Dodaj do ulubionych

Ćwirowie zniknęli!!!!!

21.03.07, 13:31
Raczej nie grałam na Miłowie, Dziwnowie i Weronie. Tworzyłam własne miasta i
prawie cały czas nowe rodzinki. Nagle wchodzę pograć do Miłowa do Ćwirów, a
tam... jest włączony tryb kupowania, a tryb życia jest "zaznaczony" na szaro
i nie da się go włączyć. Co więcej gdy szukałam Ćwirów nie było ich, nigdzie.
Szykował tam się ślub, który chyba wcześniej urządziła moja siostra.
Znalazłam tam tylko Dona Lotario, który chyba miał ożenić się z Kasandrą. W
kontaktach innych simów Ćwirowie pozostali. Pomocy!!!!
Obserwuj wątek
    • matisiedem Re: Ćwirowie zniknęli!!!!! 25.03.07, 12:20
      Zaproś Ćwirów do domu Dora i zaproponuj żeby się wprowadzili.
      • marti_girl Re: Ćwirowie zniknęli!!!!! 27.03.07, 15:40
        nie mogę ich zaprosić, bo nie ma ich w telefonie
        • matisiedem Re: Ćwirowie zniknęli!!!!! 27.03.07, 18:44
          To nie wiem co robić.
    • noida Re: Ćwirowie zniknęli!!!!! 04.04.07, 10:11
      Obstawiam, że Mortimer zmarł ze starości a Twoja siostra wykończyła resztę.
      • marti_girl Odp: noida 05.04.07, 10:57
        Na pewno tak się nie stało.
        • noida Re: Odp: noida 05.04.07, 12:17
          A może jednak? Może Kasandra nie wyszła w końcu za Dona, i umarła z rozpaczy
          (widziałam w postach, że komuś tak sim umarł), a jej syn sam sobie nie mógł
          poradzić i też umarł z niedożywienia?
          • szczunia Re: Odp: noida 05.04.07, 22:30
            ;/ wiesz ze jak nie grasz w danej rodzinie to oni sami nic nie robią?
            • noida Re: Odp: noida 06.04.07, 13:06
              Wiem, ale siostra nimi grała. Siostry są zawsze podejrzane, wiem coś o tym, bo
              też mam młoszą siostrę...
              • marti_girl Re: Odp: noida 06.04.07, 19:07
                No tak, tylko że moja siostra jest starsza, ale tylko o rok.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka