Dodaj do ulubionych

Dla Guglielmo...

26.09.10, 12:58
... the power of maths ;)))

[img]https://asset.soup.io/asset/1103/4234_f5ca_500.jpeg[/img]

I dla kogoś jeszcze.
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: Dla Guglielmo... 26.09.10, 13:08
      I ten, w razzzie gdybyś przegapił ;) Dla mnie rysunek roku. :D

      [img]https://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01720/1809-MATT-web_1720853a.jpg[/img]
    • buena_luna Re: Dla Guglielmo... 26.09.10, 13:14
      Taaa...."kółko i krzyżyk" najstarsza gra świecka z tym :D
      • twardycukierek Re: Dla Guglielmo... 27.09.10, 08:37
        Hmmm, najstarsza to raczej ta, no... :D
    • guglielmo Re: Dla Guglielmo... 26.09.10, 15:06
      paduem :-)

      [img]https://onephoto.net/uploads/o/octavian/1156886890_gal_suka_oph.jpg[/img]
      • twardycukierek Re: Dla Guglielmo... 27.09.10, 08:26
        ;) Pod krzyżem się nie godzi, ale... chcesz loda?

        :D
    • twardycukierek Dressed to please a Man! 07.10.10, 13:56
      Dooooooo Reeeeee Miiiiiiiiii Faaaaaaaaa! :D

      Wpadłam na to przypadkiem w pracy i padłam na politbiurko! :D

      [img]https://www.bambootrading.com/300/a364.jpg[/img]

      [img]https://www.adclassix.com/images/38hellmanns.jpg[/img]

      [img]https://2.bp.blogspot.com/_NmEiMPuTG-4/ST1pd_4zArI/AAAAAAAABPI/Wv2la5MlwhQ/s400/Mayonnaise_Ad.jpg[/img]

      • guglielmo Re: Dressed to please a Man! 07.10.10, 19:38
        Ależ na tym trzecim to MUSZĄ być yamy z syropem klonowym a nie żaden mayonnaise!!!
        • twardycukierek Re: Dressed to please a Man! 08.10.10, 07:48
          Zdałeś! :D Albo... sweet potato pie ;) Cornbread!

          Mnie rozwaliło to 'dressed for a MAN' :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka