Dodaj do ulubionych

control2.dat

03.03.07, 10:48
Prosiłbym o przesłanie mi na e-mail: kraj.8@neostrada plików control2.dat i control3.dat bo ma uszkodzone i nie mogę zainstalować gry. Z góry dzięki smile
Obserwuj wątek
    • pusia_rudziak Re: control2.dat 05.03.07, 14:40
      Wiesz, twoja prośba jest trochę...no wiesz...wygurowana. Ja też wiele razy
      prosiłam o coś. Nawet nie opisałes dokładnie swojego problemu. Nie wydaje Ci
      sie ze to trochę... nie tak?
    • kasiorek3177 Re: control2.dat 05.03.07, 15:09
      wysłałam... może dlatego, że mam dość dobry dzień... pusia_ rudziak lepsze to
      niż kolejna prośba o cracka...........
      • kasiorek3177 Re: control2.dat 05.03.07, 15:24
        brrr... cuś nie tak... uncertain email zły

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka