Dodaj do ulubionych

W... w... jak wolność

13.06.10, 21:09
Wolność dla trąbek! :P

Oraz precz z aksamitną dyktaturą! :]

[img]https://phobian.blat.co.za/files/vuvuzela-167j.jpg[/img]
Obserwuj wątek
    • lolcia-olcia Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 21:20
      yyyy taaaaaaaaaaaaaa???;p hahahaha
      • milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:09

        > yyyy taaaaaaaaaaaaaa???;p hahahaha

        Elokwentnie, muszę przyznać. :P
        • lolcia-olcia Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:21
          jak zawsze:) ale meczyku sobie nie odpuściłam, jak obstawiałam tak Niemcy
          wygrali...
          • milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:24
            Prędzej w Wiśle piwo by zaczęło płynąć, niż Niemcy daliby wygrać
            Australijczykom. A nawet jeśli tak, to wtedy nikt nie oglądałby meczu. :]
            • lolcia-olcia Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:32
              Hahahaha jak dobrze, że są tacy ludzie jak Ty:))))
              • milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:38
                O, dziękuję. Też uważam, że dobrze, że jestem. :D
                • lolcia-olcia Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:39
                  Bzy Ciebie z nudy bym poległa;p hahha tak zawsze jest z czego się pośmiać:)
                  • milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:52
                    Tym bardziej się cieszę. Ale dziś to ja już oddam głos do studia. Szczególnie,
                    że te wuwuzele zamilkły. Fajne jednak są. I kolorowe takie. Rozdałbym każdemu po
                    jednej, zamiast wyborczej kiełbasy. Wtedy by się działo!
    • voker Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 21:58
      ale jakby podłączyć to od odkurzacza i ten teges to miałby ciekawy kształt... :DDD
      • milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:08
        One są ładne, kolorowe i rządzą!
    • milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:08
      hermina26 napisała:

      > Już mam dosyć - meczu przez nie nie słychac:PPP

      Mecz się ogląda, nie słucha. :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka