogło kręcić lody.
    • euro-pa nie zapłacili to ukradli - tranzakcja unieważniona 22.07.09, 16:33
      stocznia przechodzi na społdzielcza wlasność pracownikow i
      wszystkich Polaków.
      • alfa.alfa Re: nie zapłacili to ukradli - tranzakcja unieważ 22.07.09, 16:47
        euro-pa napisał:

        > stocznia przechodzi na społdzielcza wlasność pracownikow i
        > wszystkich Polaków.

        To i Misiak niech oddaje publiczną kasę!
    • zapijaczony_ryj_1123456789_123 Faktycznie masz rację , ciężko nadążyć? Za PiS rzą 22.07.09, 16:52
      rządów nie było takiego problemu bo...nic się nie działo, czekali aż sprawa się
      samo rozwiąże
      • alfa.alfa Re: Faktycznie masz rację , ciężko nadążyć? Za Pi 22.07.09, 17:01
        apijaczony_ryj_1123456789_123 napisał:

        > rządów nie było takiego problemu bo...nic się nie działo,

        Działo się . Budowano statki
    • alfa.alfa Re: Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stoczn 22.07.09, 17:03
      KE twierdzi że stocznia w
      > Gdańsku nie musi zwracać dotacji i może dalej budować statki.


      Tylko jak długo????

      "Stocznia Gdańska zgodziła się na żądania Komisji Europejskiej i rozważa
      zamknięcie wszystkich pochylni w ciągu trzech lat - dowiedziała się
      "Rzeczpospolita". "
    • goldziaa Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stoczn 09.08.09, 11:46
      • wos9 Re: Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stocz 09.08.09, 12:40
        A ty nadążasz?
        • alfa.alfa11 Re: Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stocz 09.08.09, 17:30
          wos9 napisała:

          > A ty nadążasz?
          A kto teraz płaci za utrzymanie stoczni?
    • porannakawa22 Re: Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stoczn 09.08.09, 19:03
      alfa.alfa11 napisał:

      > Niby kupili, ale nie zapłacili w terminie a teraz KE twierdzi że stocznia w
      > Gdańsku nie musi zwracać dotacji i może dalej budować statki.
      > O co w tym wszystkim chodzi?

      Niech budują.
      Byleby potem nikt ich nie sprzedawał tak jak Kaczyńscy.
      Za cenę poniżej kosztów wyprodukowania dopłacając do KAŻDEGO wyprodukowanego za
      ich rządów.
      Niech budują.
      Od tego są.
      • alfa.alfa Re: Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stoczn 28.08.09, 12:13
        Aporannakawa22 napisała:

        > alfa.alfa11 napisał:
        >
        > > Niby kupili, ale nie zapłacili w terminie a teraz KE twierdzi że stocznia
        > w
        > > Gdańsku nie musi zwracać dotacji i może dalej budować statki.
        > > O co w tym wszystkim chodzi?
        >
        > Niech budują.
        > Byleby potem nikt ich nie sprzedawał tak jak Kaczyńscy.
        > Za cenę poniżej kosztów wyprodukowania dopłacając do KAŻDEGO wyprodukowanego za
        > ich rządów.
        > Niech budują.
        > Od tego są.

        A teraz kto dopłaca?
    • ggoldenwoman Tego nie wie sam Tusek :P 28.08.09, 13:08
      • alfa.alfa13 Tusek to wie tyle co mu napiszą 11.10.09, 17:13
    • ggoldenwoman tego nie wiem nawet sam Tusek 28.08.09, 13:08
      • alfa.alfa13 Bo z nocnika niewiele widzi 28.08.09, 13:26
    • mariner4 Ja nadążam! 28.08.09, 16:29
      Koniec z wyłudzaniem pieniędzy podatników.
      M.
      • alfa.alfa Re: Ja nadążam! 10.10.09, 19:34
        mariner4 napisał:

        > Koniec z wyłudzaniem pieniędzy podatników.
        > M.

        Przez POwską mafię
    • alfa.alfa13 Re: Czy ktoś nadąża za tym co się dzieje w stoczn 11.10.09, 17:12
      alfa.alfa11 napisał:

      > Niby kupili, ale nie zapłacili w terminie a teraz KE twierdzi że stocznia w
      > Gdańsku nie musi zwracać dotacji i może dalej budować statki.
      > O co w tym wszystkim chodzi?

      Podciągam wątek bo widzę tu powołanie sejmowej komisji śledczej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka