Dodaj do ulubionych

Resistance 2

13.12.09, 20:15
Witam! Piszę z pewny zapytaniem, czy jest może ktoś kto gra w tą grę i jest
aktywny w multi? Z chęcią poszukałbym kogoś do stworzenia polskiego klanu.
Moje id to rozwalator3000 jakby co smile
Obserwuj wątek
    • sora_no_iro Re: Resistance 2 13.12.09, 22:53
      Posiadam, z online to różnie bo rządzi K2 i U2, nie mam też specjalnych
      osiągnięć. Ale na zapa odpalam, klan to tylko 4fun, nie znoszę obowiązkowej
      obecności 6h dziennietongue_out Zresztą klan rankingowy po tak długim czasie od startu
      gry jest bez sensu. Jakby coś wyszło chętnie zagram, tym bardziej że od K2
      planuje dłuższą przerwę big_grin
      • lubiemajonez Re: Resistance 2 15.12.09, 16:06
        Jasne że klan 4fun, też czasami zdarza mi się przez tydzień nawet nie sięgnąć
        po grę ale i tak na DM niżej niż 3 miejsce raczej nie spadam big_grin. Pomyślałem że
        fajnie by było taki polygamiowy klan stworzyć. Oczywiście jak jakaś większa
        ilość osób będzie chciała bo jak będą to dwie osoby to bez sensu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka