Dodaj do ulubionych

PKP a DB. Dworce

17.10.09, 15:07
Fajny fotomontaz. :-)

ohydnypolakozerca.blox.pl/2009/10/polskie-dworce-i-publiczna-telewizja.html
Obserwuj wątek
    • mabiwy Re: PKP a DB. Dworce 18.10.09, 00:10
      a może byśmy tak polekożerco wpadli na na dzień do Polakowa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka