zettrzy
28.04.06, 03:58
odpowiadac
ma moim forum wystepuje ewidentna malfunkcja, zdaje sie ze lokalni eksperci od
jezyka polskiego mowia na to "bug" - na ostatniej stronie poginely watki;
jakis "ekspert" usilowal zbyc ten problem wciskajac archiwizacje (na ktora o
wiele za wczesnie, zwlaszcza ze forum nie ma az takiej ilosci wpisow)
o tu cala dyskusja
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=40959600&v=2&s=0
moze naprawicie ten blad tak zeby wszystkie watki bylo widac na forum a nie
tylko w wyszukiwarce