zdziwiony1
22.02.03, 01:21
Grzecznie pytam gdzie jest watek, o "drugim komentarzu do artykulu". O ile
dobrze pamietam (poprawcie mnie jesli sie myle) watek ten nie lamal
regulaminu, ani netykiety. Zarowno temat watku, jak i zawarte w nim
informacje meroytoryczne byly interesujace dla wszystkich uzytnikow forum.
Czyzby wracaly czasy, gdzie cenzurowano to wszystko, co bylo z jakis
wyimaginowanych powodw niewygodne dla elity rzadzacej?