Dodaj do ulubionych

Pozytywnie ;)

24.05.20, 19:19
Na wszystkie smutki remedium. Zajrzyjcie do Kociego Pokoju u Gosianki, na żywo mozecie ogladać mamę Nelę (dziko żyjąca, złapana kilka dni przed porodem), jej 4 Elemelki (Elka, Melek, Melka, Felek) i dwie sierotki, których mame zagryzł pies (Sroczka i Kawka).
Radość dla serca!
www.youtube.com/watch?v=XJALwXfvjl8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1QcwyEL4FK2Ilpp0Cs5hdZQXV2zBZTBWSta4HGBLYzHw7OXReTPFDrkUg
Obserwuj wątek
    • estella50 Re: Pozytywnie ;) 24.05.20, 20:18
      Wielka radość! Ja jestem kocia mama, przez kilka lat prowadziłam schronisko dla bezdomniaczków. Teraz już nie mogę, ale gospodynią u 3 kotów (kiedyś bezdomnych) jestem, bo u nich mieszkam wink
      Dziękuję Ewo!
      Do Janowa nie zaglądam, za bardzo boli.
      • ewa9717 Re: Pozytywnie ;) 24.05.20, 20:34
        Ja byłam zdecydowanie z psiej frakcji, ale od kiedy zakochałam się w Yodzie Mysiulka, potem w blogu niezapomnianej Damy, no i jak przepadłam u Gosianki, polubiłam koty. Mamy bezdomniaczka pod blokiem. Ma willę z przedpokojem i regularny katering. Polecam bolg Gosianki: Za Moimi Drzwiami (teraz nie bardzo ma czas na nowe wpisy, ale warto poczytać, uratowała setki zwierząt, nawet dziczka TaDziczka i znalazła im domy - to znajdziecie w zakładce Pokój Przemian) i stronę Za Moimi Drzwiami na fb.
          • estella50 Re: Pozytywnie ;) 24.05.20, 20:42
            Już sobie zapisałam w zakładkach. Dotąd podglądałam amerykański ośrodek pomocy dla kotów (i nie tylko) w Kalifornii. I żal było, że nie ma tak u nas. A tymczasem jest! Przynajmniej bywa...
            • adria231 Re: Pozytywnie ;) 24.05.20, 21:16
              Miałam i psa i kota. Teraz ,kiedy one odeszły z tego świata, a ja zostałam sama nie zdecyduję się na następne zwierzęta( mieszkam w blokowisku). Może kiedyś, kiedy będę prowadzić bardziej osiadły tryb życia
              przyjmę do domu kota. W Krakowie była na ul. Krowoderska kawiarnia ,w której były koty. Można było
              zaprzyjaźnić się z nimi.
            • ewa9717 Re: Pozytywnie ;) 24.05.20, 22:06
              Tyle że Gosianka to osoba jak najbardziej prywatna. Ale wśród Społeczności ZMD są już małe filie, domy tymczasowe dla kilku kotów, potem oczywiście szuka im się najlepszych domów na zawsze. Teraz mi podgląd nie działa, może coś tam zmieniają.
                • m.y.q.2 Re: Pozytywnie ;) 24.05.20, 23:55
                  Zaglądam, ale albo towarzystwo śpi, albo obraz szwankuje. Wczoraj było 12 obserwujących, dziś zostało sześć osób.
                  Dziczka TaDziczka pamiętam, przed kilku laty oglądałam filmiki z tym maluchem.
                  Blog Damy był najpiękniejszy na świecie. Gdybym wiedziała, że zniknie, to bym go sobie skopiowała. Dorolka ma widocznie za dużo na głowie, miała go przenieść i gucio!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka