31.03.12, 22:20
W Polsce jest 2 mln. ludzi LGBT (les-gej-bi-trans) czyli prawdopodobnie wiecej niz praktykujacych coniedzielna msze katolikow...

"- Polska jest domem dla co najmniej 2 mln lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transseksualnych, o których niewiele wiadomo jako o konsumentach. Dzięki naszemu badaniu będzie można zrozumieć czynniki oddziałujące na życie tej grupy - tłumaczy Ian Johnson, założyciel i dyrektor Out Now Global. "
"Badania preferencji konsumenckich osób z segmentu LGBT zostaną przeprowadzone jednocześnie w 22 krajach, m.in. w: Wielkiej Brytanii, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, RPA, Niemczech i Włoszech. Po raz pierwszy do badań zostaną także włączone mniejszości z naszego kraju."

wyborcza.biz/biznes/1,101562,8415534,Out_Now_zbada_preferencje_konsumenckie_polskich_mniejszosci.html
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka