mali.sa 16.10.08, 10:56 Niestety mamy problemy techniczne. Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu forum. Pracujemy nad tym. Link Zgłoś Obserwuj wątek
dziadek_54 Re: Awaria 16.10.08, 11:08 Też tak zrozumiałem , ale juz nawet gadać mi się nie chce. Link Zgłoś
jan.kran Re: Awaria 16.10.08, 11:45 Po wysłaniu kilku postów w przestrzeń kosmiczną wolałam sprawdzić... Brez , masz dla mnie precelka , najlepiej z walerianą bo mie zaraz szlag trafi. Jak ja lubię takie teksty: Wprawdzie nic nie umiemy i wszystko psujemy ale się staramy spieprzyc mniej. Naprawdę wzruszyła mnie troska sysadminostwa o nas , prostych użytkownikOw. Kafka przy sysadminach GW to mały pryszcz. Jan K. < nie mylić z Józefem K :PPPPPPPPPPPPPPP > Link Zgłoś
brezly Re: Awaria 16.10.08, 12:35 Masz precelka z waleriana. Ale wiesz, mi przyszlo do glowy ze to oni nas moga widziec jak Cookie Monstera:-) www.youtube.com/watch?v=148Rm-KcP2k&feature=related Wiesz, ty sie znasz na komputerach a oni chca ciasteczko:-) Link Zgłoś
matylda1001 Re: Awaria 16.10.08, 13:26 Nie mogę wysłać posta ---------------------------------------------------------- Nie cierpię wegetarian bo zżerają pokarm mojemu pokarmowi! Link Zgłoś
matylda1001 Re: Awaria 16.10.08, 13:27 Dlaczego tu sie udało? ---------------------------------------------------------- Nie cierpię wegetarian bo zżerają pokarm mojemu pokarmowi! Link Zgłoś
skiela1 Statystyki 16.10.08, 13:50 na forach prywatnych tez przy okazji naprawcie. Nie dzialaja juz......bedzie miesiac niedlugo. Link Zgłoś