sequndant Re: Mumia 25.06.08, 12:39 Jak mało życiowa,to przynajmniej jest gwarancja,że nie ucieknie Odpowiedz Link
europa.1 Re: Mumia 25.06.08, 13:03 Ale i radości z nią mało. To może lepiej zamienić na żywszy model? Odpowiedz Link
europa.1 Re: Mumia 25.06.08, 15:07 Jak już potrząsać, to urną z głosami, można sobie pomanipulować wynikiem Odpowiedz Link
konto_online Re: Mumia 25.06.08, 18:43 sequndant napisał: > to żona faraona ;D to błędne mniemania najnowsze badania amerykańskich naukowców wskazują, że jest to zniekształcona forma od maMUNIA Odpowiedz Link
europa.1 Re: Mumia 25.06.08, 19:05 Mamuśka w bandażach? Pewnie poci się bidulka, ciepły klimat w Egipcie)) Odpowiedz Link
wadera3 Re: Faraon 07.08.08, 10:46 szanujmy.wspomnienia napisała: > To mąż Piramidy. Chyba Piramidon... Odpowiedz Link
szanujmy.wspomnienia To jej syn, córka Piramidionna. 07.08.08, 12:58 wadera3 napisała: > szanujmy.wspomnienia napisała: > > > To mąż Piramidy. > > > Chyba Piramidon... zapomniałam się przywitać witam > > > Odpowiedz Link
literka102 Re: Mumia 08.08.08, 00:03 sequndant napisał: > to żona faraona ;D To facet bardzo szczęśliwy musi być(z naciskiem na "musi") Odpowiedz Link