tetraaa 14.02.10, 08:04 walentynkowe jajka juz sa na poczatku nie bylo limitu i mialam 3 a na innym koncie 4 a potem poznikaly ;/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
djhubertus96 Re: walentynkowe 14.02.10, 08:20 e to marne szanse mam.. ponad 770 osób.. ;/ a jaki mają podpis?? Odpowiedz Link Zgłoś
djhubertus96 Re: walentynkowe 14.02.10, 08:26 This egg looks delicate and sweet. taki?? Odpowiedz Link Zgłoś
rennya Re: walentynkowe 14.02.10, 08:28 już??? nie ma?? może jakiś chwilowy zastój i jeszcze będą... Odpowiedz Link Zgłoś
tetraaa Re: na moich kontach ożna się żądzić:D 14.02.10, 09:03 to ten opis. Jak ja lapalam bylo 1700 ludzi moge polapac ale nie mam hasla Odpowiedz Link Zgłoś
djhubertus96 Re: na moich kontach ożna się żądzić:D 14.02.10, 09:11 tetraaa a mi połapiesz??? ja mogę wysłać hasło Odpowiedz Link Zgłoś
aganoreg Re: na moich kontach ożna się żądzić:D 14.02.10, 19:03 Skorzystalam z olo, moze komus sie przyda Odpowiedz Link Zgłoś
ania.drzyzga aganoreg 14.02.10, 20:36 na larwce też mozesz poszaleć mi osobiście jakimś cudem udało się złapać dwa na ktośka,teraz dragon wcale mi się nie otwiera Odpowiedz Link Zgłoś
djhubertus96 Re: walentynkowe 14.02.10, 09:08 ja sobie odpuszczam... tylko raz mi jedno jajo przemknęło... ale może Aga sie nade mną zlituje i spróbuje mi połapać Odpowiedz Link Zgłoś
lenkaaa Re: walentynkowe 14.02.10, 09:46 gupi ten Dragon jest ! coraz bardziej sie do niego zniechecac... mnie na glownej zadnych jaj nie pokazuje, to jak mam kurna lapac, jaja sobie robia z nas i tyle ! Odpowiedz Link Zgłoś
vifxen Re: walentynkowe 14.02.10, 09:50 Żadnych teraz, może o pełnej coś będzie... Odpowiedz Link Zgłoś
tetraaa Re: walentynkowe 14.02.10, 10:14 rano byly puszczane po 3 co 5 minut i duzo co 15 min Odpowiedz Link Zgłoś
vifxen Re: walentynkowe 14.02.10, 10:31 widziałam trochę o 10, ale ja i moje Arcyłącze nie mamy najmniejszych szans trudno, może później będzie łatwiej. Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia na razie mission impossible... 14.02.10, 10:06 Mam nadzieję, ze tak jak w święta - potem będzie łatwiej złapać. Bo póki co - jest to na moim domowym kompie niemożliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
senseeko Re: walentynkowe 14.02.10, 10:54 Ja jeszcze nie widziałam. Zresztą DC tak mi dziś od rana laguje, że nie widzę wielkich szans na samodzielne złapanie Próbuję od samego rana i nic. Amerykance nie śpią dziś czy co? Nawet koło 7 było z 800 osob Jesli ktoś już sobie połapie i bedzie chciał łapać z mojego, to proszę bardzo. Dziwadła też się kłaniają. Odpowiedz Link Zgłoś
aganoreg Re: walentynkowe 14.02.10, 11:06 Wkurzajace jest, bo przy tylu ludziach odswiezajacych strone jak szalency strasznie sie zawiesza. Na razie dwa sukcesy. Zobaczymy, jak sie uda dalej Odpowiedz Link Zgłoś
vixiak Re: walentynkowe 14.02.10, 11:09 A mnie dzisiaj nie ma przez większość dnia ;< Dlatego mam ogromną prośbę, jeżeli już ktoś sobie złapie, to może się pobawić u mnie na obu kontach. Aga ma hasło. Odpowiedz Link Zgłoś
aganoreg Re: walentynkowe 14.02.10, 12:07 Zlapie jeszcze jedno i ide na dziwadla, ok? Odpowiedz Link Zgłoś
mammaewuni Re: walentynkowe 14.02.10, 11:08 Ciężko jest-DC strasznie muli. Udało mi sie póki co zdobyć jedno o 10. Odpowiedz Link Zgłoś
vixiak Re: walentynkowe 14.02.10, 11:27 Ja w ogóle tych jajek nie widzę, tak szybko je zagarniają. Chyba, że o 11 ich nie wypuścili. Odpowiedz Link Zgłoś
edycja_kopiuj_wklej Re: nie widziałam nawet 14.02.10, 12:51 Sa tylko jakies 3 minuty po pelnej godzinie. myslalam, ze lepiej mi bedzie szlo, ale zaledwie jedno mam -- Odpowiedz Link Zgłoś
rennya teraz widziałam 14.02.10, 13:12 o 12:55 mignęły mi a o 13:00 próbowałam złapać, pojawiały się do 13:30 skutek - żaden Odpowiedz Link Zgłoś
vixiak Re: walentynkowe 14.02.10, 13:49 Ja mam 2 MB i ogólnie przy łapaniu nie jest jakoś strasznie, tylko, że w ogóle tych głupich jaj nie widzę >.< Odpowiedz Link Zgłoś
golab444 Re: walentynkowe 14.02.10, 13:59 ja mam już wszystkie konta zapchane walentynkowymi :p jak by ktoś chciał to moge połapać Odpowiedz Link Zgłoś
vixiak Re: walentynkowe 14.02.10, 14:10 Mi połap! Bo zaraz wychodzę i będę dopiero wieczorem... ^^ Odwdzięczę się wampirem za kilka dni. Wyślę hasło na PW. Dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
aganoreg Re: walentynkowe 14.02.10, 15:36 Senseeko, masz po dwa u siebie i na Dziwadlach. W razie potrzeby, mam zapas nalapany, wiec dla paru osob wystarczy. ale nie chce wam psuc zabawy, wiec nie bede wchodzic na konta innych. Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: walentynkowe 14.02.10, 15:49 Ja jeszcze postaram się sama złapać, ale jeśli się nie uda, będę chodzić po prośbie Odpowiedz Link Zgłoś
mariolka55 Re: walentynkowe 14.02.10, 19:08 ale nie chc > e > wam psuc zabawy, wiec nie bede wchodzic na konta innych. u mnie możesz wchodzić moja zabawa przerodziła się w lekkie załamanie Odpowiedz Link Zgłoś
senseeko A jak z płcią? 14.02.10, 19:07 Próbował już ktoś grypić? A zeszłoroczne? Odpowiedz Link Zgłoś
aganoreg Re: A jak z płcią? 14.02.10, 19:16 Zeszloroczne to dziewczynki. Tegoroczne nie wiadomo (moga byc chlopcy dla rownowagi). Edycja probowala grypic i sie nie da. Odpowiedz Link Zgłoś
senseeko Re: A jak z płcią? 14.02.10, 20:30 aganoreg napisała: > Zeszloroczne to dziewczynki. Tegoroczne nie wiadomo (moga byc chlopcy dla > rownowagi). Edycja probowala grypic i sie nie da. To opłaca się jednego zamrozić w tej sytuacji Odpowiedz Link Zgłoś
golab444 Re: A jak z płcią? 15.02.10, 08:31 jak coś to ja Ci złapałam walentynkowe ;p Odpowiedz Link Zgłoś
aganoreg Re: A jak z płcią? 15.02.10, 00:05 Pierwszy TJowy szczeniak jest chlopakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
mammaewuni juuupi :) 14.02.10, 23:11 Ale miałam farta. Polując na zapasowym na nowe walentynkowe jajka, jakimś cudem złapałam zeszłoroczne Aga, przeniesiesz mi na główne?? Ślicznie proszę (hasło takie same jak do promyczka) Odpowiedz Link Zgłoś
aganoreg Re: juuupi :) 14.02.10, 23:21 Jasne, ale jutro. Dzisiaj mogloby sie zgubic. Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr dziekuje bardzo!!!! 15.02.10, 08:35 Dziekuję bardzo za dwa walentynkowce! Odpowiedz Link Zgłoś
senseeko No i znowu tylko trzy... 15.02.10, 11:14 W USA jeszcze noc, ale walentynkowce znikły niczym Kopciuszek. Za to znow pojawiły się te "trzy brzydkie siostry". Czy to już do kolejnego wysypu nówek tak będzie, że tylko te fenotypy będą pod jaskinią? Odpowiedz Link Zgłoś
aganoreg Re: No i znowu tylko trzy... 15.02.10, 11:17 Nic nie mow... Wszyscy sie wkurzaja, ale musi sie liczba wyrownac. Odpowiedz Link Zgłoś
senseeko Re: No i znowu tylko trzy... 15.02.10, 19:54 aganoreg napisała: > Nic nie mow... Wszyscy sie wkurzaja, ale musi sie liczba wyrownac. Jaka liczba? Czemu musi się wyrównać? Odpowiedz Link Zgłoś
aganoreg Re: No i znowu tylko trzy... 15.02.10, 20:03 Common eggs musza byc w tej samej ilosci, tak je system widzi i generuje. I np. rozowych bylo 50 tys, wiec system generowal nowe jajka,zeby wyrownac do tamtych. Dlatego ludzie lapia zwyklaki i ich nie mnoza, wtedy wiecej rzadkich sie pokazuje. Ale juz sa normalne jajka pod jaskinia. Odpowiedz Link Zgłoś
vixiak Re: walentynkowe 15.02.10, 18:56 Już jest normalnie ^^ Dwa razy uciekł mi serowy, dwa razy dino, dwa razy papierowy i raz elektryczny z trio. Efekt: nie złapałam nic. ;< Odpowiedz Link Zgłoś