Dodaj do ulubionych

Do ilu wątków

27.02.03, 14:07
dziennie można zakładać, żeby nie uznane to było za spam. Może szanowni
admini zechcą podać konkretną liczbę, bo przy zakładaniu każdego nowego mam
poważne obawy, czy nie zostanie on usunięty. Prosiłabym również o podanie
zakazanych tematów, bo mam podobne obawy do wyżej przedstawionych i w tym
względzie.
Obserwuj wątek
    • Gość: ainela Re: Do ilu wątków IP: *.acn.waw.pl 27.02.03, 14:10
      ja mysle ze mierzyc nalezy raczej czestotliwość ale moge sie mylic albowiem w
      malignie akurt przebywam
      • Gość: Niech Zarlaczowi odpowiedz... IP: *.gen.twtelecom.net 27.02.03, 14:13
        Strasznie kapusta pachnie. Ala wiec odpowiadam:
        1) ilosc dopuszczalnych watkow = ilosc watkow zalozonych
        przez Niecha minus jeden;
        2) dopuszczalna tematy - tematy nie podjete przez Niecha;
        3) niedopuszczalne tematy - tematy dotyczace Niecha (nie
        stosuje sie do skarg i donosow na Niecha).
        4) wszustkie wyjatki od powyzszych regul prosimy
        natychmiast zglaszac administracji.
        • zarlaczka Re: Zarlaczowi odpowiedz... 27.02.03, 14:18
          W takim razie mam jeszcze jedno pytanie. Czy za zadawanie się z Niechem grozi
          zabanowaniem? Jeżeli tak, to będę musiała psychicznie przygotować się na takowe
          (zabanowanie, a nie zaprzestanie kontaktów z Niechem) i znaleźć środki
          obejściowe.
      • zarlaczka Re: Do ilu wątków 27.02.03, 14:14
        Dzięki Ainela za podpowiedź.

        W związku ze słusznym postulatem Aineli muszę rozszerzyć pytanie o jeszcze
        jeden człon: do ilu wątków na godzinę można zakładać, żeby nie narazić się na
        zabanowanie?
        • Gość: Niech Re: Do ilu wątków IP: *.gen.twtelecom.net 27.02.03, 14:17
          Podalem ci prosty algorytm. W wiekoszci przypadkow
          odpowiedz brzmi: Niech minus jeden. No chyba ze chodzi o
          skargi i donosy na Niecha. Wtedy odpowiedz brzmi: duzo =
          kubek.
          • zarlaczka Re: Do ilu wątków 27.02.03, 14:22
            Gość portalu: Niech napisał(a):

            > Podalem ci prosty algorytm. W wiekoszci przypadkow
            > odpowiedz brzmi: Niech minus jeden. No chyba ze chodzi o
            > skargi i donosy na Niecha. Wtedy odpowiedz brzmi: duzo =
            > kubek.

            Najpierw napisałam post, a dopiero przeczytałam Twą wiele wyjaśniającą
            wypowiedź.
    • zarlaczka Re: Do ilu wątków 27.02.03, 15:07
      Dlaczego na grzecznie zadane pytanie nie otrzymałam odpowiedzi, a Miltonia,
      która założyła wątek później, takową dostała. To nie jest sprawiedliwe.
      • mikolaj7 Re: Do ilu wątków 27.02.03, 15:24
        moze dlatego, ze Twoje pytanie jest glupie..?
        • miltonia Re: Do ilu wątków 27.02.03, 15:30
          Nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi. I głupie komentarze.
          • Gość: seven Re: Do ilu wątków IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 27.02.03, 22:19
            miltonia napisała:

            > Nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi. I głupie komentarze.

            przepraszam, ze urazilem cie moja glupota
        • zarlaczka Re: Do ilu wątków 27.02.03, 15:33
          mikolaj7 napisał:

          > moze dlatego, ze Twoje pytanie jest glupie..?

          Nie każdy jest tak genialny jak Ty i zadaje tylko mądre pytania.
          • aniela_ Re: Do ilu wątków 27.02.03, 15:39
            mialam wlasnie zapytac adminow czy jest zycie pozagrobowe i czemu mam debet na
            koncie ale sie speszylam... ;)
            • zarlaczka Re: Do ilu wątków 27.02.03, 15:52
              I słusznie, bo jeżeli oni przez ponad półtorej godziny nie mogą znaleźć
              odpowiedzi na proste (czy według niektórych głupie) pytanie, to co by było przy
              Twoich. Strach myśleć.
          • Gość: seven Re: Do ilu wątków IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 27.02.03, 22:20
            zarlaczka napisała:

            > mikolaj7 napisał:
            >
            > > moze dlatego, ze Twoje pytanie jest glupie..?
            >
            > Nie każdy jest tak genialny jak Ty i zadaje tylko mądre pytania.

