Dodaj do ulubionych

Długi weekend

27.04.23, 06:25
Wystarczy wziąć we wtorek urlop .Niedziela handlowa ,ale w Polsce . U mnie nie ma i trzeba pracować 😥.Zimno .Miłego dnia .
Obserwuj wątek
    • friend_of_women Re: Długi weekend 27.04.23, 11:13
      Trzeba się było uczyć, to byś nie musiał tak pracować, ja mam 5 dni palikiem do góry i w góry wink
      • iryska2604 Re: Długi weekend 27.04.23, 12:12
        No a ja i psy moje będziemy siedzieć w domku. Na dalsze wyprawy nie ma jak i zdrowie szwankuje.
        • teodor-k Re: Długi weekend 27.04.23, 15:30
          Ja do 3 maja praca .A w nocy wyjazd do kraju .Zmiana auta bo swoim już kolega natrzaskał kilometrów .Zarobki dobre ,ale warunki gorsze i sam dojazd .Zimno ,wiatr i deszcz .Majówka w Polsce też nie lepsza to lepiej siedź w domu .Pozdrawiam .
        • friend_of_women Re: Długi weekend 27.04.23, 16:11
          iryska2604 napisała:

          > No a ja i psy moje będziemy siedzieć w domku. Na dalsze wyprawy nie ma
          > jak i zdrowie szwankuje.
          >

          To zrozumiałe, każdy według swoich możliwości czas spędza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka