25.06.08, 12:04
to żona faraona ;D
Obserwuj wątek
    • europa.1 Re: Mumia 25.06.08, 12:17
      taka mało życiowa wersjabig_grin
      • sequndant Re: Mumia 25.06.08, 12:39
        Jak mało życiowa,to przynajmniej jest gwarancja,że nie ucieknie smile
        • europa.1 Re: Mumia 25.06.08, 13:03
          Ale i radości z nią mało. To może lepiej zamienić na żywszy model?big_grin
          • sequndant Re: Mumia 25.06.08, 14:54
            Na urnę z prochami.....można ją potrząsać smile))
            • europa.1 Re: Mumia 25.06.08, 15:07
              Jak już potrząsać, to urną z głosami, można sobie pomanipulować wynikiemsmile
    • konto_online Re: Mumia 25.06.08, 18:43
      sequndant napisał:

      > to żona faraona ;D
      to błędne mniemania
      najnowsze badania amerykańskich naukowców wskazują, że jest to
      zniekształcona forma od maMUNIA
      • europa.1 Re: Mumia 25.06.08, 19:05
        Mamuśka w bandażach? Pewnie poci się bidulka, ciepły klimat w Egipciesmile))
    • szanujmy.wspomnienia Faraon 06.08.08, 16:35
      To mąż Piramidy.
      • wadera3 Re: Faraon 07.08.08, 10:46
        szanujmy.wspomnienia napisała:

        > To mąż Piramidy.


        Chyba Piramidon...
        • szanujmy.wspomnienia To jej syn, córka Piramidionna. 07.08.08, 12:58
          wadera3 napisała:

          > szanujmy.wspomnienia napisała:
          >
          > > To mąż Piramidy.
          >
          >
          > Chyba Piramidon...

          zapomniałam się przywitać
          witamsmile
          >
          >
          >
          • wadera3 Re: To jej syn, córka Piramidionna. 07.08.08, 18:15
            witajsmile
            • szanujmy.wspomnienia witaj 07.08.08, 20:02
              smile
          • europa.1 Re: To jej syn, córka Piramidionna. 07.08.08, 20:00
            Cześćsmile
            • szanujmy.wspomnienia no to cześć 07.08.08, 20:03
              smile
    • literka102 Re: Mumia 08.08.08, 00:03
      sequndant napisał:

      > to żona faraona ;D

      To facet bardzo szczęśliwy musi być(z naciskiem na "musi")

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka