Dodaj do ulubionych

strona forum...

13.05.05, 10:15
..to ciekawy wynalazek:
forum.gazeta.pl/forum/0,59000.html
ale jak to ma być wizytówka to przydałoby się bugi usunąć:
- w zapisie czatu z adminami pięć pustych podstron (na łączną liczbę sześć:),
czyli cały czat niemoderowany gdzieś buja w obłokach (zostalo tylko zdjęcie
Wielkiej Trójcy i post Kagana),
forum.gazeta.pl/forum/1,59000,1005687.html?as=2
- w tekście o 10-milionowym poście link do tego posta jest nieaktywny:))
forum.gazeta.pl/forum/1,59000,1868590.html
Więcej na razie nie znalazłem, ale za bardzo nie szukałem:)
Obserwuj wątek
    • tebe Re: strona forum... 13.05.05, 12:11
      OK, dzięki :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka