teodor-k 27.04.23, 06:25 Wystarczy wziąć we wtorek urlop .Niedziela handlowa ,ale w Polsce . U mnie nie ma i trzeba pracować 😥.Zimno .Miłego dnia . Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
friend_of_women Re: Długi weekend 27.04.23, 11:13 Trzeba się było uczyć, to byś nie musiał tak pracować, ja mam 5 dni palikiem do góry i w góry Odpowiedz Link
iryska2604 Re: Długi weekend 27.04.23, 12:12 No a ja i psy moje będziemy siedzieć w domku. Na dalsze wyprawy nie ma jak i zdrowie szwankuje. Odpowiedz Link
teodor-k Re: Długi weekend 27.04.23, 15:30 Ja do 3 maja praca .A w nocy wyjazd do kraju .Zmiana auta bo swoim już kolega natrzaskał kilometrów .Zarobki dobre ,ale warunki gorsze i sam dojazd .Zimno ,wiatr i deszcz .Majówka w Polsce też nie lepsza to lepiej siedź w domu .Pozdrawiam . Odpowiedz Link
friend_of_women Re: Długi weekend 27.04.23, 16:11 iryska2604 napisała: > No a ja i psy moje będziemy siedzieć w domku. Na dalsze wyprawy nie ma > jak i zdrowie szwankuje. > To zrozumiałe, każdy według swoich możliwości czas spędza. Odpowiedz Link