            przynajmniej nie jestem namolny
    • Gość: pollak Re: Do ilu wątków IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.02.03, 16:19
      zarlaczka napisała:

      > dziennie można zakładać, żeby nie uznane to było za spam. Może szanowni

      W granicach zdrowego rozsądku. Z drugiej strony wiem że niektórzy nie
      wiedzą co to znaczy. Złośliwe zakładanie np. kilkunastu wątków dziennie
      na jednym forum jest SPAMEM, a ktoś kto tak robi ma, brzydko mówiąc,
      pierdolca. Aby znaleźć normalne dyskusje, muszę przeszukiwać je pomiędzy
      farmazonami wygenerowanymi przez jakiegoś frustrata. Przyjdź wieczorem na
      Kraj, to zobaczysz co to znaczy. Na ogół jeden frustrat prowokuje innego
      debila z 'drugiej strony barykady'. Weź teraz pisz na forum używając
      modemu (jak ja).

      > admini zechcą podać konkretną liczbę, bo przy zakładaniu każdego nowego mam
      > poważne obawy, czy nie zostanie on usunięty. Prosiłabym również o podanie
      > zakazanych tematów, bo mam podobne obawy do wyżej przedstawionych i w tym
      > względzie.

      Nie można pisać prowokacyjnych tekstów o Żydach, ok? Nie i już.
      • Gość: aniela Re: Do ilu wątków IP: *.acn.waw.pl 27.02.03, 16:25
        chcesz moze przez to powiedziec ze jestes za odebraniem naturalnego i
        przyrodzonego kazdemu prawa do zakladania kilkunastu watkow na sekunde? i ze
        popierasz tlamszenie wolnego slowa i demokracji w ogole?
        • Gość: pollak Re: Do ilu wątków IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.02.03, 17:16
          Gość portalu: aniela napisał(a):

          > chcesz moze przez to powiedziec ze jestes za odebraniem naturalnego i
          > przyrodzonego kazdemu prawa do zakladania kilkunastu watkow na sekunde? i ze
          > popierasz tlamszenie wolnego slowa i demokracji w ogole?

          Co Ty bredzisz o demokracji i wolności słowa? Wyboraź sobie lokal, do
          którego wchodzi jakiś wariat krzyczący coś bez sensu. Po prostu wyrzucono
          by debila żeby nie odstraszał gości. Jak widzę niektórzy nie wiedzą co to
          zdrowy rozsądek tylko wygłaszają farmazony o demokracyji....
          • Gość: aniela Re: Do ilu wątków IP: *.acn.waw.pl 27.02.03, 19:36
            otoz gdybys sluchal uwazniej uslyszalbys ze tonem ironicznym mowie
            przedrzezniajac belkot o walce o wolnosc i wszechobecnych ubekach i
            enkawudzistach.
            • Gość: pollak Re: Do ilu wątków IP: *.jgora.dialog.net.pl 28.02.03, 07:12
              Gość portalu: aniela napisał(a):

              > otoz gdybys sluchal uwazniej uslyszalbys ze tonem ironicznym mowie
              > przedrzezniajac belkot o walce o wolnosc i wszechobecnych ubekach i
              > enkawudzistach.

              Heh, żeby chociaż jeden emotikon był... ;)
      • miltonia Re: Do ilu wątków 27.02.03, 16:29
        Gość portalu: pollak napisał(a):

        Przyjdź wieczorem na
        > Kraj, to zobaczysz co to znaczy. Na ogół jeden frustrat prowokuje innego
        > debila z 'drugiej strony barykady'. Weź teraz pisz na forum używając
        > modemu (jak ja).

        Też używam modemu i rozumiem Twój ból. A czy ci frustraci są zabanowani?

        > Nie można pisać prowokacyjnych tekstów o Żydach, ok? Nie i już.

        Zapewne nie są to teksty prowokacyjne, tylko obskuranckie i siejące nienawiść
        rasaową. Wiele z nich wędruje nawet nie wędruje na oślą, bo admini zabawiają
        się grą w kotka i myszkę.
        • Gość: pollak Re: Do ilu wątków IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.02.03, 17:26
          miltonia napisała:

          > Też używam modemu i rozumiem Twój ból. A czy ci frustraci są zabanowani?

          Nie. A być powinni. Po prostu powinno się usuwać ludzi złoślich.
          Zwłaszcza jak zwrócisz komuś uwagę to albo będziesz Żydem albo rydzykowym
          parchem.

          >
          > > Nie można pisać prowokacyjnych tekstów o Żydach, ok? Nie i już.
          >
          > Zapewne nie są to teksty prowokacyjne, tylko obskuranckie i siejące nienawiść
          > rasaową. Wiele z nich wędruje nawet nie wędruje na oślą, bo admini zabawiają
          > się grą w kotka i myszkę.

          A wiele z nich jest nawet całkiem ciekawych ;) ... poważnie :) W sumie to
          jeśli nie są wulgarne to nie mam nic przeciwko żadnym wątkom, nawet na
          bardzo kontrowersyjne tematy.
      • zarlaczka Re: Do ilu wątków 27.02.03, 16:36
        Drogi Pollaku!
        Moje pytanie było ironiczne, przynajmniej takie było jego założenie. Chodzi mi
        o to, że zabanowali naszego kolegę, tylko dlatego, że przez dwa dni pozwolił
        sobie, w ramach rewanżu za głupie wypowiedzi (straszenie i obrażanie) jednego z
        adminów, na założenie kilkudziesięciu wątków. Zapewniam Cię, że te wątki nie
        były bardziej głupsze od przynajmniej 50% zakładanych na Warszawie. Admini
        zamiast to olać, bez zastanowienia się, czy mają one sens czy nie, wyrzucali je
        na OŁ. A gdy kolega po raz drugi to zrobił zabanowali go, ośmieszając się
        jeszcze bardziej, bo on dalej spokojnie sobie pisze.
        Na Kraj jak kiedyś weszłam, to szybko z niego wyszłam. I właśnie o tym mówię.
        Tam admini spokojnie zostawiają wątki, które nie tylko są spamem, ale także
        bywają wulgarne, chamskie, a często obrażają uczucia innych. Widać adminom to
        nie przeszkadza.

        > Nie można pisać prowokacyjnych tekstów o Żydach, ok? Nie i już.

        Pamiętaj także, że nie można pytać się, gdzie w nocy jest świeże pieczywo.

        Pzdr Zarłaczka
        • Gość: pollak Re: Do ilu wątków IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.02.03, 17:35
          zarlaczka napisała:

          > Drogi Pollaku!
          > Moje pytanie było ironiczne, przynajmniej takie było jego założenie. Chodzi mi
          > o to, że zabanowali naszego kolegę, tylko dlatego, że przez dwa dni pozwolił
          > sobie, w ramach rewanżu za głupie wypowiedzi (straszenie i obrażanie) jednego z
          >
          > adminów, na założenie kilkudziesięciu wątków.

          Ok, chodzi o Niecha? :)


          Ogólnie chodzi mi o zdrowy rozsądek. Przecież licho weźmie człowieka
          jeśli codziennie ktoś zakłada idiotyczne wątki, sam je sobie podbija do
          góry i pisze w kółko o tym samym (o tonie wypowiedzi juz nie wspomnę).


          pzdr

          PS. Wolność dla Niecha!!! (jeśli to o niego chodzi) ;)
          • zarlaczka Re: Do ilu wątków 27.02.03, 17:42
            > Ogólnie chodzi mi o zdrowy rozsądek. Przecież licho weźmie człowieka
            > jeśli codziennie ktoś zakłada idiotyczne wątki, sam je sobie podbija do
            > góry i pisze w kółko o tym samym (o tonie wypowiedzi juz nie wspomnę).

            Zgadzam się w zupełności.

            >
            > PS. Wolność dla Niecha!!! (jeśli to o niego chodzi) ;)

            A i owszem o niego.

            Zabanować adminów, odbanować Niecha!!!!!!!!!!!!!!
    • sceptyk Re: Do ilu wątków 27.02.03, 22:48
      Chcialbym poprzec Pollaka. Nalezy kierowac sie zdrowym rozsadkiem. Nie wszystko
      w zyciu mozna przeliczyc na sztuki i procenty.
      • zarlaczka Re: Do ilu wątków 28.02.03, 00:50
        sceptyk napisał:

        > Chcialbym poprzec Pollaka. Nalezy kierowac sie zdrowym rozsadkiem.

        Tylko żeby jeszcze admini się takowym chcieli kierować.

        Nie wszystko
        >
        > w zyciu mozna przeliczyc na sztuki i procenty.

        Pewnie, że nie. Nawet nie śmiałabym tak sądzić, ale wątki i posty to nie
        wszystko.
      • Gość: pollak Re: Do ilu wątków IP: *.jgora.dialog.net.pl 28.02.03, 07:14
        sceptyk napisał:

        > Chcialbym poprzec Pollaka. [....]

        Dziękuję Sceptyku za poparcie :)
        • zarlaczka Re: Do ilu wątków 28.02.03, 09:30
          Gość portalu: pollak napisał(a):

          > sceptyk napisał:
          >
          > > Chcialbym poprzec Pollaka. [....]
          >
          > Dziękuję Sceptyku za poparcie :)

          A ja dziękuję obu Panom za "zrozumienie".
        • sceptyk W jednosci sila, bracie Pollaku /nt 28.02.03, 11:02
          • kicior99 to łączę się (n/txt) 28.02.03, 17:27

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka