Dodaj do ulubionych

dlaczego tu sie zbywa pytania zamiast na nie

28.04.06, 03:58
odpowiadac
ma moim forum wystepuje ewidentna malfunkcja, zdaje sie ze lokalni eksperci od
jezyka polskiego mowia na to "bug" - na ostatniej stronie poginely watki;
jakis "ekspert" usilowal zbyc ten problem wciskajac archiwizacje (na ktora o
wiele za wczesnie, zwlaszcza ze forum nie ma az takiej ilosci wpisow)
o tu cala dyskusja

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=40959600&v=2&s=0

moze naprawicie ten blad tak zeby wszystkie watki bylo widac na forum a nie
tylko w wyszukiwarce
Obserwuj wątek
    • antyma Re: dlaczego tu sie zbywa pytania zamiast na nie 28.04.06, 08:05
      Reszty nie trzeba ???? Dziwne !
    • zbuntowany8aniol Zetka,przecie wiesz jak tu wszystko dziala. 28.04.06, 09:28
      To forum mialo sluzyc pomoca,a nie kpina,jak tu maja ostatnio miejsce,a widzisz
      co sie dzieje,sa osoby,ktorym normalnie odpowiadaja,a sa takie,ktorych
      zbywaja.Nie zmienisz wszystkich,ja juz nawet tu nie probuje,bo to za silny
      przeciwnik,wiec szkoda czasu.Oczywiscie sa osoby kompetentne,ktore rzeczowo
      odpowiedza,a sa i takie co blaznuja podjudzajac jatki czego dobrym przykladem
      jest chocby jeden watek,ktory nadal tutaj istnieje pomimo,ze mnie w nim
      obrazono,pomimo,ze byl zglaszany do usniecia.Albo ten gdzie Ciebie tez
      zaczepiano.Takich watkow jest mase i chyba wezme sobie coponiektore i do
      wizytowki wstawie,rzeby i inni wiedzieli jak tu jest...ladna wizytowke
      administracja se wystawia,ale wciaz maja szanse,tylko najwidoczniej takie
      postepowanie jest lepsze niz obowiazujace zasady.Dziwic sie,ze ludzie nie
      stosuja sie do netykiety,a jak maja sie stosowac skoro,wyzej postawieni sie nie
      stosuja...wymagaja od Nas kultury,a sami coponiektorzy jej nie maja,wiec jaki
      przyklad daja,to i My (mowie ogolnie) taki bierzemy.Wiec sie Zetko nie dziw,bo
      szkoda Twojego zdrowia,poprostu nie warto.
      • antyma Re: Zetka,przecie wiesz jak tu wszystko dziala. 28.04.06, 09:48
        Odpowiem poważnie (mimo żem trolica).
        Na tym forum jesteśmy tylko gośćmi. Strony są własnością gazety a nie
        użytkowników.Za nic tu nie płacisz, nic tu nie wynajmujesz więc nie masz prawa
        żądać, wymagać i tupać nogami.
        Proste sprawy sama sobie przemyśl lub zapytaj kogoś mądrzejszego a nie zakładaj
        wciąż nowe wątki z głupimi pytaniami.
        Nie podoba Ci się, że admini nie całują Cię po rekach to zmień portal i już.
        To było do z3 i do exmyszy jednocześnie.

        PS. Przy okazji.... głębokie ukłony i wyrazy zachwytu dla Jabbura. Masz Ty
        chłopie niesamowitą cierpliwość aby odpowiadać grzecznie tym wszystkim.. (nie
        wyrażę się). Mnie by już dawno nerwy nie wytrzymały.
        • zettrzy Re: Zetka,przecie wiesz jak tu wszystko dziala. 28.04.06, 16:44
          skoro wiesz ze jestes trollica to zamknij twarz i spadaj z forum

          my tutaj jestesmy zrodlem zarobku bo gdyby nie nasze fora zaden sponsor by nie
          placil za reklamy i ciekawe z czego portal by sie utrzymal; a ty co, jestes
          jakims nieudacznikiem ktory zawsze musi bronic nieudolnosci?
          tutaj dodam ze sie nie czepiasz np. takiego b.pascala, skoro juz mowimy o
          glupich postach, wiec musze przyjac ze jestes jednym z tych personalnie
          uprzedzonch paskudztw, typu la.parisienne, i strasznie cie boli ze pisza tutaj
          ludzie spoza twojego pegieeru... mowie "pegieeru" bo prezentujesz ten szczegolny
          sposob myslenia, okreslany jako "Europa Wschodnia"
          nerwy istotnie ci nie wytrzymuja, moze sie odlaczysz od sieci i zajmiesz czyms
          bardziej stosownym dla swojego poziomu, np. przymierzaniem moherowych nakryc glowy

          ps. ale twoje wtrety daja mi do myslenia - czyzby posty znikaly bo ktos nie moze
          wytrzymac ze takie politycznie niepoprawne forum swietnie sie rozwija
          • cuski Do administracji 29.04.06, 04:21
            Trollica jak ta lala - nawet sama sie przyznaje do tego,
            a ze strony administracji zadnych reakcji.

            Robcie tak dalej... za niedlugo stracicie wszystkich swoich sposorow,
            bo coraz wiecej for przechodzi w stan ukrycia, wlasnie za sprawa trolli,
            ktorym tak blogoslawicie.
    • jabbur Re: dlaczego tu sie zbywa pytania zamiast na nie 28.04.06, 12:50
      Zakładasz drugi wątek na ten sam temat. W środku nocy. Tamten wystarczy, serio :-)
      • zettrzy Re: dlaczego tu sie zbywa pytania zamiast na nie 28.04.06, 16:15
        to nie jest srodek nocy tylko pozny wieczor - dla tych ktorzy nie slyszeli o
        strefach czasowych
        w tamtym jakis "ekspert" usilowal splawic cala sprawe
        nie wystarczy dopoki nie naprawicie tego feleru - znowu dwa watki zginely
        dzisiaj z ostatniej strony
      • cuski Zalosne. 29.04.06, 04:23
        Z3, zaklada drugi watek, bo w dalszym ciagu nie dostala od was
        zadnej odpowiedzi, poza ta twoja jedna - wymijajaca.

        Zalosne.
        • zettrzy Re: Zalosne. 29.04.06, 04:53
          nie musze dostawac odpowiedzi, wystarczy ze naprawia display
          przeciez to tylko gui, kazdy byle hindoo po 6 tygodniach przyuczenia do zawodu
          daje sobie z tym rade a tu prosze szukamy przyczyn ideowych byle tylko nie
          rozwiazac problemu
          • homerowy_beret1 Zettrzy, daj sie namowic !! 29.04.06, 21:05
            • homerowy_beret1 Re: Zettrzy, daj sie namowic !! 29.04.06, 21:06
              wpisuje cie w szereg uzytkownikow mojego forum.
              Kliknij niechcacy, nie badz nieugieta ;)
              • cuski Do homerowego bereta 30.04.06, 03:18
                Najlepiej stworz se wiecej nickow, zeby tam byla wieksza frekwencja...
                achaaa... i nie zapomnij o twoim przywodcy duchowym, czyli Buddzie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka