16.10.08, 10:56
Niestety mamy problemy techniczne. Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu
forum. Pracujemy nad tym.
Obserwuj wątek
    • brezly Re: Awaria 16.10.08, 11:02
      Nad dalszymi utrudnieniami pracujecie? :-9
      • dziadek_54 Re: Awaria 16.10.08, 11:08
        Też tak zrozumiałem , ale juz nawet gadać mi się nie chce.
    • jan.kran Re: Awaria 16.10.08, 11:38
      ................
    • jan.kran Re: Awaria 16.10.08, 11:38
      ooooooo !
    • jan.kran Re: Awaria 16.10.08, 11:45
      Po wysłaniu kilku postów w przestrzeń kosmiczną wolałam sprawdzić...

      Brez , masz dla mnie precelka , najlepiej z walerianą bo mie zaraz szlag trafi.
      Jak ja lubię takie teksty:

      Wprawdzie nic nie umiemy i wszystko psujemy ale się staramy spieprzyc mniej.
      Naprawdę wzruszyła mnie troska sysadminostwa o nas , prostych użytkownikOw.
      Kafka przy sysadminach GW to mały pryszcz.

      Jan K.
      < nie mylić z Józefem K :PPPPPPPPPPPPPPP >
      • brezly Re: Awaria 16.10.08, 12:35
        Masz precelka z waleriana.

        Ale wiesz, mi przyszlo do glowy ze to oni nas moga widziec jak Cookie Monstera:-)
        www.youtube.com/watch?v=148Rm-KcP2k&feature=related
        Wiesz, ty sie znasz na komputerach a oni chca ciasteczko:-)
    • matylda1001 Re: Awaria 16.10.08, 13:26
      Nie mogę wysłać posta
      ----------------------------------------------------------
      Nie cierpię wegetarian bo zżerają pokarm mojemu pokarmowi!
    • matylda1001 Re: Awaria 16.10.08, 13:27
      Dlaczego tu sie udało?
      ----------------------------------------------------------
      Nie cierpię wegetarian bo zżerają pokarm mojemu pokarmowi!
      • fettinia Re: Awaria 16.10.08, 13:40
        trafilas na dobry moment-ja tez probuje i nic..
    • skiela1 Statystyki 16.10.08, 13:50

      na forach prywatnych tez przy okazji naprawcie.
      Nie dzialaja juz......bedzie miesiac niedlugo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka