Dodaj do ulubionych

Tonący okręt?

04.01.20, 18:08
www.wiesci24.pl/2020/01/04/rozpad-pis-postepuje-ponad-100-dzialaczy-wystapilo-z-podlaskich-struktur/?fbclid=IwAR2_hDf1tm5z9Z8o4oAey06K3wSGZ-ZJJVCBizVVInRqiLZ9MUDUOY_7E5k
Podlasie, matecznik PiS, skąd Jurgiel, czy Piontkowski i nagle ponad setka działaczy występuje z partii?! Czy to tylko jakiś lokalny konflikt, czy też obraz i początek zmian? O szczurach nie piszę, nie lubię tych zwierzątek.
No i podobno przed prezesem ukrywa się różne konflikty, niepokojące zdarzenia. A ja od dawna podejrzewam, że prezes wie to, co mu podręczna klika podrzuci (bo on przecież poza internetem, mediami społecznościowymi; prasy nie pisowskiej też nie czyta). I stąd buja w przestworzach tworząc sobie różne fantasmagorie, a tak naprawdę rzady sprawuje bandyta Brudziński i jemu podobni. A Ziobro ostrzy kły.
Obserwuj wątek
  • iryska2604 Re: Tonący okręt? 04.01.20, 20:40
   Tak jakby trzeszczy ...Zresztą wszystko wskazuje na to ze sie rozkraczą, mimo wszystko dalej stosują rozdawnictwo nie bacząc na to kto za to zapłaci. Władza, władza....

   --
   mieć w górze niebo a w sobie spokój...
   • dociek Re: Tonący okręt? 05.01.20, 19:52
    Przykro mi wam to uprzytomnić, ale polski zaścianek, ciemnota i lenistwo mentalne ma wielowiekowe korzenie, wsparcie ponad dwutysiącletniej sekty religijnej oraz kilka kolejnych pogromów inteligencji aby tak szybko się wycofał na dno społeczeństwa. Nie jestem przy nadziei, bo wielokrotnie wyszło na jaw, kogo mam wokół siebie. A tytuły naukowe, stanowiska wysokie, czy bogactwo tego dna nie już zamaskują. Bo z dziedzicznego chama nie będzie nawet ćwierć pana.

    --
    Im bliżej, tym gorzej.
    • estella50 Re: Tonący okręt? 05.01.20, 20:29
     A jednak były w naszej historii, tej najnowszej też, momenty pozytywne. Choćby referendalne zatwierdzenie nowej Konstytucji, czy nasze wstąpienie do Unii. PiS teraz też nie rządziłby gdyby nie ta niesprawiedliwa metoda liczenia głosów. Więcej przecież (o milion bodajże) padło na opozycyjne partie!
     A więc Docieku - głowa do góry! I powtórzę za Iryską: nawet najdłuższa żmija przemija.
     • iryska2604 Re: Tonący okręt? 06.01.20, 17:36
      Musimy mieć nadzieję. Choć jak człowiek sie przyjrzy to strach ogarnia, kultura ginie w narodzie - tylko popatrzeć na te tłumy podrygujące w rytm przebojów Zenka i oczy fanek wpatrzonych w niego...

      --
      mieć w górze niebo a w sobie spokój...
      • iryska2604 Re: Tonący okręt? 06.01.20, 20:33
       Idą zmiany?
       W niedzielę odbyły się wybory na prezydentów Nowej Soli i Gliwic, ponieważ dotychczasowi włodarze - Wadim Tyszkiewicz i Zygmunt Frankiewicz - w wyborach parlamentarnych uzyskali mandaty senatora. Jak informują Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Katowicach i Zielonej Górze, prezydentem Gliwic został Adam Neumann, a Nowej Soli Jacek Milewski.

       wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25570967,nowi-prezydenci-nowej-soli-i-gliwic-wygrali.html#s=BoxOpImg2

       Zmienia sie chyba myslenie? Poczekajmy...

       --
       mieć w górze niebo a w sobie spokój...
       • estella50 Re: Tonący okręt? 08.01.20, 09:00
        Od jakiegoś czasu nie widać i nie słychać ministra spraw zagranicznych Czaputowicza. Na świecie wrze, u nas nagonka na prof. Grodzkiego, a minister milczy.
        Tymczasem minister udzielił wywiadu Polsat News. To jego fragment:

        Minister Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz stanął w obronie Marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego. Potwierdził też jego słowa o rozmowie ws. spotkania z ambasadorem Rosji.

        Na antenie Polsat News Czaputowicz potwierdził, że do spotkania prof. Grodzkiego z ambasadorem Rosji doszło przed kontrowersyjnymi wypowiedziami Putina i wcześniej rozmawiał o niej telefonicznie.

        – Dzwonił do mnie, żeśmy rozmawiali na ten temat. Chcę powiedzieć, że ta rozmowa i przyjęcie ambasadora miały miejsce przed wystąpieniem Władimira Putina. (…) Ja mówię: no oczywiście, panie marszałku, no oczywiście pan ma rację, ja też przyjmuję ambasadora Rosji – relacjonował Czaputowicz.


        Dotąd oficjalnie zastępca Czaputowicza miał za złe profesorowi, że nie skontaktował się przed przyjęciem rosyjskiego ambasadora z ministerstwem. A tu sam minister zadaje temu kłam! Czy mamy się teraz spodziewać dymisji Czaputowicza i awansu jego zastępcy?

        www.wiesci24.pl/2020/01/07/rozlam-w-pis-szef-msz-pograzyl-tvp-wiceministra-i-stanal-w-obronie-marszalka-senatu/?fbclid=IwAR0S1__msECguGCMn8lUlDO0YmBU8fMjIwTLBgD3Fq3hJFnVLsNnUbNsB4M

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka