Dodaj do ulubionych

Jaki łaskawca !

25.05.20, 17:48
Mieszkaniec Garwolina postanowił zapytać Andrzeja Dudę o wysokie ceny wywozu śmieci. - Daliście emerytom trzynastki, po te 900 złotych, a zabraliście mi 1200 złotych za śmieci. To po co daliście, skoro później zabraliście? - dopytywał emeryt podczas wizyty prezydenta na miejskim targowisku. W odpowiedzi usłyszał, że dodatkową emeryturę otrzymał właśnie od prezydenta, a także rządu, a cena wywozu śmieci leży już w gestii samorządu.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25973081,duda-do-emeryta-trzynastke-pan-dostal-ode-mnie-i-rzadu-wysokie.html#s=BoxOpImg1
Tak to zabrzmiało jakby wyjął to z własnej kieszeni i dał. A on i rząd nie szafuje naszymi pieniedzmi z podatków? Skąd maja na uposażenia, czy ludzie tego nie wiedzą?
Obserwuj wątek
    • aga-kosa Re: Jaki łaskawca ! 25.05.20, 18:27
      Jeszcze w PRL w "Ekonomii socjalizmu" Szefler napisał, że rząd swoich pieniędzy nie ma. Uwierzyłam wink
      I Masz babo placek okazuje się, że przez tyle lat byłam w błędzie. crying
      A jeśli to samorząd zabiera nam dane przez PAD pieniądze zwrócę się z prośbą do samorządu o 1 000 zł na fundusz wakacyjny.
      Ma coś takiego być, ale tylko dla pracujących. Zakład ma dać pracownikowi bon za 1 000 zł i 'rząd" pracodawcy zwróci 900 zł. I pewnie pracownik znowu będzie miał powód do radości wink aga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka