szwagier_z_niemodlina 17.10.09, 15:07 Fajny fotomontaz. :-) ohydnypolakozerca.blox.pl/2009/10/polskie-dworce-i-publiczna-telewizja.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mabiwy Re: PKP a DB. Dworce 18.10.09, 00:10 a może byśmy tak polekożerco wpadli na na dzień do Polakowa Odpowiedz Link Zgłoś