Dodaj do ulubionych

To jest wątek,

20.06.05, 10:54
w którym będę rozmawiać tylko z Marią. Uprasza się nie wtrancać.
Obserwuj wątek
    • bogulo Re: To jest wątek, 20.06.05, 10:56
      ja sie nie wtracam, tylko nie wiem czy wolno sobie popatrzec jak rozmawiacie
      • quarantina Re: To jest wątek, 20.06.05, 10:57
        Bogusiu, dla Ciebie założę osobny wątek, chcesz?
        • bogulo Re: To jest wątek, 20.06.05, 10:59
          1. nie wiem czy moge tu odpowiedziec
          2. nie wiem czy moge to przeczytac
          albo w odwrotnej kolejnosci
          • quarantina Re: To jest wątek, 20.06.05, 11:03
            Bogusiu, ty się dowiedz, czy cokolwiek jeszcze możesz.
            • bogulo Re: To jest wątek, 20.06.05, 11:06
              to tak poza watkiem ci moge napisac, ze cos jeszcze moge, choc duzo to tego nie
              ma big_grin
              • quarantina wątek zagarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 11:09
                Pisz Bogusiu. Lubię science-fiction.
                • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 11:10
                  pragne jedynie tak formalnie zaznaczyc, ze to bedzie 100% fikcji i 0% nauki
                  • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 11:11
                    Będą też ilustracje?
                    • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 11:14
                      zacytuje za "para ment pictures":
                      "masz"
                      • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 11:17
                        Co ja mam mieć Bogusiu?
                        • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 11:23
                          no bylo tam tak mniej wiecej:
                          "
                          -ty a momenty byly?
                          -masz
                          "
                          to mi sie jakos tak skojarzylo no
                          • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 11:24
                            Tam było: maaaszsz.
                            • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 11:40
                              ano maaasz racje, bylo maaasz
                              za bledy przepraszam i oglaszam, ze podjalem mocne postanowienie poprawy,
                              ktorego i tak nie wprowadze w zycie
                              • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 11:44
                                Czy teoretyczne postanowienie poprawy, to mniej więcej to samo co fizyka
                                teoretyczna? Tylko bardziej?
                                • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 12:02
                                  ja widze ze jeszcze troche a rozwiazemy (ale sie podpinam pod cudzy sukces!)
                                  teorie kosmicznej struny
                                  • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 12:07
                                    Boguś, póki co, drży Ci struna głosowa, kiedy mówisz o postanowieniu poprawy.
                                    • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 12:13
                                      widze, ze kultura osobista nie pozwolila Ci napisac "gul ci cholero chodzi", za
                                      co skladam podziekowania i doceniam zaprawde takt i dobre wychowanie
                                      • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 12:20
                                        Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o moim uroku osobistym.
                                        • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 12:50
                                          mea culpa, mea maxima culpa
                                          widzisz to ta skleroza, wiedzialem ze cos mam jeszcze napisac, ale ...
                                          zapomnialem. w celu naprawy mojego niewybaczalnego bledu, NIE BEDE wiazal sobie
                                          traby na supelek tylko napisze:
                                          I TWOJ UROK OSOBISTY oczywiscie
                                          • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:00
                                            Bogusiu, czy to aby są Twoje piersi, w które co chwilę bijesz?
                                            • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:10
                                              nie, to sa piersi kolezanki z biurka obok i ja ich nie bije, tylko oblapiam
                                              ale jutro przyniose na 2-gie sniadanie piersi kurczaka i bede je zagryzal
                                              • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:18
                                                Nie wiem, doprawdy, komu bardziej współczuć, koleżance czy kurczakowi.
                                                • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:22
                                                  no to ja powiem prawde - kolezance, bo ja niemilosiernie szpetny jestem i lapy
                                                  mam zawsze tluste, to za te plamy na bluzce ja chlopak zbije i jeszcze ta
                                                  trauma za moja gebe tak blisko niej, a kurczak i tak byl juz zabity
                                                  • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:25
                                                    Czymże zatem ją ubezwłasnowolniłeś, Bogusiu. Czy to przez przypadek, przy
                                                    okazji trzęsienia ziemi?
                                                  • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:33
                                                    obiecalem, ze wstawie za jej podwyzka big_grin
                                                  • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:38
                                                    A co obiecałeś kurczakowi?
                                                  • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:40
                                                    relaks w tropikach big_grin
                                                  • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:44
                                                    I dał się zarżnąć na śmierć?
                                                  • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:46
                                                    nieee, zbajerowalem go ze to tylko takie dla picu, a siekierka zeby
                                                    realitycznie bylo, chcialem jeszcze zeby mi odpowiedzial dlaczego ta kura
                                                    przeszla na druga strone ulicy, ale lajza powiedzial, ze to powie jak z
                                                    tropikow wroci sad
                                                  • quarantina Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 13:51
                                                    Dobra, nie będę bardziej wydranżać tego tematu. Zapytam tylko, czy koleżanka
                                                    wie, że wstawiłeś się za podwyżką opłat. I to już na prawdę nie ma znaczenia
                                                    jakich.
                                                  • bogulo Re: wątek przygarnięty przez Bogusia, 20.06.05, 14:01
                                                    nie nie wie, bo jak sie wstawialem za rzeczona podwyzka, to szukala razem z
                                                    kurczakiem szkla kontaktowego

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka