Dodaj do ulubionych

walentynkowe

14.02.10, 08:04
walentynkowe jajka juz sa smile
https://dragcave.net/image/R5oH.gif https://dragcave.net/image/8JUY.gif
na poczatku nie bylo limitu i mialam 3 a na innym koncie 4 a potem poznikaly ;/
Obserwuj wątek
    • djhubertus96 Re: walentynkowe 14.02.10, 08:10
      a gdzie łapiesz??
      • tetraaa Re: walentynkowe 14.02.10, 08:13
        na głównej ;]
        • djhubertus96 Re: walentynkowe 14.02.10, 08:20
          e to marne szanse mam.. tongue_out ponad 770 osób.. ;/ a jaki mają podpis??
        • djhubertus96 Re: walentynkowe 14.02.10, 08:26
          This egg looks delicate and sweet.
          taki??
    • rennya Re: walentynkowe 14.02.10, 08:28
      już??? nie ma??
      może jakiś chwilowy zastój i jeszcze będą...
      • ania.drzyzga na moich kontach ożna się żądzić:D 14.02.10, 09:00
        i łapaćbig_grin
        • tetraaa Re: na moich kontach ożna się żądzić:D 14.02.10, 09:03
          to ten opis. Jak ja lapalam bylo 1700 ludzi
          moge polapac ale nie mam hasla smile
          • ania.drzyzga udało mi isę jedno złapać:D 14.02.10, 09:04
            dragcave.net/view/RH8t
          • djhubertus96 Re: na moich kontach ożna się żądzić:D 14.02.10, 09:11
            tetraaa a mi połapiesz??? ja mogę wysłać hasło big_grin
        • aganoreg Re: na moich kontach ożna się żądzić:D 14.02.10, 19:03
          Skorzystalam z olo, moze komus sie przyda wink
          • ania.drzyzga aganoreg 14.02.10, 20:36
            na larwce też mozesz poszalećbig_grin mi osobiście jakimś cudem udało się
            złapać dwa na ktośka,teraz dragon wcale mi się nie otwiera
      • djhubertus96 Re: walentynkowe 14.02.10, 09:08
        ja sobie odpuszczam... tylko raz mi jedno jajo przemknęło... ale może Aga sie
        nade mną zlituje i spróbuje mi połapać smile
        • lenkaaa Re: walentynkowe 14.02.10, 09:46
          gupi ten Dragon jest ! coraz bardziej sie do niego zniechecac... mnie na glownej
          zadnych jaj nie pokazuje, to jak mam kurna lapac, jaja sobie robia z nas i tyle !
          • vifxen Re: walentynkowe 14.02.10, 09:50
            Żadnych teraz, może o pełnej coś będzie...
            • tetraaa Re: walentynkowe 14.02.10, 10:14
              rano byly puszczane po 3 co 5 minut i duzo co 15 min
              • vifxen Re: walentynkowe 14.02.10, 10:31
                widziałam trochę o 10, ale ja i moje Arcyłącze nie mamy
                najmniejszych szans big_grin trudno, może później będzie łatwiej.
    • mniemanologia na razie mission impossible... 14.02.10, 10:06
      Mam nadzieję, ze tak jak w święta - potem będzie łatwiej złapać. Bo
      póki co - jest to na moim domowym kompie niemożliwe.
    • senseeko Re: walentynkowe 14.02.10, 10:54
      Ja jeszcze nie widziałam. Zresztą DC tak mi dziś od rana laguje, że nie widzę
      wielkich szans na samodzielne złapanie sad
      Próbuję od samego rana i nic. Amerykance nie śpią dziś czy co? Nawet koło 7 było
      z 800 osob
      Jesli ktoś już sobie połapie i bedzie chciał łapać z mojego, to proszę bardzo.
      Dziwadła też się kłaniają.
      • aganoreg Re: walentynkowe 14.02.10, 11:06
        Wkurzajace jest, bo przy tylu ludziach odswiezajacych strone jak szalency
        strasznie sie zawiesza. Na razie dwa sukcesy. Zobaczymy, jak sie uda dalej smile
        • vixiak Re: walentynkowe 14.02.10, 11:09
          A mnie dzisiaj nie ma przez większość dnia ;<
          Dlatego mam ogromną prośbę, jeżeli już ktoś sobie złapie, to może się
          pobawić u mnie na obu kontach. Aga ma hasło. smile
      • aganoreg Re: walentynkowe 14.02.10, 12:07
        Zlapie jeszcze jedno i ide na dziwadla, ok?
    • mammaewuni Re: walentynkowe 14.02.10, 11:08
      Ciężko jest-DC strasznie muli. Udało mi sie póki co zdobyć jedno o
      10.
      • vixiak Re: walentynkowe 14.02.10, 11:27
        Ja w ogóle tych jajek nie widzę, tak szybko je zagarniają.
        Chyba, że o 11 ich nie wypuścili.
    • rennya nie widziałam nawet 14.02.10, 12:38
      szaleństwo jakieś...
      • edycja_kopiuj_wklej Re: nie widziałam nawet 14.02.10, 12:51
        Sa tylko jakies 3 minuty po pelnej godzinie. myslalam, ze lepiej mi bedzie szlo,
        ale zaledwie jedno mam
        --
        • rennya teraz widziałam 14.02.10, 13:12
          o 12:55 mignęły mi a o 13:00 próbowałam złapać, pojawiały się do 13:30
          skutek - żadensad
    • vixiak Re: walentynkowe 14.02.10, 13:49
      Ja mam 2 MB i ogólnie przy łapaniu nie jest jakoś strasznie, tylko, że
      w ogóle tych głupich jaj nie widzę >.<
      • golab444 Re: walentynkowe 14.02.10, 13:59
        ja mam już wszystkie konta zapchane walentynkowymi :p jak by ktoś chciał to moge
        połapać smile
        • vixiak Re: walentynkowe 14.02.10, 14:10
          Mi połap! Bo zaraz wychodzę i będę dopiero wieczorem... ^^
          Odwdzięczę się wampirem za kilka dni.
          Wyślę hasło na PW. Dzięki big_grin
          • golab444 Re: walentynkowe 14.02.10, 14:16
            ok smile
    • aganoreg Re: walentynkowe 14.02.10, 15:36
      Senseeko, masz po dwa u siebie i na Dziwadlach.

      W razie potrzeby, mam zapas nalapany, wiec dla paru osob wystarczy. ale nie chce
      wam psuc zabawy, wiec nie bede wchodzic na konta innych.
      • mniemanologia Re: walentynkowe 14.02.10, 15:49
        Ja jeszcze postaram się sama złapać, ale jeśli się nie uda, będę
        chodzić po prośbie smile
      • mariolka55 Re: walentynkowe 14.02.10, 19:08
        ale nie chc
        > e
        > wam psuc zabawy, wiec nie bede wchodzic na konta innych.


        u mnie możesz wchodzić
        moja zabawa przerodziła się w lekkie załamanie
    • senseeko A jak z płcią? 14.02.10, 19:07
      Próbował już ktoś grypić?
      A zeszłoroczne?
      • aganoreg Re: A jak z płcią? 14.02.10, 19:16
        Zeszloroczne to dziewczynki. Tegoroczne nie wiadomo (moga byc chlopcy dla
        rownowagi). Edycja probowala grypic i sie nie da.
        • senseeko Re: A jak z płcią? 14.02.10, 20:30
          aganoreg napisała:

          > Zeszloroczne to dziewczynki. Tegoroczne nie wiadomo (moga byc chlopcy dla
          > rownowagi). Edycja probowala grypic i sie nie da.

          To opłaca się jednego zamrozić w tej sytuacji
        • djhubertus96 Re: A jak z płcią? 14.02.10, 20:45
          Ja pragnę podziękować... big_grin kiss
          • vixiak dziękuję 14.02.10, 21:26
            A ja bardzo dziękuję Gołębiowi big_grin
          • golab444 Re: A jak z płcią? 15.02.10, 08:31
            jak coś to ja Ci złapałam walentynkowe ;p
      • aganoreg Re: A jak z płcią? 15.02.10, 00:05
        Pierwszy TJowy szczeniak jest chlopakiem.
    • mammaewuni juuupi :) 14.02.10, 23:11
      Ale miałam farta. Polując na zapasowym na nowe walentynkowe jajka,
      jakimś cudem złapałam zeszłoroczne big_grin
      http://dragcave.net/image/v3Fg.gif
      Aga, przeniesiesz mi na główne?? Ślicznie proszę tongue_out (hasło takie
      same jak do promyczka)
      • aganoreg Re: juuupi :) 14.02.10, 23:21
        Jasne, ale jutro. Dzisiaj mogloby sie zgubic.
        • mammaewuni Re: juuupi :) 15.02.10, 11:31
          Dzięki za przeniesienie kiss
    • loola_kr dziekuje bardzo!!!! 15.02.10, 08:35
      Dziekuję bardzo za dwa walentynkowce! big_grin
    • senseeko No i znowu tylko trzy... 15.02.10, 11:14
      W USA jeszcze noc, ale walentynkowce znikły niczym Kopciuszek. Za to znow pojawiły się te "trzy brzydkie siostry".
      Czy to już do kolejnego wysypu nówek tak będzie, że tylko te fenotypy będą pod jaskinią?
      • aganoreg Re: No i znowu tylko trzy... 15.02.10, 11:17
        Nic nie mow... Wszyscy sie wkurzaja, ale musi sie liczba wyrownac.
        • senseeko Re: No i znowu tylko trzy... 15.02.10, 19:54
          aganoreg napisała:

          > Nic nie mow... Wszyscy sie wkurzaja, ale musi sie liczba wyrownac.

          Jaka liczba? Czemu musi się wyrównać?
          • aganoreg Re: No i znowu tylko trzy... 15.02.10, 20:03
            Common eggs musza byc w tej samej ilosci, tak je system widzi i generuje. I np.
            rozowych bylo 50 tys, wiec system generowal nowe jajka,zeby wyrownac do tamtych.

            Dlatego ludzie lapia zwyklaki i ich nie mnoza, wtedy wiecej rzadkich sie pokazuje.

            Ale juz sa normalne jajka pod jaskinia.
    • vixiak Re: walentynkowe 15.02.10, 16:57
      Nie rozumiem o co chodzi z tą liczbą...
      • vixiak Re: walentynkowe 15.02.10, 18:56
        Już jest normalnie ^^
        Dwa razy uciekł mi serowy, dwa razy dino, dwa razy papierowy i raz
        elektryczny z trio. Efekt: nie złapałam nic. ;<

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka