king.james 10.12.10, 00:42 - Dzień dobry wszystkim! - powiedział James przed snem. - Chrrrrr, pfff, zzzzz... - odpowiedzieli chórem forumowicze. :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 07:41 Piąteczek Ukochany! :) Wszyscy dobuzieni? Stoimy po stronie ZOO? :D PS. Nie chrapię :F Odpowiedz Link Zgłoś
hardy1 Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 07:42 ...i znów okazało się że bez chóru nikt sie nie obędzie...;) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 07:46 Chór Armii Czerwonej to mój ulubiony ;) TTM? Odpowiedz Link Zgłoś
king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 09:03 A mój - The Hur, zdaje się, że z reklamy Lay'sów. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 10:07 Ale co końkretnie Ci się najbardziej podoba. Mój fryz, czy raczej perkusja? :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 10:23 Końkretnie oddziaływanie okołoresorowe ;) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 12:15 Nieee, nie marnuj na to energii ;) :D Odpowiedz Link Zgłoś
king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 12:20 Spoko, mam durexy. A nie, czekaj... duracelle!!! :D Odpowiedz Link Zgłoś
king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 13:52 Lingua longa, vagina contenta. ;) Tylko tyle znam z łaciny. No i jeszcze k..., ch... i spie... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 17:54 Ekhmm, ukhmmm... tak, też! :D k..., ch... i spie.. To jest jakaś romantyka wyższej jazdy :D Odpowiedz Link Zgłoś
alik-w-plomieniach Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 11:38 Nie no, ja to raczej wolę dobre chóralne wejście i orkiestrowe pierdolnięcie. O, na przykład tak. Odpowiedz Link Zgłoś
morelka_1 Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 08:03 Chyba nie wszyscy.... ja usłyszałam jedno: Beeek! :D Odpowiedz Link Zgłoś
sru_karka Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 10:51 Ha! Nareszcie :) W związku z tym nawet ozdrowiałam... Bo od zeszłego czwartku byłam zasmarkana dość mocno ;) Dziędobry ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sru_karka Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 11:40 Takie cÓda zdarzają się TYLKO w piątki! :D Odpowiedz Link Zgłoś
redundant DAÓN!!! 10.12.10, 12:47 Spadnijcie no już ten wątek, gdyż tytuł jakby przypomina - z przeproszeniem - nazwisko jakiegoś posła PiS. :> :P Odpowiedz Link Zgłoś
alik-w-plomieniach Re: DAÓN!!! 10.12.10, 14:46 Tego specjalisty od męskich odbytów? Odpowiedz Link Zgłoś
madalenka25 Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 14:57 wcale nie jest bry.. jest coby nie powiedzieć brzydko.. kawa, kawa i proszki a łeb dalej boli... kuźwa żeby to chociaż jakiś globus był a tu tak po prostu napier... Odpowiedz Link Zgłoś
woda.na.mlyn Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 15:02 Wierci-piętas? Cuś w tym musi być, jedwo mogę usiedzieć w robocie To se poskacz młocie! :/ Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 18:01 Ja powiem tak,,,Kingu ja nie wiem o co qman ale jest z Toba,jestem za,zgadzam sie na wszystko;) Odpowiedz Link Zgłoś