Dodaj do ulubionych

Bład na forum

19.08.04, 10:48
A konkretnie na forum TOK FM. Wczoraj pojawił się tam w nagłówku link do wątku, w którym redakcja ma odpowiadać na pytania. Ale po jego kliknięciu pojawia się jedynie komunikat "Brak parametru: numer wątku".
Obserwuj wątek
    • alx Re: Bład na forum 19.08.04, 10:51
      Zapomniałem wstawić linki. Forum: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11
      Wspomniany z błędem:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11&w=14953051%3Cbr%3E
      • tebe Re: Bład na forum 19.08.04, 11:37
        Dzięki, poprawiliśmy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka