Dodaj do ulubionych

nuta na zawodzącą gitarę

12.10.09, 19:53
wenusjanka-margo.wrzuta.pl/audio/8vIx7EUVG9O/garry_moore_-_still_got_the_blues_for_you_mp3.teledyski.info
Obserwuj wątek
    • nawrotka1 Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 20:08
      Bardzo lubię...ta teżładnie zawodzi...
      • 17lipiec1976 Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 20:47
        dzieki:) piekne:)
        • mabiwy Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 22:52
          bardzo..
    • twardycukierek Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 22:40
      pamiętam... wielki ale piękny hit :))
      • mabiwy Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 22:53
        a ja słucham :D
        • twardycukierek Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 22:55
          Opis pliku teraz zauważyłam i jakoś mi wcale nie jest wesoło, tak nagle. Bo to
          brzmi jak... widzisz to?
          • mabiwy Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 22:57
            nie wiem o czym mówisz, looknę.
            • mabiwy Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 22:58
              i co Cię tak poruszyło?
              • twardycukierek Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 23:08
                To brzmi jak list samobójcy.
                • mabiwy Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 23:18
                  żależy jak na to patrzysz
                  • twardycukierek Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 23:20
                    ale najciężej jest pożegnać się z muzyką.

                    To mnie naprowadziło na taką myśl.
                    • mabiwy Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 23:26
                      domyślam się, ale to nic nie znaczy.
                      • twardycukierek Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 23:28
                        pewnie nie, a nawet gdyby... niech się dzieje wola człowieka.
                        • mabiwy Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 23:35
                          tak myślę.. nie, to straszliwa samotność
                          • twardycukierek Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 23:37
                            tak odejść jest samotnością?
                            • mabiwy Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 23:43

                              całkowitą samotnością w absolutnej bez nadziei
                              • twardycukierek Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 23:46
                                To jest coś, o czym nie wiem absolutnie nic. Powinnam więc zamknąć buzię...
                                • mabiwy Re: nuta na zawodzącą gitarę 12.10.09, 23:58
                                  to zamykamy te drzwi.
                                  • twardycukierek Re: nuta na zawodzącą gitarę 13.10.09, 00:02
                                    Dobrze.
    • lupus76 Re: nuta na zawodzącą gitarę 13.10.09, 00:22
      Uwielbiam ten utwór!
      W ogóle Angol tak wymiatający czarnego bluesa - szacun i rispekt
    • moonflour Re: nuta na zawodzącą gitarę 13.10.09, 00:24
      dla mnie superancka!ponadczasowa klasyka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka