IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.08.02, 21:02
Uwazam, ze ponizszy wpis stanowi tzw. grozbe karalna, oraz narusza pewne
zasady netykiety. Nie mowiac o naruszeniu ustawy o danych osobowych.

Grozby karalne sa przestepstwem sciganym z urzedu, wiec mysle, ze wiecie co z
tym zrobic...
Obserwuj wątek
    • Gość: prok. p.s. sorry z tego wszystkiego linka nie podalem IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.08.02, 21:05
      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=45&w=2825862&a=2825862
      • Gość: prok. Re: p.s. sorry z tego wszystkiego linka nie podal IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.08.02, 21:26
        dzieki :o)
        • dj Re: p.s. sorry z tego wszystkiego linka nie podal 29.08.02, 21:28
          Gość portalu: prok. napisał(a):

          > dzieki :o)

          Poleciało na oślą ławkę.
          • Gość: mario2 Re: p.s. sorry z tego wszystkiego linka nie podal IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.08.02, 21:30
            powinno dalej, ale niech tam :o)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka