snebu 03.03.07, 10:48 Prosiłbym o przesłanie mi na e-mail: kraj.8@neostrada plików control2.dat i control3.dat bo ma uszkodzone i nie mogę zainstalować gry. Z góry dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pusia_rudziak Re: control2.dat 05.03.07, 14:40 Wiesz, twoja prośba jest trochę...no wiesz...wygurowana. Ja też wiele razy prosiłam o coś. Nawet nie opisałes dokładnie swojego problemu. Nie wydaje Ci sie ze to trochę... nie tak? Odpowiedz Link Zgłoś
kasiorek3177 Re: control2.dat 05.03.07, 15:09 wysłałam... może dlatego, że mam dość dobry dzień... pusia_ rudziak lepsze to niż kolejna prośba o cracka........... Odpowiedz Link Zgłoś