alx 19.08.04, 10:48 A konkretnie na forum TOK FM. Wczoraj pojawił się tam w nagłówku link do wątku, w którym redakcja ma odpowiadać na pytania. Ale po jego kliknięciu pojawia się jedynie komunikat "Brak parametru: numer wątku". Link Zgłoś Obserwuj wątek
alx Re: Bład na forum 19.08.04, 10:51 Zapomniałem wstawić linki. Forum: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11 Wspomniany z błędem: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11&w=14953051%3Cbr%3E Link Zgłoś