milleniusz 13.06.10, 21:09 Wolność dla trąbek! :P Oraz precz z aksamitną dyktaturą! :] [img]https://phobian.blat.co.za/files/vuvuzela-167j.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lolcia-olcia Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 21:20 yyyy taaaaaaaaaaaaaa???;p hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:09 > yyyy taaaaaaaaaaaaaa???;p hahahaha Elokwentnie, muszę przyznać. :P Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia-olcia Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:21 jak zawsze:) ale meczyku sobie nie odpuściłam, jak obstawiałam tak Niemcy wygrali... Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:24 Prędzej w Wiśle piwo by zaczęło płynąć, niż Niemcy daliby wygrać Australijczykom. A nawet jeśli tak, to wtedy nikt nie oglądałby meczu. :] Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia-olcia Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:32 Hahahaha jak dobrze, że są tacy ludzie jak Ty:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:38 O, dziękuję. Też uważam, że dobrze, że jestem. :D Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia-olcia Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:39 Bzy Ciebie z nudy bym poległa;p hahha tak zawsze jest z czego się pośmiać:) Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:52 Tym bardziej się cieszę. Ale dziś to ja już oddam głos do studia. Szczególnie, że te wuwuzele zamilkły. Fajne jednak są. I kolorowe takie. Rozdałbym każdemu po jednej, zamiast wyborczej kiełbasy. Wtedy by się działo! Odpowiedz Link Zgłoś
voker Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 21:58 ale jakby podłączyć to od odkurzacza i ten teges to miałby ciekawy kształt... :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:08 One są ładne, kolorowe i rządzą! Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: W... w... jak wolność 13.06.10, 23:08 hermina26 napisała: > Już mam dosyć - meczu przez nie nie słychac:PPP Mecz się ogląda, nie słucha. :P Odpowiedz Link Zgłoś