Dodaj do ulubionych

Szokujaca cenzura na forum o forum

22.02.03, 01:21
Grzecznie pytam gdzie jest watek, o "drugim komentarzu do artykulu". O ile
dobrze pamietam (poprawcie mnie jesli sie myle) watek ten nie lamal
regulaminu, ani netykiety. Zarowno temat watku, jak i zawarte w nim
informacje meroytoryczne byly interesujace dla wszystkich uzytnikow forum.

Czyzby wracaly czasy, gdzie cenzurowano to wszystko, co bylo z jakis
wyimaginowanych powodw niewygodne dla elity rzadzacej?

Obserwuj wątek
    • maas Re: Szokujaca cenzura na forum o forum 22.02.03, 01:29
      Jest tu, gdzie byl caly czas:
      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=299&w=4672917
      • sceptyk Nie ma letko 22.02.03, 02:14
        No prosze, prosze, panno Maas, taka pozna godzina, a Pani przy warsztacie. Hm,
        abysmy mogli spokojnie spac, ktos musi czuwac. To tak na ochotnika, czy z
        muusu? I to w sumie za niewielkie pieniadze. A tu kreca sie te grube, miliony
        im z kieszeni wypadaja... Dobrze, ze chociaz ma pani jakis maly pakiecik akcji.
        Choc ostatnio podobno spadly. Na posag bedzie jednak jak znalazl. Ale co tam
        pieniadze. Liczy sie w koncu charakter. No i uroda. Czyz nie?

        pozdrawiam
        sc-k

        PS. A taki jeden to tak sobie upodobal nicka sceptyk, ze nawet moje besztanie
        nie moze go zniechecic od uzywania tego sympatycznego pseudonimu. No, ale
        wystarczy o interesach. Pora jakby nie ta.
        • dj Re: Nie ma letko 22.02.03, 02:28
          sceptyk napisał:

          > No prosze, prosze, panno Maas, taka pozna godzina, a Pani przy warsztacie.
          > Hm, abysmy mogli spokojnie spac, ktos musi czuwac.

          Święte słowa :) Te które były mniej święte z cytatu wycięte :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka