Dodaj do ulubionych

Pech Małysza

22.01.07, 14:18
W przypadku Adama można już tylko mówić o pechu, stara się chłopak to widać i
w formie też jest ale zawsze do zwycięstwa coś mu zabraknie, a to wiatr a to
brak śniegu i nigdy nie może wygrać bo ma mniej szczęścia niż inni.
Szkoda mi go życzę wygranej w Oberstorfie !!!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka