rebrek 30.01.10, 16:56 Słyszałem, że w tej grze istnieje tryb kooperacji w którym gracze mogą razem przechodzić kampanie. Czy ktoś z was orientuje się na ile osób jest stworzona ta kooperacja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj