Gość: prok.
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
29.08.02, 21:02
Uwazam, ze ponizszy wpis stanowi tzw. grozbe karalna, oraz narusza pewne
zasady netykiety. Nie mowiac o naruszeniu ustawy o danych osobowych.
Grozby karalne sa przestepstwem sciganym z urzedu, wiec mysle, ze wiecie co z
tym zrobic...