lubiemajonez 13.12.09, 20:15 Witam! Piszę z pewny zapytaniem, czy jest może ktoś kto gra w tą grę i jest aktywny w multi? Z chęcią poszukałbym kogoś do stworzenia polskiego klanu. Moje id to rozwalator3000 jakby co Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sora_no_iro Re: Resistance 2 13.12.09, 22:53 Posiadam, z online to różnie bo rządzi K2 i U2, nie mam też specjalnych osiągnięć. Ale na zapa odpalam, klan to tylko 4fun, nie znoszę obowiązkowej obecności 6h dziennie Zresztą klan rankingowy po tak długim czasie od startu gry jest bez sensu. Jakby coś wyszło chętnie zagram, tym bardziej że od K2 planuje dłuższą przerwę Odpowiedz Link Zgłoś
lubiemajonez Re: Resistance 2 15.12.09, 16:06 Jasne że klan 4fun, też czasami zdarza mi się przez tydzień nawet nie sięgnąć po grę ale i tak na DM niżej niż 3 miejsce raczej nie spadam . Pomyślałem że fajnie by było taki polygamiowy klan stworzyć. Oczywiście jak jakaś większa ilość osób będzie chciała bo jak będą to dwie osoby to bez sensu Odpowiedz Link Zgłoś