Gość: Darek IP: 64.110.169.* 30.08.04, 17:14 Pracuje w instytucji zajmujacej sie pomoca humanitarna dla Iraku, moze jakies sugestie, kontakty, wskazowki....... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj