baba_polska
02.02.10, 20:25
dlaczego moderatorzy FK usuwają wpisy w wątku w niebyt
przecież jest mozliwośc zaznaczenia
usuniętego wpisu znakiem - [...]
i w ten sposób wszystkie posty
między 01.02.10 godz. 22.44
a 02.02.10 godz. 11.44
odeszły w niebyt
pustka wielogodzinna
brak postów Venus, Alexis i moich - czy innych - nie wiem -
bo przez kilka godzin nie moglam czytac FK
myślałam (jako nieuleczalna optymistka),
że cos takiego jak cenzura z Mysiej już
dawno przestało istnieć!
Usuwacze z FK zapominają, że własnie
takie ich działanie zostanie zapamiętane
i negatywne oceny dotkną nie tylko ich ale całe FK i
całe forum.gazeta.pl
Jeżeli moderatorzy FK nie chcą nadużywac znaku [...]
to może zaczną pisać - usunięte z powodu, że nie trafiło w gust i
przekonania moderatorów tego forum?